Relaxační pobyt v luxusním hotelu Banderium na jihu Slovenska. Polopenze, degustace vína a vstup do nádherného privátního wellness. Atraktivní lokalita snadno dostupná z Česka a nedaleko oblíbených, termálních lázní Patince.

Luxusní pobyt v srdci Komárna za výjimečnou cenu

Luxusní hotel Banderium*** najdete v samém srdci městečka Komárna, které leží v atraktivní oblasti u slovenských hranic s Maďarskem a je snadno dostupné z Česka. Samotné Komárno nabízí nespočet turistických zajímavosti, v okolí najdete jak přírodu pro výlety, tak i oblíbený termální park Patince.

Hotel je nádherně vybavený a nabízí ubytování ve stylových pokojích s nadstandardním vybavením (klimatizace, TV, DVD přehrávač, fén, minibar, trezor, telefon). Styl hotelu evokuje středomořskou vilu a celé prostředí je velice příjemné, čemuž napomáhá i příjemný personál. Součástí hotelu je i restaurace nabízející vedle mezinárodní také tradiční slovenskou a maďarskou kuchyni připravovanou z kvalitních surovin. K dispozici je i kavárna.

V hotelu nechybí ani krásné wellness centrum, kde můžete odpočívat v infra a finské sauně s ochlazením v ledovém vědru a ve vířivé vaně. 

Lokalita nabitá zájímavostmi

Výhodou Komárna je to, že všechny jeho zajímavosti máte na dosah ruky. Kousek od hotelu najdete ty nejlepší restaurace, kulečník, obchody a další zábavu. 

  • Termální koupaliště Komárno - minerální voda má léčivé účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci a je vhodná pro rekreační účely. 
  • Vodní Mlýn Kolárovo - muzeum vodního mlynářství instalováno v plovoucím mlýně, který má zajímavou historii. 
  • Nádvoří Evropy - je jednou největších turistických atrakcí Komárna. Je to komplex staveb s typickými prvky architektury 45 evropských zemí a regionů. 
  • Pevnost Komárno - byla největší a nejsilnější fortifikační stavbou Rakousko-uherské monarchie. 
  • Podunajské muzeum 
  • Římské Lapidárium Komárno
  • Hold Ranch - ve městě Komárno se nachází ranč, vhodný k odpočinku a rekreaci. 

Vedle termálů přímo v Komárně se asi 15 km od města nachází i oblíbené termály Patince a blízko je také Štúrovo. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika K.)

Byly jsme nadšené :). Hotel malý, útulný, v centru, ale v atriu, takže klid. Byly jsme na víkend, i tak nám uklízeli denně a dokonce nám vyměnili ručníky. Na pokoji minibar, vše moc hezky zařízené, personál milý, ochotný, wellness i jídlo velmi dobré. Vše co jsme měly mít jsme obdržely. Celkově jsme byly opravdu velmi spokojené, hotel má jen 3 hvězdičky, ale zasloužil by si minimálně 4 :)

Vynikající (Dagmar H.)

Výborné, hotel krásný, obsluha příjemná. Wellness jsme si užili a koupání v Patincích taky na jedničku. Taktéž jsme ocenili polohu hotelu přímo v historické části Komárna.

Vynikající (Kamil S.)

Hotel leží přímo v centru města, prostředí a vybavení hotelu odpovídá nabídce. Pokoje pěkné. Personál hotelu velmi příjemný. Komárno velmi pěkné historické město. Hodně možností k poznání krás města a okolí.

Vynikající (Josef G.)

Hotel nás velmi mile překvapil vybavením, prostředím, čistotou, ochotou personálu i úrovní podávané stravy. Večeře byly nejen chutné, ale i velmi vkusně na talíři naaranžované! Co se týče wellness, využili jsme pobyt v lázních Komárom. Bazény mají opravdu příjemně teplou (siřičitou) vodu a je tam i velký bazén pro plavce.

Vynikající (Marie V.)

Velká spokojenost. Ubytování krásné, čisté, personál milý a vstřícný. Jídlo dobré, krásně naaranžované na talíři. Jediná výtka - teplé čepované pivo. Wellness jsme nevyužili, bylo nádherné počasí, tak jsme se koupali v termálech v Komárně, Komáromu a Patincích (nejméně se nám líbilo v Patincích (téměř studená voda). Obdrželi jsme co bylo uvedeno na kuponu. Vřele doporučujeme dalším zákazníkům.

Skvělé (Petr S.)

Hotel v pořádku, strava sice skvělá ale malé porce. Wellness OK, škoda že bez vířivky. Personál ochotný.

Vynikající (Jana P.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, personál ochotný. Strava chutná, ale skromnější výběr.

Vynikající (Věra B.)

Super hotel přímo v centru Komárno. V dostupném okolí mnoho možností jet k teplé vodě. Komarom, Patince, Podhajska. Parkování hned u hotelu vždy k dispozici. Procházky po staré části Komárno až k pevnosti. Byli jsme již potřetí a vždy spokojenost.

Vynikající (Vítězslava S.)

Malý romantický hotýlek ve středu města. Klidná část. V hotelu na pokoji vše potřebné včetně klimatizace. Personál velmi úslužný a ochotný. Jídlo v restauraci velmi dobré a pečlivě připravené. Byli jsme nadmíru spokojeni a všem doporučujeme kdo chce zažít klidný odpočinek.

Vynikající (iveta N.)

Pobyt byl velmi krásný, prostředí hotelu je moderně zařízeno, příjemný personál, skvělá kuchyně, nádherné město...... Velmi se nám líbilo.