Slevoking pomáhá | Slevoking - Pobyty se slevou

Slevoking pomáhá

Při platbě jakéhokoliv pobytu máte možnost přispět malou částkou na dobrou věc. Z vybraných financí budeme přispívat těm, kteří to nejvíce potřebují.

Pomáháme a hned 3x

Knírem proti rakovině

Listopad se v posledních několika letech už tradičně nese ve znamení Movembru a letos se do řad odvážných mužů s Mo knírkem zařadil i Slevoking. Celý měsíc naše mužská část poctivě pěstovala kníratou ozdobu pod nosem, aby podpořila boj proti rakovině. Někteří s větším úspěchem, někteří s poněkud menším, bohužel.

Věříme, že Movember má smysl a že je třeba proti rakovině prostaty bojovat všemi dostupnými prostředky. Proto jsme přispěli Nadačnímu fondu Muži proti rakovině částkou 10 000 Kč.

Slevoking team movember

Útulek Tibet

Útulek Tibet

Obdivujeme odhodlání a zápal těch, kteří nezištně pomáhají, ať už lidem nebo zvířatům. Proto jsme se rozhodli pomoct ochotným majitelům a dobrovolníkům soukromého Útulku Tibet, kteří se na vlastní náklady starají o opuštěné kočky, handicapované psy, prasátka a srnečka Lennyho. Útulek najdete v Bučovicích u Brna a poznáte ho mimo jiné i podle rozbitého plotu, na který útulek aktuálně sbírá finance.

Pomocnou ruku ke vzniku nového plotu a nákupu potřebných léků a vybavení jsme chtěli podat i my a to sbírkou na 25 000 Kč. Díky vaší podpoře se nám částku již podařilo vybrat a v blízkých dnes bude předána útulku. Děkujeme.

Rafael o.p.s.

Rafael o.p.s.

Neodoláte psímu pohledu? My také ne a proto naše poslední pomoc směřuje do Rafael o.p.s., neziskové organizace, která jako první v ČR začala zachraňovat a léčit týrané pejsky. Majitelka útulku od roku 2003 poskytuje dočasný domov týraným psům, obětavě se o ně stará, poskytuje jim léčbu a hledá pro ně nové páníčky.

Díky vám se podařilo vybrat 25 000,- Kč, které byly psímu útulku Rafael o.p.s. předány. Ačkoliv každý pejsek žije ve vlastní boudě a má k dispozici výběh, jedna věc přece jen útulku chybí. Částku 25 000 Kč, kterou útulek obdržel, využije majitelka na vybudování vrtu na vodu, aby se dále nemusela přivážet do areálu v barelech. To výrazně ušetří náklady a zlepší úroveň péče, kterou paní Volková, majitelka Rafael o.p.s., pejskům poskytuje.

9.7. jsme odevzdali 180 000 Kč neziskové organizaci SNAC & MIST

Charita SNAC&MIST

Neziskové organizace SNAC & MIST jsme předali 180 000 Kč (6 500 €), které budou použity na nákup nového vybavení tělocvičny a zajištění dalších sportovních aktivit pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Díky vaší pomoci si děti užijí nové gymnastické náčiní, trampolínu a speciální bezpečnostní podložku. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Neziskovou organizaci SNAC & MIST založili lidé, kteří žijí pro děti. Zakladatelé jsou dva a mají zkušenosti především s přípravou a vedením vzdělávacích a zábavných programů, školek i škol v přírodě, lyžařských kurzů i dalších sportovních aktivity pro děti - od těch nejmenších ze školek, až pro ty větší ze základních škol a gymnázií.

Hlavním cílem této organizace je umožnit stejné sportovní aktivity také dětem ze sociálně slabších rodin, které nemají finanční prostředky na to, aby všechny tyto nákladné kurzy svým dětem zaplatili. „Pracuji v mateřských školkách a potkávám se s rodiči, kteří chtějí, aby jejich děti sportovali, snesli by jim modré z nebe, ale finance jim to bohužel nedovolují.“

Do nynějška se organizaci podařilo sehnat finance, aby mohli zaplatit vstupy do sportovních zařízení a sportovní pomůcky. Rádi by však získali více finančních prostředků, aby mohli nakoupit také gymnastické pomůcky. Momentálně využívají náčiní, které jim zapůjčují střední školy, ale jedná se o starší pomůcky, které jsou pro děti v předškolním věku nevhodné. Lidem z organizace SNAC & MIST jde především o bezpečnost dětí, proto chtějí obstarat vše novější a hlavně více vyhovující menším dětem.

Na organizaci a přípravu aktivit nejsou zakladatelé sami, ale mají kolem sebe tým stejně nadšených dobrovolníků z řad středoškoláků. A proč celý projekt vznikl? „Protože ty děti si to zaslouží,“ říká jeden ze zakladatelů organizace. „Když máš možnost vydělat si dost peněz vlastníma rukama, poděl se s těmi, kteří takovou možnost nemají.“

Charita SNAC&MIST šek

24.12.2015 JSME ZÍSKALI 500 €

Charita Moson

Vybraná částka bude věnována na rozvoj aktivit klubu - mezi ně patří hlavně zdravotnická péče o zrakově postižené, nákup pomůcek pro vzdělávání a běžný život a pomoc při integraci do společnosti. Mezi aktivity klubu patří také sportovní, vzdělávací a společenské akce pro zrakově postižené. Klub pomáhá s výcvikem slepeckých psů, pořídil tandemová kola pro zlepšení mobility postižených nebo třeba uspořádal "slepeckou večeři", kde si zájemci mohli vyzkoušet jaké to je žít obklopený absolutní tmou.

Rok 2014

V roce 2014 pomohl Slevoking Útulku pro opuštěná zvířata v Třebíči. Z celé vybrané částky jsme do útulku nakoupili krmení, léky, hračky a další potřebnosti. Na video z předání se můžete podívat zde:

Provozovatel útulku
Liga na ochranu zvířat ČR - místní organizace Třebíč
Nad Zámkem 5, 674 01 Třebíč
Bc. Jitka Helanová, 737 381 191
Bc. Lada Nejčevová, DiS., 775 974 925
utulek-trebic@seznam.cz
https://www.utulek-trebic.cz/

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím