Útulný zrekonstruovaný zámeček, který leží na okraji poklidné obce Ivachnová, jen 15 minut chůze od Bešeňové, čeká jen na vás. Užijte si perfektní dovolenou v bešeňovských termálech nebo třeba Aqua Vital Parku.

V zahradě jsou k dispozici gril, zahradní posezení i lehátka a slunečníky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan G.)

Velmi spokojen prostředí a vše v naprostém pořádku velmi spokojen s ochotným personálem a výborné typy na výlet.

Vynikající (Zdeněk G.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Byli jsme spokojení se stravou i s personálem. Je tu široká možnost výletů v okolí.

Vynikající (Jana M.)

Prostředí hotelu moc hezké. Doporučuji i pro rodiny s dětmi, příští rok se tu znovu chceme ubytovat.

Vynikající (Miroslav T.)

S ubytováním jsme byli velice spokojeni, stravování dostačující a ochota personálu na vysoké úrovni. Každé naše požadavky byly uspokojeny a zasluhují pochvalu. Děkujeme.

Vynikající (Renata D.)

Na hotelu se nám velice líbilo, se vším jsme byli spokojeni. V ceně jsme měli snídani, byla výborná, velký výběr. Ubytování bylo pěkně, všude čisto. Navštívili jsme se Vital Park Lúčky, a také termály Bešeňová, všem doporučujeme.

Skvělé (Jan V.)

Dostatečně a pěkně rodinné ubytování, velké využití pro děti na zahradě, možnost vlastního grilování. Snídaně OK, i když pořád stejné.

Vynikající (Jarmila H.)

Pobyt byl naprosto úžasný, krásné ubytování, velice příjemný personál a super snídaně k tomu. Okolí je krásné, nabízí spoustu možností k výletům. DOPORUČUJI.

Vynikající (Hanka P.)

Všechno bylo podle našich představ. Prostorné, čisté ubytování, vybavená kuchyňka. Jen malinká připomínka, chybělo mě osvětlení u kuchyňské linky. Ochotný personál, doporučil trasu výletů. Snídaně byly bohaté na výběr. Byli jsme s manželem spokojeni, můžeme jen doporučit. Rádi se tam někdy vrátíme a pobyt doporučíme známým.

Vynikající (Karel N.)

Všechno v naprostém pořádku, ubytování čisté, apartmán prostorný, kuchyňka dobře vybavená. S paní provozní (jediný zástupce personálu, se kterým jsme se setkali) byla velmi ochotná a vstřícná. Celkově jsme se při pobytu mezi Ružomberkem a Liptovským Mikulášem setkávali jen s příjemnými lidmi.

Vynikající (Josef B.)

Velice příjemný personál ochotný a vstřícný, ubytování výborné a hlavně udržováno v čistotě. Můžeme jen doporučit, děkujeme.