Dopřejte si parádní rodinnou dovolenou v penzionu Šilon ve slovenském Ždiaru. V ceně je bohatá polopenze, pivo či kofola, neomezený stolní tenis a spousta slev - do aquaparků, wellness i na splav po řece Dunajec.

Pokud zatoužíte po trošce odpočinku či relaxace, využijte 10% slevu na wellness v hotelu Magura. V centru je vířivka a finská i infra sauna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katarína L.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Vynikající (Jaroslav M.)

Prostředí penzionu Šilon vynikající, vstřícný personál čistota, pořádek, výborná kuchyně, vždy usměvavá a ochotná poradit paní majitelka. Doporučuji všem občanům ČR navštívit Ždiar - Belianské Tatry, Bachledovu dolinu - procházku korunami stromů ve výšce 24 m a kruhovou vyhlídkovou věž 32m. Zpět po modré značce po hřebenu přes Magurku do Ždiaru a hlavně se ubytovat v penzionu Šilon. Děkují Mléčkovi z okresu Uherské Hradiště.

Vynikající (Dominika N.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, pani domáca je veľmi milá a ochotná pani, poradila nám aj s výletmi po okolí, samotná izba bola čistá, útulna, raňajky vynikajúce, každý si z toho výberu nájde to svoje. Odporúčam všetkými piatimi, radi sa o rok vrátime späť :)

Vynikající (Janka K.)

Príjemný rodinný penzión, veľmi milá pani domáca, krásne prostredie, ubytovanie v izbe s balkónom a krásnym výhľadom na Belianske Tatry, strava na jednotku. Maximálna spokojnosť so všetkým.

Skvělé (Beáta V.)

Dobrá poloha penziónu v centre obce, príjemná pani majiteľka, chutné raňajky. Len zariadenie interiéru aj exteriéru je na môj vkus zbytočne gýčové.

Skvělé (Dana S.)

Byli jsme zklamáni, že nemáme z pokoje výhled na hory. Do Ždiaru jezdíme už 30 let, tak když jsme si přečetli o ubytování s výhledem na hory, tak jsme se zase moc těšili. Příště se budeme předem informovat. Jinak ubytování asi tak lepší průměr.

Vynikající (Radek T.)

Penzion je položen v části Bielanských Tater na který je krásný výhled. Všechno bylo dodrženo dle kupónu. Se stravou jsme byli spokojeni, zvláště se snídaněmi, které byly velmi bohaté. Personál byl velmi vstřícný. Na výlety bych doporučil Bielanské jeskyně, Tatranskou Lomnici a Starý Smokovec, kde se dá vyjet s tzv.zubačkou na Hriebenok odkud se dají podnikat krásné výlety.

Skvělé (Aleš T.)

Příjemný penzion v podhůří Vysokých Tater. Majitelé bylo velmi milí, kuchyně "jako od maminky".

Vynikající (Hana K.)

Pobyt odpovídal popisu, o masáže jsme neměli zájem, tak jsme se na ně ani neinformovali. Nápoj byl k jedné večeři . Personál (majitelé) byl vstřícný, poradil s výletem. V okolí je možno podnikat množství výletů - může sloužit i jako východisko cest do Vysokých Tater. Kousek je Belianská jeskyně - velmi pěkná a zajímavá.