Slevoking pomáhá | Slevoking - Pobyty se slevou

Slevoking pomáhá

Při platbě jakéhokoliv pobytu máte možnost přispět malou částkou na dobrou věc. Z vybraných financí budeme přispívat těm, kteří to nejvíce potřebují.

King Společně jsme již vybrali: 713 073 Kč

Základní umělecká škola

Základní umělecká škola
Cílová částka: 135 000 Kč
Zatím vybráno: 104 308 Kč


Slevoking chce pomáhat i v roce 2017, a tak jsme do něj vstoupili s novoročním předsevzetím, že podpoříme talent mladých začínajících umělců v Základní umělecké škole ve Spišské Nové Vsi. Ve spolupráci s Městským kulturním centrem chceme zlepšit podmínky ve dvou výtvarných třídách.

Zapojte se do tohoto projektu a pomozte nám vybrat částku 135 000 Kč, kterou věnujeme na nákup deseti profesionálních malířských stojanů a také kvalitního osvětlení, které zde momentálně chybí.

Dětský domov Bojkovice

Dětský domov
Vybraná částka: 50 000 Kč
Termín sbírky: 1.10. - 31.12.2016
Využito na úhradu rekreačního pobytu pro děti.


Zatoužili jsme udělat radost dětem z dětských domovů, a proto jsme se rozhodli společně s vámi zajistit, že pod vánočním stromečkem najdou děti z dětského domova Bojkovice parádní dárek. Jaký? Letní dovolenou, která jistě potěší všechny děti bez ohledu na věk.

Díky Vám se nám podařilo vybrat potřebnou částku ve výši 50 000 Kč, která letní pobyt dětem pokryje.

Filípek Sršeň

Filipko
Vybraná částka: 260 000 Kč
Termín sbírky: 1.7.2015 - 31.12.2016
Využito na rehabilitace Klim - therapy.


Před více než rokem jsme začali pomáhat malému Filípkovi, který od narození trpí mentálně - motorickým postižením, kvůli čemuž si nemůže užívat dětských radovánek jako ostatní děti jeho věku. Aby se Filípkův stav zlepšoval, musí dennodenně cvičit a absolvovat rehabilitační léčbu Klim - therapy. Právě tato léčba v Sanatoriích Klimkovice přináší nejlepší výsledky, je však výrazně finančně náročná. Společně se nám pro něj podařilo vybrat nejprve 40 000 Kč, poté dokonce 120 000 Kč.

V dubnu 2016 podstoupil Filip speciální operaci metodou Ulzibat, po níž musí nezbytně následovat další terapie v Klimkovicích. Aby mohl Filípek zdárně pokračovat na své cestě za životem normálního kluka, rozhodli jsme se opět uspořádat sbírku na jeho léčbu. Především díky Vám se nám podařilo potřebnou částku 50 000 Kč vybrat. Sbírku na tu stejnou léčbu jsme si zopakovali i letos před Vánocemi, opět jsme pro Filípka potřebných 50 000 Kč získali.

Celý Filípkův příběh si můžete přečíst zde.

Kočičí útulek Alfonz Úmonín

Kočičí útulek Alfonz Úmonín
Vybraná částka: 30 000 Kč
Termín sbírky: 1.10. - 31.12.2016
Využito na nákup léků a krmiva pro kočičky.


Všichni živí tvorové si zaslouží pomoc stejným dílem. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit kočičí útulek Alfonz Úmonín, který vznikl v roce 2015 a stará se zvláště o nemocné kočky a koťata. Personál útulku pečuje o zvířata v nouzi 7 dní v týdnu po celý rok, čímž si získává náš obdiv.

V současné době má útulek kapacitu 25 koček. Pomoci můžete nejen tak, že některou z nich adoptujete, ale jakýmkoli finančním příspěvkem.

Společně se nám podařilo vybrat 30 000 Kč, které útulek použije na potřebné vybavení, krmivo a léky pro kočičky.

Nadační fond Muži proti rakovině

Slevoking team movember
Vybraná částka: 10 000 Kč
Termín sbírky: 1.11. - 30.11.2016
Využito na šíření informací o prevenci proti rakovině.


Listopad se v posledních několika letech už tradičně nese ve znamení Movembru a letos se do řad odvážných mužů s Mo knírkem zařadil i Slevoking. Celý měsíc naše mužská část poctivě pěstovala kníratou ozdobu pod nosem, aby podpořila boj proti rakovině. Někteří s větším úspěchem, někteří s poněkud menším, bohužel.

Věříme, že Movember má smysl a že je třeba proti rakovině prostaty bojovat všemi dostupnými prostředky. Proto jsme přispěli Nadačnímu fondu Muži proti rakovině částkou 10 000 Kč.

Útulek Tibet

Útulek Tibet
Vybraná částka: 25 000 Kč
Termín sbírky: 1.11. - 30.11.2016
Využito na úhradu oplocení okolo útulku.


Obdivujeme odhodlání a zápal těch, kteří nezištně pomáhají, ať už lidem nebo zvířatům. Proto jsme se rozhodli pomoct ochotným majitelům a dobrovolníkům soukromého Útulku Tibet, kteří se na vlastní náklady starají o opuštěné kočky, handicapované psy, prasátka a srnečka Lennyho. Útulek najdete v Bučovicích u Brna a poznáte ho mimo jiné i podle rozbitého plotu, na který útulek aktuálně sbírá finance.

Pomocnou ruku ke vzniku nového plotu a nákupu potřebných léků a vybavení jsme chtěli podat i my a to sbírkou na 25 000 Kč. Díky vaší podpoře se nám částku již podařilo vybrat a předat útulku. Děkujeme.

Rafael o.p.s.

Rafael o.p.s.
Vybraná částka: 25 000 Kč
Termín sbírky: 1.7. - 30.9.2016
Využito na úhradu vrtu vody pro útulek.


Neodoláte psímu pohledu? My také ne a proto naše poslední pomoc směřuje do Rafael o.p.s., neziskové organizace, která jako první v ČR začala zachraňovat a léčit týrané pejsky. Majitelka útulku od roku 2003 poskytuje dočasný domov týraným psům, obětavě se o ně stará, poskytuje jim léčbu a hledá pro ně nové páníčky.

Díky vám se podařilo vybrat 25 000 Kč, které byly psímu útulku Rafael o.p.s. předány. Ačkoliv každý pejsek žije ve vlastní boudě a má k dispozici výběh, jedna věc přece jen útulku chybí. Částku, kterou útulek obdržel, využije majitelka na vybudování vrtu na vodu, aby se dále nemusela přivážet do areálu v barelech. To výrazně ušetří náklady a zlepší úroveň péče, kterou paní Volková, majitelka Rafael o.p.s., pejskům poskytuje.

SNAC & MIST

Charita SNAC&MIST
Vybraná částka: 180 000 Kč
Termín sbírky: 1.1.2016 - 30.6.2016
Využito na nákup sportovního vybavení pro děti.


Neziskovou organizaci SNAC & MIST založili lidé, kteří žijí pro děti. Zakladatelé jsou dva a mají zkušenosti především s přípravou a vedením vzdělávacích a zábavných programů, školek i škol v přírodě, lyžařských kurzů i dalších sportovních aktivity pro děti - od těch nejmenších ze školek, až pro ty větší ze základních škol a gymnázií.

Hlavním cílem této organizace je umožnit stejné sportovní aktivity také dětem ze sociálně slabších rodin, které nemají finanční prostředky na to, aby všechny tyto nákladné kurzy svým dětem zaplatili. „Pracuji v mateřských školkách a potkávám se s rodiči, kteří chtějí, aby jejich děti sportovali, snesli by jim modré z nebe, ale finance jim to bohužel nedovolují.“

Do nynějška se organizaci podařilo sehnat finance, aby mohli zaplatit vstupy do sportovních zařízení a sportovní pomůcky. Rádi by však získali více finančních prostředků, aby mohli nakoupit také gymnastické pomůcky. Momentálně využívají náčiní, které jim zapůjčují střední školy, ale jedná se o starší pomůcky, které jsou pro děti v předškolním věku nevhodné. Lidem z organizace SNAC & MIST jde především o bezpečnost dětí, proto chtějí obstarat vše novější a hlavně více vyhovující menším dětem.

Na organizaci a přípravu aktivit nejsou zakladatelé sami, ale mají kolem sebe tým stejně nadšených dobrovolníků z řad středoškoláků. A proč celý projekt vznikl? „Protože ty děti si to zaslouží,“ říká jeden ze zakladatelů organizace. „Když máš možnost vydělat si dost peněz vlastníma rukama, poděl se s těmi, kteří takovou možnost nemají.“

Neziskové organizace SNAC & MIST jsme předali 180 000 Kč (6 500 €), které budou použity na nákup nového vybavení tělocvičny a zajištění dalších sportovních aktivit pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Díky vaší pomoci si děti užijí nové gymnastické náčiní, trampolínu a speciální bezpečnostní podložku. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Charita SNAC&MIST šek

Lions Clubs International

Charita Moson
Vybraná částka: 13 500 Kč
Termín sbírky: 15.12. - 25.12.2015
Využito na rozvoj klubu pro nevidomé.


Mezi aktivity klubu patří hlavně zdravotnická péče o zrakově postižené, nákup pomůcek pro vzdělávání a běžný život a pomoc při integraci do společnosti. Dále také sportovní, vzdělávací a společenské akce pro zrakově postižené. Klub pomáhá s výcvikem slepeckých psů, pořídil tandemová kola pro zlepšení mobility postižených nebo třeba uspořádal "slepeckou večeři", kde si zájemci mohli vyzkoušet jaké to je žít obklopený absolutní tmou. Vybraná částka 500 € byla věnována na rozvoj aktivit klubu, které jsme výše vypsali.

Útulek Třebíč

Útulek Třebíč
Vybraná částka: 16 000 Kč
Termín sbírky: 1.4. - 31.10.2014
Využito na nákup léčiv, krmiva a hraček pro pejsky.


V roce 2014 pomohl Slevoking Útulku pro opuštěná zvířata v Třebíči. Z celé vybrané částky ve výši 16 000 Kč jsme do útulku nakoupili krmení, léky, hračky a další potřebnosti. Na video z předání se můžete podívat zde:

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím