Pobyt v oblíbené lázeňské lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pro dva v Dunajské Stredě v penzionu Fortune s polopenzí a dvěma celodenními vstupy do Thermalparku pro dva, který je od penzionu vzdálený jen 100 metrů.

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen kousek od oblíbeného termálního centra v Dunajské Stredě. Penzion je nejbližší penzion u Thermalparku, vzdálený asi jen minutu chůze.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou. Pokoje jsou prostorné.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, ve které se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, na níž najdou na houpačkách vyžití i děti. 

V ceně 2 vstupenky pro dva do Thermalparku Dunajská Streda

Oblíbený Thermalpark Dunajská Streda se skládá z krytého wellness centra, kde můžete relaxovat v mineralizované termální vodě o teplotě 24 - 40 °C s léčivými účinky. Thermalpark patří k největším termálním areálům na Slovensku.

K dispozici jsou zde různé atrakce - chrliče, masážní trysky, jeskyně s vodopády, perličková koupel...a nespočet dalšího vč. vyžití pro děti. Po sportovní vyžití zde nechybí ani plavecký bazén. 

Themalpark je vhodný také pro starší návštěvníky - celý areál je bezbariérový a je zde nespočet možností v sedacích částech bazénů. 

V blízkém okolí najdete autodrom Slovakia Ring, kde si můžete vyzkoušet jízdu na profesionálním, závodním okruhu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Krista P.)

Ubytování v penzionu bylo příjemné, stejně tak i obsluha a strava (ta byla vynikající). Výhody kupónu jsme využili naplno.

Vynikající (Helena A.)

Prostředí velmi pěkné, služby bez chybičky, personál velmi vstřícný a ochotný. Doporučujeme výlet na Gabčíkovo, které je jen asi 12 km od Dunajské Stredy.

Vynikající (Jarmila P.)

Zatím nejlepší pobyt, co jsme zakoupili. Ubytování výborné, čistota, výborná kuchyně. Celkově za tu cenu vše prostě úžasné.

Vynikající (Anna B.)

Pobyt v penzionu FORTUNE v Dunajske Strede byl vynikajici.Jidlo perfektni,obsluha mila,pokoje čiste.Moc se nam tam libilo,vřele doporucujeme.

Vynikající (Jan P.)

Penzion pěkný, obsluha příjemná, strava chutná, parkování zdarma, thermalpark velmi blízko, byli jsme spokojeni.

Vynikající (Eva H.)

Byli jsme velmi spokojeni,jak s ubytováním v penzionu Fortune,kde byla velmi dobrá strava,hezké prostředí a hlavně jsme to měli jen kousek do termalparku.

Vynikající (Jaroslav M.)

Vše bylo v naprostém pořádku, čisté ubytování, bezvadná strava ,přívětivý personál

Vynikající (Ludmila ?.)

Ubytování i strava byla velmi dobrá, obsluha příjemná. Čisto na pokoji i v restauraci. Doporučuji návštěvu Gabčíkova, popř. Komárna.

Vynikající (Zdeňka W.)

Celkově spokojeni jsme byli velmi, kuchyně chutná, milá obsluha, ubytování super, pouze nám chyběla česká televize.

Vynikající (Jiří B.)

Byli jsme velmi spokojeni a ještě bychom se tomto roce chtěli opět do Dunajské Stredy vrátit. Děkujeme za pobyt. Bečičkovi.