Zažijte pobyt plný hýčkání ve světoznámém lázeňském městě Trenčianské Teplice v Garni hotelu Praha - jen 40 minut od českých hranic. Užijte si saunu, vířivku, regenerační masáž i vstup do vyhřívaného bazénu Grand.

Trenčianské Teplice a lázeňská voda

Termální lázně Trenčianské Teplice patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku a najdete je na úpatí Strážovských vrchů, zhruba 200 m (3 minuty chůze) od hotelu.

Léčivá sirná termální voda s teplotou 36 - 40 °C zlepšuje prokrvení tkání, uvolňuje svalové napětí a léčí onemocnění pohybového aparátu. Celé lázně jsou opravené a zařízené v orientálním duchu. Po celý rok je zde k dispozici venkovní bazén Grand, který je složen z několika částí (28 - 34 °C).

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miluše A.)

Vše odpovídalo nabídce. Nejlepší byl pobyt v bazénu. V horkém létu opravdu super. Personál hotelu byl velmi příjemný a vstřícný.

Skvělé (Greta ?.)

S prostredím hotela sme boli spokojní, dostali sme všetko čo bolo v ponuke. Na wellness máme pripomienku, že voda vo vírivke bola už použitá pred nami inými užívateľmi a bolo to cítiť a aj vidieť. Máme ešte malú pripomienku na kúpeľňu. Pri sprchovaní striekala všetka voda na podlahu, keďže na vani nebola žiadna zástena. Potom bolo v kúpeľni mokro a museli sme si kúpeľňu strieť, aby sa po nej mohlo chodiť. Strava bola výborná.

Vynikající (Jiří Z.)

Byli jsme velmi spokojeni. Hotel pěkný, strava dobrá. Vše odpovítalo tomu co bylo na kuponu.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí hotelu Praha bylo úžasné, milý perzonál, příjemný wellness. Dvouhodinový vstup do bazénu hotelu Flora neměl chybu. Už dlouho jsme se nesetkali s takovým zážitkem. Strava byla servírovaná, bylo jí i dost, ale ke švédským stolům, na které jsme si zvykli v minulosti to však mělo daleko. Procházky lázeňským městečkem, zakoupená turecká koupel, návštěvy Trenčína, to byly jen třešničky na dortu. Nemilým překvapením ale byla výše lázeňského příplatku v době pobytu. Dnem 23.9. začal podzim, počasí se razantně zhoršilo, lázeňský kulturní program skončil. Nevíme, na co jsme vlastně přispěli.

Vynikající (Rastislav H.)

Hotel bol nadštandard a rozhodne bol podľa popisu nad očakávania. Poskytnuté služby boli v súlade s popisom. Personál bol ochotný a ústretový

Vynikající (Lukáš B.)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Všechny procedury super, hlavně masáž. Výborný byl vstup do venkovního vyhřívaného bazénu Grand, asi minutku od hotelu. Strava chutná, dalo se vybrat. Ubytování pěkné, čisté, útulné. Obsluha velmi vstřícná.

Vynikající (anna M.)

Milá a ústretová recepčná, služby (strava, obsluha, wellness) OK. Užili sme si to! Ďakujem!

Vynikající (Blanka B.)

Hotel pekný, čistý, zodpovedal popisu, ochotný personál, strava trošku slabšia. ale odporúčam.

Vynikající (Soňa M.)

Veľmi sa nám páčil pobyt v Trenčianskych Tepliciach, boli sme druhý krát ubytovaní v hoteli Praha, boli sme s deťmi na 4 dni, boli sme veľmi spokojní aj dospelí aj deti, odporúčam.

Vynikající (Eva M.)

Spokojná so službami, stravou, wellness a aj s personálom. Hotel by už bolo treba trošku zmodernizovať a rekonštruovať.