Užijte si dovolenou v rodinném prostředí 3* hotelu Lesana uprostřed Vysokých Tater. Těšit se můžete na neomezený vstup do saun, vířivek, solné jeskyně a zbrusu nového dětského zábavního centra. Dítě do 5,9 let zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Anna K.)

Prostředí hotelu velmi pěkné- strava vynikající. Od personálu více informací pro zákazníky, kteří jsou tam poprvé.

Skvělé (Pavel S.)

Prostředí hotelu se naší rodině velmi líbilo, pobyt odpovídal popisu a všechno co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi, díky velkému množství možností k výletům, jsme nestihli ani využít 15% slevu v termálech, se stravou jsme byli velmi spokojeni, jak kvalitou, tak i jeho množstvím, wellness jsme využívali denně, možná jenom jedna vířivka na tak velký hotel je asi málo, nebyl by vůbec špatný i třeba menší bazének? Personál velmi milý a vstřícný. Tipy na výlet: Lomnické sedlo, Štrbské pleso, Predne solisko, Thermalpark Vrbov, Skalnaté Pleso, Hrebienok, Zamkovského chata, Popradské pleso, Liptovská mara atd.

Vynikající (Pavlína N.)

Byly jsme velice spokojeni se službami v hotelu Lesana , v kterém jsme strávili čtyři dny. Výborná strava i služby v hotelu s krásným výhledem na Vysoké Tatry.

Skvělé (Pavla B.)

Prostředí bylo úžasné, pobyt odpovídal popisu, poskytnuté služby byly v souladu s nabídkou.

Vynikající (Josef B.)

Pobyt byl v pohodě, slušně vybavený pokoj, jediný podstatný nedostatek a v teplých dnech vážný problém, je nepřítomnost ledničky na pokoji. Jinak pohoda, příjemný personál a vynikající jídlo.

Vynikající (Marek R.)

S hotelom som bol veľmi spokojný, zodpovedal popisu navyše je v krásnom prostredí s množstvom možností na turistiku, športové vyžitie a zážitky.

Vynikající (Iveta L.)

Hotel krásny izby čisté útulné, personál veľká spokojnosť. Využili sme soľnú jaskyňu, wellness sme nestihli našou vinou, dali sme prednosť horám. Strava bohatá, veľmi chutná a to som dosť preberavá.

Vynikající (Mária G.)

S poskytovanými službami sme boli spokojní, strava výborná a personál veľmi úslužní, príjemní. Pobyt v hoteli Lesana vrelo odporúčam.

Skvělé (Lucia Macekova M.)

Detská herňa, soľná jaskyňa, wellness a milý personál sú najväčšie plusy tohto hotela. Izby sú pekné, kúpeľne by potrebovali rekonštrukciu. Prekvapivý a na dnešnú dobu netradičný je spôsob večere - donesú polievku v mise a druhé jedlo s koláčikom - nie je možnosť výberu, strava školskej jedálne. Voda na izbe je silne železitá - nepitná, nemali problém nalievať v kuchyni kde boli novšie potrubia. Budú rekonštruovať. Do hotela sa budeme radi vracať, pre mňa plusy ďaleko prevažovali pár malých nedostatkov. Výhľad z izby na Skalnaté pleso.

Vynikající (Štěpánka S.)

Byli jsme velmi spokojeni s pobytem. Strava výborná, milý a vstřícný personál. Wellness bylo skvělé, pouze malá výtka: cedule se zákazem vstupu v plavkách byla pouze v saunách a chyběl zákaz ve vířivce, z tohoto důvodu byla vířivka obsazená manželskými páry s dětmi a my ze sauny jsme neměli šanci si vířivku užít.