Dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.

Relaxační pobyt v Piešťanech pro všechny věkové kategorie

Piešťany jsou snad nejoblíbenější slovenské lázeňské město. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou najdete asi 2 km od centra města na východním pobřeží nádrže Slňava. Prostorný a tichý areál hotelu je obklopen přírodou a poskytuje dostatek místa pro venkovní hry či odpočinek ve dvojici nebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrů od hlavní budovy hotelu a najdete zde nově zrekonstruované pokoje s TV, které zajistí komfortní ubytování. V restauraci si pochutnáte na chutném jídle a bohatých porcích. 

Rehabilitační centrum s moderním vybavením najdete v hlavní budově. Centrum má dlouhou historii, postará se zde o Vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám seniorů. K dispozici je zde i společenská místnost s možností zábavního vyžití (biliard, stolní tenis, společenské hry). Hotel také pravidelně pořádá nejrůznější kulturní akce. Můžete si zde půjčit i kola.

Podzimní dovolená v populárních lázních

Hotelový komplex leží necelé dva kilometry od „lázeňského ostrova“, kde na jednom místě najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Vedle relaxace a zábavy v nespočtu bazénů je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes cyklo výlety do okolí až po relaxační procedury v lázeňských domech či kulturní vyžití v místním amfiteátru. Do přírody se můžete vydat do nedalekých Malých Karpat, za historií a památkami zase do hodinu vzdálené Bratislavy. 

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (zuzanamlatecova@post.sk M.)

Boli sme veľmi spokojní s pobytom aj so službami v ubytovaní. Hotel je síce starší ale je čistý. Perfektná ochota personálu a super kuchyňa. Chýbala nám vo vedľajšej budove wifi sieť, ktorá je len v hlavnej budove a niečo viac pre deti napr.trampolína, šmyklavka.

Skvělé (Henrieta U.)

S pobytom v Piešťanoch, v hotely Odevák sme boli nadmieru spokojní s ubytovaním, so službami, ale hlavne strava nás nadmieru príjemne prekvapila, veľmi chutná a široký výber.Fakt super.

Skvělé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.

Vynikající (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.

Vynikající (eva F.)

S pobytem jsme byli spokojeni.služby odpovídaly prezentaci,ubytovaní bylo odpovidající pezentaci.

Skvělé (Milan O.)

Trošku zavádzajúce-nepresné udanie lokality,ubytovanie dobré,personál ok,trošku viazne privítanie(RECEPCIA).

Vynikající (Monika M.)

Ubytovanie i napriek tomu ,že zvonka dýcha starším typom ubytovania bolo super,v izbách čisto, personál príjemný a ústretový. Stravovanie super, deťom chutilo, počasie nám vyšlo, tak sme mali menšie spríjemnenie všedných dní.

Skvělé (Janka )

Výborná a bohatá polpenizia, staršia rekonštrukcia (bez plastových okien), ale čisté izby, zarazili ma roztrhané stoličky v jedálni.

Vynikající (Zuzana H.)

Pobyt bol plne s našimi očakávaniami - boli sme nadmieru spokojní, osobitne so stravovaním a službami hotela celkove. Ústretovosť, ochota a pozornosť zamestnancov hotela boli príkladné - na Slovensku málo vídané.

Vynikající (Stanislav F.)

S pobytem v Piešťanech jsme byli velmi spokojeni jak s umístěním, tak i se stravou. Jelikož jsme chtěli poznat i okolí, vzali jsme si sebou auto. Byli jsme překvapeni, co se v nejbližším okolí Piešťan nachází - například paleontologická rarita Čertův komín. Chtělo by ji více prezentovat návštěvníkům - v jiném státě by z toho udělali možná i poutní místo.