Relaxační pobyt pro dva na jihu Slovenska s ubytováním v novém, luxusním penzionu Margaréta kousek od areálu termálních lázní. V ceně snídaně, sladké překvapení a každý den sleva na vstup do termálů.

Luxusní rodinný penzion Margaréta kousek od lázní

Nový penzion Margaréta potěší svým stylovým, luxusním vybavením i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní terasu, sociální zařízení s fénem na vlasy, TV, ledničku a trezor. Ve vybavení nechybí dřevěný nábytek na míru skombinovaný s příjemnými doplňky.

Velký Meder (bývalé Čalovo) najdete mezi Dunajskou Stredou a Komárnem. Jde o vyhledávanou lokalitu s množstvím zajímavostí v okolí. Veľký Meder je obklopen i překrásnou přírodou - je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Relaxace v oblíbeném termálním komplexu

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex ThermalCorvinius, které nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26 - 38 stupňů Celsia, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstva a má regenerační účinky na lidský organismus.  Komplex funguje celoročně. Ceník najdete zde.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Veľký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m). Z kulturních památek je možné město Dunajská Streda, kde najdete další známé termální lázně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka P.)

S pobytem jsme byli po všech stránkách velice spokojeni. Kvalita a čistota ubytování, ochota personálu, výborná kuchyně,

Vynikající (Milena K.)

Vybraný penzion přesně odpovídal nabídce. jedná se o nový, perfektně vybavený, čistý a příjemný penzion. Snídaně bohaté, pestré, každý si vybere. Personál milý, vstřícný.

Vynikající (2 M.)

Ano, vše bylo naprosto perfektní, ubytování krásné, čisté, jídla bylo dostatek a bylo výborné. Personál byl milý, ochotný, velmi rádi se sem ještě někdy vrátíme :) Byla to nádherná dovolená :)

Vynikající (Pavel M.)

Prostředí penzionu Margareta je na vysoké úrovni, služby velmi dobré, příjemná vedoucí penzionu. Pobyt velmi dobrý, doporučuji všem. Velký Meder Malina P. Havířov.

Vynikající (Marcela K.)

Se sluzbami v penzionu Margareta-Velky Meder jsme byli velmi spokojeni,vse odpovida tomu,co bylo na voucheru napsano,totogalerie tez odpovida skutecnosti.Tento penzion mohu vrele doporucit.Se sE

Vynikající (Jan S.)

Vše proběhlo OK, ubytování pěkné, snídaně dobré. Pozor check in do 17:00 hodin je poměrně nekomfortní.

Vynikající (eva B.)

So všetkým som bola veľmi spokojná, nevadila mi ani vzdialenosť 800 m od kúpalísk. Izba bola čistá a priestranná s možnosťou ísť na k izbe patriace sedenie na terasu. Dvor penziónu upravený s bazénom, ktorý ešte nebol v prevádzke. Hodnotím pozitívne.

Vynikající (Michaela H.)

Penzion Margareta všem vřele doporučuji, jak ubytování tak personál i snídaně. Vše na 1+.

Vynikající (Hana P.)

Pobyt odpovídal nabídce. Byli jsme ve Velkém Mederu již na podzim a velmi se nám tam líbilo.

Vynikající (Renata H.)

Vše odpovídalo dané nabídce, prostředí velmi pěkné, všude čistota. Personál příjemný a ochotný.