Relaxujte u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Ubytování dle Vašeho výběru v komfortních penzionech jen 300 metrů od léčivého termálního koupaliště. Snídaně, celodenní vstup do Římských lázní a další výhody.

Ubytování podle Vašeho gusta hned u termálního koupaliště

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 350 metrů v tichém prostředí pod lesem a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici.

Penzion Quatro I. se nachází sice nejdál (asi 1200 metrů), zato v jeho okolí můžete využít široké možnosti sportovních aktivit, dětské hřiště, bar a venkovní posezení. 

Relaxace v léčivých lázních Podhájská


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C a slevou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Unikátní  složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. Vstupné do lázní je pro dospělého na celý den 6 €. Ceník najdete zde.

V okolí je také dostatek možností procházek či cyklo výletů. Atmosféra Podhájské Vás nadchne klidným prostředím obklopeným krásnou přírodou a nespočet možností relaxace a aktivit. Na výlet se vydejte do Štiavnických vrchů, ke zřícenině kláštera Mariánska Čeľaď, či do hvězdárny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Drahomira K.)

V hotelu se nám líbilo, personál milý, ochotný, snídaně super, doporučujeme, hotel je v klidném místě na okraji Podhájské, ale ne daleko od koupaliště.

Vynikající (Romana H.)

Pobyt v Podhajské v penzionu Quatro IV. Penzion čisty pokoje též, lidé přátelští, snídaně perfektní. Byla jsem tam už podruhé a jsem spokojena, díky všem R.

Vynikající (Dana B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál velmi příjemný. Odvoz z penzionu byl vždy zajištěn.

Vynikající (Anna P.)

I teraz v zime prostredie krásne, v lete urcite ešte krajšie. Strava v našom prípade raňajky výborné, chutné, rôznorodé, dalo sa z čoho vyberať. Personál veľmi ochotný. Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Vynikající (Gabriela ?.)

Boli sme veľmi spokojní, ubytovanie bolo pekné ,čisté ,strava vynikajuca a pestrá ,domaci boli príjemní a milí

Vynikající (Petra M.)

S ubytováním i snídaněmi jsme byli spokojeni. Jezdíme sem každý rok. Personál ochotný.

Vynikající (Marie H.)

spokojeni jsme byli s ubytováním vše čisté,mile nás překvapila malá lednička na pokoji.Také nám chutnaly bohatě připravené snídaně.Výborné také bylo procházení do areálu přes hotel Borinka.

Skvělé (Miluše K.)

Ubytování dobré - pro nenáročné zákazníky, vše fungovalo jak má, snídaně bohaté a výběr dobrý. Postaráno bylo o nás dobře.

Vynikající (Marta V.)

Boli sme veľmi spokojní s prostredím, vybavením izby, s obsluhou. Zaplo sa aj kúrenie na druhý deň, ako sa veľmi znížila vonkajšia teplota.

Skvělé (Libuše K.)

Byli jsme spokojeni, doporučuji, aby se v zařízení zaměřili na čistotu, zejména na pokojích.