Hledáte odpočinek po hektickém dni? Užijte si dovolenou v Liptově, slovenské turistické destinaci číslo jedna. V hotelu Jánošík se těšte na vířivku, tepidárium, relaxační bazén a mnoho dalšího. Dítě do 5,9 let zdarma.

Nekončící možnosti vyžití nedaleko Tatralandie

Hlavním lákadlem pobytu v hotelu Jánošík **** je rozhodně snadná dostupnost největšího aquaparku na Slovensku Tatralandia (2 minuty autem) a termálního aquaparku Thermal Park Bešeňová (15 minut autem). Oba aquaparky vám nabízí nespočet možností vodní zábavy, tobogánů a atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martin K.)

Hotel pěkný, pokoj prostorný, skvělý personál, příjemné wellness, pobyt odpovídal popisu. Jedinou slabinu spatřuji ve slabší kvalitě večeří, které nebyly špatné chuťově nebo tak, ale jednalo se spíše o takové polední "meníčka" v obyčejné vývařovně. Kuchař evidentně umí lepší gastronomii (dle běžné nabídky) a zase tolik nákladů navíc v surovinách by to nebylo, ale zážitek a dojem by byl mnohem lepší a celkově bez chybičky .

Skvělé (Eliška ?.)

Personál hotelu velmi příjemný, pokoje krásně vybavené snídaně bohatá, určitě si každý vybere, večeře OK. Wellness - trochu nadnesený název - vířivka OK, bazén malý - ve dvou lidech už bylo dost plno hotel naproti poliklinice - může se hodit:-)

Vynikající (Veronika B.)

Vyborny hotel v mestskom prostredi LM, izba s vyhladom na hora. Strava vynikajuca, ocenujem profesionalny a ochotny pristup vsetkych zamestnancov.

Vynikající (Zuzana Z.)

Velmi jsme byli spokojeni, hotel i obsluha perfektní, moc jsme si to užili. Doporučuji všem, super relax.

Vynikající (Iveta Hruškovská H.)

Výborné ubytování, wellness, strava také, obsluha - včetně recepce - milá a vstřícná. Trošku pokazil suprový dojem poslední večeře v kongresovém sále, kde byl zmatek, jídlo studené, bez objednání nápojů - pivo, drinku, apod. Určitě doporučím ostatním. Pobyt odpovídal popisu. :)

Vynikající (Petr Z.)

Máme s manželkou jenom samou velkou chválu a žádné nedostatky jsme neregistrovali. Veľká vďaka za príjemný pobyt a výbornú stravu :-)

Vynikající (Jana J.)

Pobyt sa mi veľmi páčil, dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne. Hotel zodpovedal popisu, personál bol ústretový.

Vynikající (Alena V.)

Prostředí hotelu a personál hotelu hodnotím velmi kladně. Večeře neodpovídaly **** hotelu. Velmi pěkná lokalita na výlety.

Vynikající (Antonín P.)

Skutečnost odpovídala prezentaci. Se službami hotelu jsme byli spokojeni. Komunikace byla velmi vstřícná a ochotně nám ve všem vyhověli.

Vynikající (Jindřich H.)

Nejezděte dříve než je uveden nástup do hotelu, neubytují Vás. Jídlo dobré, hotel pěkný, můj názor, nečepují příliš dobré pivo.