Dopřejte si pohádkovou dovolenou v penzionu Heléné ve Veľkém Mederu na Slovensku. Čeká vás několik dnů relaxace a sleva na vstupenku do proslulých termální lázní Thermal Corvinus.

Termální lázně 5 minut od penzionu

Největším lákadlem je lázeňský komplex Thermal Corvinus pouhých 5 minut chůze od penzionu. Čipové náramky pro vstup do lázní si můžete zakoupit s 10% slevou přímo v hotelu. Vyhnete se tak frontám a hned si užijete relax.

V lázeňském komplexu Thermal Corvinus si vyberete celkem z deseti vnitřních i venkovních bazénů s rozdílnými teplotami vody a s atrakcemi pro děti i dospělé. Rodiny s dětmi jistě ocení nejen tobogány, ale i interaktivní vodní hřiště s vodní věží. Pokud dáváte přednost odpočinku, zajděte si do saunového světa nebo relaxujte v perličkové koupeli.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Oldřich V.)

Prostředí hotelu dobré - za menší příplatek jsme dostali i luxusnější pokoj. Vše jsme obdrželi co bylo uvedeno. Pan domácí velice příjemný, taktéž i ostatní obsluhující personál. Strava perfektní.

Vynikající (Eva D.)

Perfektní služby, tak jak bylo v nabídce. Majitel velice ochotný a vstřícný, ubytování moc hezké a celkově celý apartmán Helene. Jídlo taky výborné, celkově moc příjemný pobyt.

Skvělé (Stanislav Z.)

Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak se stravou a personálem. Jen malá připomínka - berte s rezervou malý prostor koupelny pro osoby XXL. Jinak spokojenost.

Vynikající (Jaromír V.)

Prostředí penzionu i hotelu odpovídalo popisu na kupónu. Strava dobrá, obsluha na úrovni. Na výlety jsme nejezdili, využívali jsme termály.

Vynikající (Miluše S.)

Velká spokojenost jak s majiteli restaurace a penziónu Helēnē, tak i místem nedaleko termálních lázní. Strava je sice o kousek dále, ale velmi dobrá obsluha.

Vynikající (HESOVÁ EVA H.)

Hotel nový, krásný, vše, co bylo na kuponu odpovídalo skutečnosti, personál v hotelu i restauraci příjemný, vstřícný, milý, vidno, že svoji práci dělají s láskou. Proto jsem hned objednala ještě další pobyt.

Vynikající (Oldřich V.)

Vše bylo ještě lepší než bylo napsáno. Strava a vířivka super. Bazén jsme nevyužily protože ještě bylo chladno a chodily jsme do termálních bazénů. Strava výborná a majitel byl super. Doporučuji.

Skvělé (Věra S.)

OK. Za celý pobyt - 5 nocí - nebyl vyměněn ručník (1) ani osuška, nevynesen odpadkový koš. Strava chutná, personál ochotný.

Vynikající (Kateřina V.)

Byli jsme ubytováni v pokoji classic. Velmi malinký, ale stačilo. Útulný, i v sychravém počasí bylo na pokoji teplučko. Jídlo výborné :-).

Skvělé (Miroslav P.)

Strava vynikajíci, pestrá, personál restaurace ochotný, příjemný, doporučil bych známým a kamarádům.