Pro dokonalou relaxaci nemusíte jezdit až k Mrtvému moři. Stejné regenerační účinky má totiž léčivá voda ve slovenské Podhájske. Vyberte si svůj ideální pobyt v rekreačních zařízeních Alfa a užijte si slevu do lázní.

Relax v Římských lázních

V Podhájske můžete relaxovat v Římských lázních (naproti známému termálnímu koupališti), kam získáte díky ubytování ve Studiích Alfa slevu 20 % až 40 %. Římské lázně jsou celé kryté a léčivá voda má unikátní složení. K dispozici je tu několik druhů saun i vanové lázně.

Termální koupaliště s léčivou vodou a relaxace

Zajít si můžete i na termální koupaliště. Areál Termálních lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Geotermální pramen má teplotu 80 °C a převyšuje teplotu pramenů v Karlových Varech. V zimní sezóně se můžete těšit na 3 bazény s vodou o teplotě 18 °C až 40 °C. Vstup na jednu hodinu stojí 3 € (cca 80 Kč)/dospělá osoba.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří P.)

Zařízení pokojů skromnější ale příjemné a dostačující. Vše odpovídalo popisu. Vše slíbené jsme dostali.

Skvělé (Hanka P.)

Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu. S ubytováním jsme byli spokojeni, pan majitel byl vstřícný. Wifi nefungovala, ale nejsme na ni závislí. Nad postelí by mohla být polička. Větší vzdálenost na koupaliště, nám to nevadilo, byla to příjemná procházka.

Vynikající (IVAN K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení. Sice kousek dál o termálů, ale vycházka stojí za to.

Vynikající (Marie M.)

Pobyt v penzionu Alfa odpovídal popisu a obdrželi jsme všechny slevy dle kuponu. Zařízení pokoje bylo moderní, čisté a majitel příjemný.

Vynikající (Iva K.)

Vše odpovídalo popisu. Hezké ubytování v klidném prostředí. Doporučujeme pro všechny, kteří si chtějí odpočinout.

Skvělé (Dušan T.)

Uteraky v kupelni neboli ale po vypytani nam dali. Keby sme si to neboli vsimli majitel odide a nemame sa do coho utriet. Inac v poriadku.