Užijte si jedinečný relaxačně-rehabilitační pobyt ve známých slovenských lázních, procedury od zkušených profesionálů i chutnou polopenzi. Navíc s sebou můžete vzít i vnoučka, děti do 11,9 let mají pobyt s vámi zdarma.

Ozdravný pobyt v Piešťanech v hotelu Satelit ***

Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťany jsou populárním lázeňským městem. Z hloubky 2 000 metrů zde vyvěrá celkem 10 léčivých pramenů o teplotě 67 - 69 °C. Populární je pak piešťanské sirné bahno, zábaly z něj mají léčivé účinky na výživu chrupavky, svalů i kloubů.

V lázeňském ostrově najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Termální koupaliště Eva s venkovním bazénem otevřeným do října o teplotě 27 - 38 °C se nachází asi 1,5 km (17 minut chůze) od hotelu.

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky.

  • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu.
  • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy.
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí až po výlety do nedalekých Malých Karpat.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ľudmila P.)

Ubytovanie , stravovanie , wellnes, ochota personálu, bolo bez akýchkoľvek chýb. Do programu by sa však mohlo zaradiť aj nejaký tanečný večer, posedenie pri hudbe, prípadne zábavný program. Takto najmä mimo sezóny pri zlom počasí sa môže človek núdiť.

Skvělé (Martina ?.)

V centru města. Výborné masáže. Snídaně výborné, večeře nic moc, ochotný personál.

Skvělé (Anežka ?.)

Ano, výborné, jen služby wellness by mohly být kvalitnější, určitě doporučím známým.

Vynikající (Anna K.)

Vše odpovídalo popisu , personál byl vlídný, celkově se nám pobyt líbil a zdařil. Měli jsme kola a celý den jsme se kochali přírodou kolem Piešťan, kouzelné parky kolem vody atd.

Vynikající (Luboš S.)

Prostředí výborné, včetně personálu. Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu, výborné jídlo, prostředí lázní ještě jsme se koupali v retro termálech Eva. Příští rok určitě pojedeme znovu, můžeme jenom doporučit.

Vynikající (Erika N.)

Hotel zodpovedal popisu. Je to v centre blizko kup. ostrov, pes. zona, aupark, autobus je to vynikajuce. Citili sme sa velmi dobre, personal velmi mily a ochotni. Strava vyborna, s welnesom nadmieru spokojni.

Skvělé (Rozalia T.)

Prostredie hotela bolo pre mňa vyhovujúce, dostala som všetko, čo bolo uvedené. Personál bol príjemný, ochotný a ústretový aj v reštaurácii, wellness a najmä v recepcii. Bola som spokojná, cítila som sa tam dobre.

Skvělé (Květuše ?.)

Vše bylo dobré, personál ochotný, příjemný, prostředí pěkné, velkou výhodou hotelu je jeho umístění v centru Piešťan. Ale jednu připomínku bych přece jen měla. Týká se hygieny na wellness. Při masáži chyběl alespoň ubrousek do otvoru masážního lehátka pod obličej, což je na všech masážích běžné hygienické opatření. Také při natírání bahna by měl být pro každého účastníka použit čistý, vydezinfikovaný štětec. Jinak byl bahenní zábal příjemný, hodnotím vyhřívané lehátko.

Skvělé (Emil P.)

S celkovým pobytom prevládala spokojnosť vrátane poskytnutých služieb a personálu čo bolo aj v súlade s uvedeným na kupone. Malé upozornenie na adresu pokojskej, aby si všimla aj poriadok na balkone (plný popolník po bývalých hosťoch), ale neberte to ako sťažnosť. Najväčší problém je komplikovaný prístup k hotelu autom na parkovisko. Chýba výrazne označenie (orientačné tabule) prístupu z ulice.

Vynikající (Dagmar K.)

Výhodná poloha hotelu, výborné jídlo, velmi příjemný personál i služby wellness, prostorné a čisté pokoje.