Pension Tyrol

Pension Tyrol
4,69 58
Pension Tyrol

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, WiFi a kabelovou TV.

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu se můžete těšit na rodinnou atmosféru a česky mluvící personál, který vám se vším ochotně poradí. Hned vedle penzionu najdete supermarket.

Hochköenigstrasse 7
Maria Alm, 5761
pension@pensiontyrol.com
Webstránka
+(420) 774 709 946

Recenze penzionu

58 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Jiří Boštík

Nejpříjemnější dovolená na které jsme kdy byli. Příroda úžasná, hory fascinující... sice nám zrovna nepřálo počasí, ale naprosto nám to vynahradil personál v čele s panem majitelem. Jídlo výborné, poctivé a vždy ho bylo dostatek. Určitě máme v plánu do penzionu Tyrol opět zavítat :)

Miroslav Brož

Ubytovaní bylo v pořádku a personál také.

Martina Kopperová

Čistý a útulný penzion, ochotní lidé. Jídlo výborné a bylo ho dostatek.

Ľuboslava Nováková

Dobrá poloha hotela, super dostupnosť do mesta a okolia, potraviny hneď vedľa penzióna.

Vít Ryant

Penzion a jeho pokoje jsou čisté a útulné. Vše co bylo součástí kupónu nám bylo nabídnuto a poskytnuto. Polopenze výborná a dostačující. Personál vstřícný a ochotný. Tento penzion doporučuji a určitě se opět vrátíme.

Miloslav Mrázek

Prostředí penzionu , ubytování i služby nabízené na internetu byly na vysoké úrovni a splněny v plném rozsahu . Personál milý a velmi ochotný . Vřele doporučuji a rád se zase vrátím .

Jaromír Šťastný

Velmi spokojeni. Zejména vstřícný přístup personálu, plno informací o turisticky zajímavých cílech, provozu lanovek a pod. Strava výborná, kvalita ubytování vyhovující a v dané cenové kategorii určitě nadprůměrná. Příjemná je Hochkönig karta v ceně (lanovky, místní bus a vstupy do muzeí zdarma, další slevy).

Hana Pytelková

Hotel leží na začátku malebné obce Maria Alm, obklopené horami. Pobyt odpovídal popisu, strava chutná. Personál hotelu příjemný. Lanovku v místě jsme nevyužili z důvodu nepřízně počasí. Větší městečko v blízkosti Saalfelden. Výlet lze podniknout směrem do Dienten am Hochkonig a Muhlbach am Hochkonig, do Zell am See - procházka kolem jezera, nebo vysokohorská silnice Grossglokner strasse, nebo směrem na Uttendorf odbočit do údolí Stubach do Enzingerboden k jezeru, docela divočina. a lanovkou na Weisee.

Vaclav Pecka

S pobytem v Pensionu Tyrol jsme byli velice spokojeni, svědčí o tom i to, že jsme již byli v tomto penzionu 2x. Penzion má velice přátelské prostředí, velice dobré služby, chutná a bohatá strava, venkovní grilování a vše co nabízí ve svém popisu také plní. Personál hotelu (správce, barman, kuchař) hodnotím na výtečnou. Součástí ceny penzionu je Hochkönig karta, která umožní zdarma využít všechny lanovky v regionu Hochkönig, což tvoří velkou úsporu Eur. Proto všem doporučuji!

Marie Mutlová

Děkujeme za příjemný pobyt. Nádherné okolí penzionu a velmi milý personál.

Robert Toth

Hotel je v malebnej dedinke Personal bol priatelsky strava dobra a dostatočne velke porcie.

Irena Pánková

S pobytem naprostá spokojenost. Vše odpovídalo uvedenému popisu.

Jaroslava Marunová

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Slevové kupóny jsme obdrželi. Strava vynikající, personál příjemný.

Zuzana Jägerová

Pobyt splnil naše očekávání. Strava - výborná.

Miroslav Sedlák

Prostředí penzionu útulné, klidné, odpovídající popisu. Strava výborná, poctivá, domácí. S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Obsluha příjemná a ochotná. Zastávka skibusu v blízkosti penzionu. Naprosto dostačující sjezdovky. Úchvatné okolí (a to jsme zde byli v zimě, natož v létě!!). Pokud bude podobná nabídka v příštím roce, rozhodně si pobyt zopakujeme.

Irena Kupková

Perfektní práce obsluhy českého personálu, nejvíce jsme ocenili službu o počasí v jednotlivých okolních místech,typech kam vyrazit, lanovky,...od zaměstnance penzionu, který byl k dispozici a znalý.

Terézia Kubušová

S pobytom sme boli spokojeni na 100%.Prijemný personál,penzion bol na vysokej urovni...

Zuzana Klášterková

Pobyt odpovídal popisu uvedeném v nabídce. Byli jsme vcelku spokojeni.

Vítězslav Bízek

Pobyt splnil všechna naše skromná turistická přání.Myslím,že bychom se tam rádi, alespoň ještě jednou vrátili a na delší dobu.

Alena Nagyová

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím