Během wellness pobytu v Piešťanech si skvěle odpočinete. Těšte se na chutnou polopenzi, odpočinek během masáže zad či bahenního zábalu a na 20% slevu na wellness procedury.

Dovolená v populárních lázních Piešťany

Piešťany jsou populárním lázeňským městem. Z hloubky 2 000 metrů zde vyvěrá celkem 10 léčivých pramenů o teplotě 67 - 69 °C. Populární je pak piešťanské sirné bahno, zábaly z něj mají léčivé účinky na výživu chrupavky, svalů, kloubů.

V lázeňském ostrově najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Termální koupaliště Eva s venkovním bazénem otevřeným do října o teplotě 27 - 38 °C se nachází asi 1,5 km (17 minut chůze) od hotelu. Celodenní vstupné pro dospělého vyjde na 4,6 €. Vedle relaxace a zábavy je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťanské lázně a termální minerální voda dokáží zázraky.

  • Obnovuje komplexní funkce pohybového aparátu.
  • Výrazně zlepšuje cirkulaci krve a lymfy.
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí až po výlety do nedalekých Malých Karpat.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslav H.)

Při našem pobytu nebyl žádný problém. Velmi příjemný a ochotný personál, vše proběhlo podle našich představ. Příjemná byla možnost ubytování se dříve, než po 14. hodině.

Vynikající (Zdeňka S.)

Vše bylo v pořádku, služby, které jsem měla zaplaceny řádně proběhly. Personál ochotný, prostředí příjemné, lidé milí.

Skvělé (Martina S.)

Ano, stravování v hotelu velice dobré, jen u rezervace služeb by to chtělo více informací (paní recepční se zapomněla zmínit, že wellness centrum v neděli nefunguje a na masáž jsem musela ráno v den odjezdu, jinak bych nestihla z jejich kapacitních důvodů absolvovat všechny objednané procedury).

Skvělé (Martina ?.)

V centru města. Výborné masáže. Snídaně výborné, večeře nic moc, ochotný personál.

Vynikající (Lada K.)

Vše bylo moc fajn, masáž jsme si všichni užili, moc milé masérky i obsluha na recepci. Jídlo bylo moc dobré. Moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme.

Vynikající (Milena P.)

Byli jsme velmi spokojeni. Personál hotelu byl milý, stravování splnilo naše očekávání. Pan kuchař dokonce "podstrojoval" naší malé vnučce dezerty. Služby wellness jsme využily všechny.

Vynikající (Pavlína ?.)

Hotel se nám líbil, poskytnuté služby perfektní. Personál velice příjemný a ochotný.

Vynikající (zdenka B.)

Byli jsme spokojeni, pokoje standardní, personál velmi příjemný, strava dobrá.Opravdu jsou tam velmi hodní. Neměli jsme vířivku, že není v ceně.

Skvělé (ján Z.)

Pobyt, prostredie hotela, služby , personal hotela, spokojní. Doporučujem svojím známim

Vynikající (Štefan R.)

Prostredie pekne v centre mesta, obsluha milá a ochotná, raňajky mohli mať väčší výber.