• Koupaliště Podhájská

 • Snídaně po celou dobu

 • Masáž nohou a chodidel

 • Posezení na terase penzionu

 • Parkování a WiFi zdarma

Podhájská, to je léčivá termální voda, příjemné prostředí a hlavně relaxace. Penzion U Vodníka nabízí ubytování přímo v areálu koupaliště nebo jen kousek od něj. Dopřejte si bohaté snídaně, masáž a relaxaci ve vířivce.

Ubytování jen 5 minut chůze od koupaliště

Penzion U Vodníka nabízí pro své hosty ubytování, díky kterému si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě užijete na maximum. Na výběr máte ze dvou budov. U Vodníka II *** přímo v areálu termálního koupaliště zvolte čtyřlůžkový pokoj nebo apartmán se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Ze všech pokojů je přístup na společnou terasu.

U Vodníka III *** se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s vlastním balkonem a navíc využívat i střešní terasu. Tento penzion je nový a moderně vybavený. Na koupaliště se odsud dostanete během asi 5 minut chůze.

K vybavení pokojů na obou ubytovacích zařízení patří koupelna se sprchovým koutem, TV, lednička, rychlovarná konvice a WiFi. Jako bonus k pobytu vás čeká přístorojová masáž nohou, chodidel či celého těla. Při pobytu delším než 5 nocí si navíc užijete hodinu v úžasné vířivce.


Penzion U Vodníka patří k oblíbeným dovolenkovým místům zákazníků Slevokingu, kteří si pochvalují moderní vybavení penzionu, ochotný personál a pestrou stravu.


Termální koupaliště s léčivou vodou a relaxace

Pouhých 300 metrů (5 minut chůze) od penzionu U Vodníka III *** a hned u penzionu U Vodníka II*** se nachází termální koupaliště Podhájská. Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde 3 bazény s termální vodou - sedací, ochlazovací a dětský bazén.

Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.

Navštivte i Wellness centrum Aquamarin s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí jako jsou vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness.

Ubytování přímo v areálu koupaliště

Penzion U Vodníka nabízí pro své hosty ubytování, díky kterému si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě užijete na maximum. Na výběr máte ze dvou budov. U Vodníka II *** přímo v areálu termálního koupaliště zvolte dvoulůžkový pokoj nebo apartmán se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Ze všech pokojů je přístup na společnou terasu.

U Vodníka III *** se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s vlastním balkonem a navíc využívat i střešní terasu. Tento penzion je nový a moderně vybavený. Na koupaliště se odsud dostanete během asi 5 minut chůze.

V komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích najdete také TV, ledničku, rychlovarnou konvici, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a balkon.

Pokud dostanete chuť na něco dobrého, zajděte si do restaurace penzionu, kde budete mít na výběr z několika druhů pokrmů - od sladkého až po kus šťavnatého masa.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma včetně snídaní bez nároku na lůžko.

 • Dítě do 11,9 let na přistýlce 15 €/noc včetně snídaní, dvě děti na přistýlce 20 €/noc.

 • Dítě od 12 let na přistýlce 18 €/noc včetně snídaní.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,50 €/osoba starší 15 let/noc.

 • Možnost dokoupení večeře na koupališti U Vodníka II za 4 €/osoba/noc.

Další info:

 • Při rezervaci nahlaste název penzionu, ve kterém se chcete ubytovat.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiřina H.)

Dobrý večer. Prostředí hotelu bylo moc pěkné. Poskytnuté služby byly super, strava také. Personál milý, včetně paní majitelky. Zákazníkům vřele doporučuji. S pozdravem Jiřina Hrubanová.

Skvělé (Jana S.)

Hotel, služby i personál bezva. Nachází se v nádherném prostředí. Protože jsem 18 roků pracovala na Slovensku, tak jsme opět ochutnali typická slovenská jídla jako např. brynzové halušky, žinčicu a samozřejmě alkohol Borievkovicu. Dovolenou všem vřele doporučujeme!

Vynikající (Michal P.)

Penzion U Vodníka 2 v areálu koupaliště byl perfektní, velmi příjemná obsluha, pěkné a čisté zařízení a vybavení. V přízemí je úžasný bufet. Mnoho zařízení, která si hrají na lepší gastronomii, by se mohlo jet do Vodníka učit. Jedním slovem pro hodnocení pobytu: Super.

Tipy na výlet

Nitranský hrad

Nitranský hrad

Zavítejte do zachovalého hradního komplexu v Nitře. Hrad stojí na místě starého slovanského hradiště, první zmínka o něm pochází z 9. století. Hrad má několik expozic, projít si můžete hradní areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézní muzeum, Kazematy a Hradní věž. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na celé město.

Levický hrad

Levický hrad

Zřícenina gotického hradu z 13. století a především ideální místo na výlety. Hrad je totiž snadno dostupný, leží přímo v centru Levic. V horní části hradu se nacházejí zbytky gotického paláce, nejstaršího opevnění a kruhové bašty. Ta byla v 19. století přestavěná na letohrádek. Zachovalo se také obvodové zdivo, nárožní rámování, gotický vstupní portál do paláce, fragmenty omítek a opevnění. Součástí hradu je kaštieľ, kde v současné době sídlí Tekovské muzeum.

Oblíbeným místem návštěvníků hradu je čajovna umístěná v jedné ze středověkých bašt. Lahodný nápoj si tak můžete vychutnat v nezvyklé, mírně tajuplné atmosféře.

Skalní obydlí Brhlovce

Skalní obydlí Brhlovce

Expozice Tekovského muzea dokumentující lidové stavitelství se nachází v uličce Šurda. Tvoří ji usedlost č. 142, která se skládá ze zděného domu z konce 19. století, zděného domu datovaného do 30. let 20 století a prostor vysekaných do skály. V přízemí objevujte kuchyni, komoru a ukázky kamenických výrobků a nářadí. Na podlaží je vyhlídková terasa a malá komůrka. Celý interiér je vybavený dobovým nábytkem.