Vraťte se v čase a užijte si dokonalý pobyt v prvorepublikovém Letohrádku svatý Vojtěch. Bydlet budete v dobově vybavených pokojích a odpočinete si ve wellness, na masáži, nebo při procházkách v rozsáhlé zahradě s pávy.

Letohrádek, který vás přenese zpět v čase

Prvorepublikový Letohrádek svatý Vojtěch v obci Počátky nabízí ubytování v 11 luxusních pokojích a apartmánech. Každý z pokojů je odlišný a je pojmenován po historicky významných osobnostech. Uložit se tak můžete v pokoji Lídy Baarové, Vlasty Buriana, Jana Wericha nebo třeba Huga Haase. Pokoje jsou vybaveny nádherným dobovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením i možností přistýlek.

Součástí areálu je také stylová restaurace, kde se můžete těšit na delikatesy připravované z kvalitních surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Opečovávat vás bude obsluha v dobovém oblečení.


Letohrádek sv. Vojtěch je držitelem několika ocenění kvality. Certifikát kvality, ocenění hostů 9,1 / 10 od Světa ubytování, dále pak od portálu Booking.


Odpočinek i zábava na úrovni

Chcete-li si na chvíli oddychnout, využijte wellness, ve kterém najdete saunu, bylinnou parní lázeň, infrasaunu, vířivku a také si zde můžete dopřát masáž.

Protože jste na místě, které jakoby vypadlo z klasického filmu, můžete se těšit také na tématické večerní zpestření - promítání filmů pro pamětníky

Každého pak jistě nadchne rozsáhlý park a zahrada s pávy a daňky. Pro děti je připraven dětský koutek.

Kouzelná příroda i historické památky

Lákají-li vás doby minulé, na dosah máte hrad Lipnice (20 km), zámek Říčanských v Pelhřimově (28 km) a zámek Červená Řečice (28 km).

Za návštěvu stojí také nedaleká Třešť s bývalým zámkem, kostelem sv. Kateřiny Sienské, bývalou židovskou synagogou, židovským hřbitovem a dalšími úchvatnými pamětihodnostmi.

Do reality vás navrátí výlet do Jihlavy. Zajděte se podívat do historického jihlavského podzemí, krásné zoo, nebo na nákupy a do kina, které je v City Parku. Pokud chcete něco akčnějšího, vydejte se do aquaparku nebo na laser game.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal N.)

Opravdu SUPER, jak pobyt, tak skvělý personál!!! Pochvala všem, včetně paní masérky. Vše odpovídalo uvedenému na kuponu, pokud to vyjde, rádi se na zámeček vrátíme. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Tatiana ?.)

Prostredie bolo velmi pekné, dostali sme všetko, čo bolo na kupone. Strava výborná, dokonca sme na diete /bez muky/ bolo nám vyhovené. Prostredie užasné, cítili sme sa skutočne ako za prvej republiky. Pani veduca bola velmi príjemná, obsluha na urovni, dávno sme sa necítili tak dobre, ozaj sme si oddýchli. Môžem vrelo doporučiť.

Vynikající (Lukáš L.)

Všechno v naprostém pořádku, obsluha hotelu velice milá, krásné, klidné prostředí.

Vynikající (Jitka P.)

Pobyt odpovídal popisu, vše bylo v pořádku. Personál byl usměvavý a vstřícný. Mohu všem doporučit.

Vynikající (Tomáš V.)

Prostředí hotelu a personál byli skvělé, vířivka super, kuchyně vynikající, v okolí nepřeberné množství možností na výlety od sportu po památky.

Vynikající (Vendula J.)

Skvělý hotel, báječná atmosféra vás vtáhne do 50.let. Velmi příjemný personál, krásné prostředí i okolí hotelu. Jídlo také moc dobré, dle starých původních receptur. Opravdu vše je dotaženo do posledního detailu. Byli jsme velmi spokojeni a určitě se sem vrátíme. V okolí jsme navštívili muzeum kuriozit v Pelhřimově, Hrad Kámen a nedaleko hotelu jsme se prošli nádhernou přírodou po cestách pramenů. Nudit se nebudete.

Vynikající (Michal V.)

Pension sv. Vojtěch je malým zázrakem. Všichni, kdo touží po skutečně romantice, přijeďte tak jako my na zasněženou Vysočinu, zažijte vířivku na terase s výhledem do zahrady penziónu a pak poseďte u krbu. Nejromantičtější pobyt ever. Michal

Vynikající (Eva M.)

S pobytem jsme byly spokojeny a chceme se vrátit. Zámek je krásný zvenku i zevnitř, personál příjemný, jídlo bylo zajímavé. Nejvíc mi chutnaly čerstvé škvarky, ještě teplé, to se normálně nedostane. Okolí je krásné, velký park kolem zámku se sochami, je možno tam pobýt, aniž se někam musí jet. Také je tam výstava o filmu Tři oříšky pro panenku.

Vynikající (Dana K.)

Hotel byl nádherný, výjimečný a útulný. Skutečnost odpovídala fotografiím i informacím uváděným o hotelu. Na místě nám bylo nabídnuto vše, co sliboval poukaz. Jídlo bylo vynikající! Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučuji zákazníkům, kteří touží po klidném odpočinku, na místě, které je v čase přenese daleko od stresů.

Vynikající (Eva M.)

Byly jsme velice spokojeny a chceme se vrátit. Všechno se nám líbilo, park je skutečně velký, když je hezky, není nutno ani nikam jezdit. Je to v podstatě zámek z roku 1912, nikoliv prvorepubliková vila, což je lepší, protože v té době se stavělo velice hezky, žádný funkcionalismus. K vidění je spousta krásných věcí vevnitř i venku. Ložnice se liší, každá je úplně jiná, my jsme si vyhlédly tři na příště. Kdybych měla něco kritizovat, a dělám to nerada, protože do obnovení zámku musela jít obrovská práce, tak jsou to některé koupelny. Mají černé a bílé dlaždice, jako šachovnice, až oči přecházely. V žádné historické budově jsem nic takového neviděla, a to ani v prvorepublikové. Nevím, jestli to navrhl nějaký současný architekt, možná ano, protože ve WC v přízemí jsou stěny vymalovány skvrnitě, což je současný styl. Jinak všichni byli vstřícní, jídlo dobré, pávi v parku krásní.