MJUS World Resort & Thermal Park ****


Ubytujte se v luxusním MJUS World Resortu
 • Ubytujte se v luxusním MJUS World Resortu

  Ubytujte se v luxusním MJUS World Resortu

 • Užijte si relax ve wellness

  Užijte si relax ve wellness

 • Najdete zde také vnitřní bazény

  Najdete zde také vnitřní bazény

 • Najdete zde také vnitřní bazény

  Najdete zde také vnitřní bazény

 • Připraveny jsou i atrakce pro děti

  Připraveny jsou i atrakce pro děti

 • Připraveny jsou i atrakce pro děti

  Připraveny jsou i atrakce pro děti

 • Prohřejte se v sauně a pak zamiřte do vířivky

  Prohřejte se v sauně a pak zamiřte do vířivky

 • Užijte si pohodlí stylových pokojů

  Užijte si pohodlí stylových pokojů

 • Hotel nabízí také pokoje typu Suite

  Hotel nabízí také pokoje typu Suite

 • Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou

  Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou

 • V hotelu si dopřejete parádní zážitky

  V hotelu si dopřejete parádní zážitky

 • V restauraci ochutnejte senzační italská či maďarská jídla

  V restauraci ochutnejte senzační italská či maďarská jídla

 • Interiér hotelu vás nadchne

  Interiér hotelu vás nadchne

 • Zahrát si můžete i bowling

  Zahrát si můžete i bowling

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 508

Kontaktní informace:

MJUS World Resort & Thermal Park ****
Rákóczi F. u. 154
Körmend , 9900
Maďarsko

Mjus Resort ****se nachází v maďarském městečku Körmend, blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má tak naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje hotel samotný. Na tento pobyt rozhodně nezapomenete. Elegantní, sofistikovaně řešené pokoje vám poskytnou dokonalé zázemí.

V hotelové restauraci, jak už název napovídá, se můžete těšit především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z oblíbených mezinárodních pokrmů i tradičních maďarských specialit.

Načíst dalších 8 z 40 recenzí
Petr Čistý

Byl to relax ve wellness, kdy jdete v županu s pokoje rovnou do vyhřátého bazénu.

Juraj Suchanský

Skvely rezort, vhodny aj pre rodiny s malymi detmi.

Dagmar Krištofičová Krištofičová

Všetko zodpovedalo popisu, akurát sme boli prekvapení, že je areál umiestnený v priemyselnej zóne, ale dá sa aj prechádzať a požičať bike. Personál je perfektný, super, strava dobrá, každý si môže vybrať, od vegána po mäsožravca, všetci si majú na čom pochutnať. Hotel je príjemný, super dizajn izby, čašníci, recepční -- všetci OK. Akurát sme nezistili, aké zloženie má tá termálna voda - nevedel nám nik povedať. Hotel je super pre ľudí s malými deťmi, pre ktoré je tu množstvo herní aj bazénov, akurát, že rodičia nerešpektujú, že sa s malými deťmi nemajú kúpať v bazénoch pre dospelých.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme Vám vděční, že jste si vyhradili čas na sepsání recenze na náš hotel. Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Nemůžeme bohužel změnit lokalitu našeho hotelu, avšak pracujeme na zlepšení okolí - vysazujeme více květin, stromů, zelených ploch a i malého golfového pole. Vaše recenze je pro nás velmi důležitá, protože nám pomáhá v práci na našich cílech a zlepšování našich služeb. Těšíme se na Váš další pobyt u nás. S pozdravem, Mjus World Resort & Thermal Park

Olga Kožichová

Pobyt byl perfektní. bohužel nám nevyšlo počasí, abychom mohli využít koupání v krásném venkovním bazénu, který byl opravdu studený. Jinak strava a služby na jedničku.

Emília Lenčéšová

Pobyt bol veľmi dobrý, hotel na úrovni, taktiež personál veľmi milý, vrelo doporučujem

Pavel Maurer

Hotelové služby byly nadmíru vynikající. Akorát při nabídce rodinného apartmánu s kuchyní (jelikož máme malé dítě) jsme zjistili, že kuchyně není vůbec vybavená, ale vůbec ničím - akorát sporák a mikrovlnka, žádné hrnky, talíře, příbory atd. Ale stačilo se zmínit na recepci a bylo vše v pořádku.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme vděční, že jste si vyhradil čas na sepsání recenze našeho hotelu. Neustále pracujeme na zlepšení našich služeb, obzvláště s ohledem na vybavení našich pokojů. Vaše recenze je velmi důležitá, protože nám pomáhá při dosahování našich cílů a zlepšování našich služeb. Těšíme se na Vás při Vašem dalším pobytu v hotelu Mjus World Resort & Thermal Park! S pozdravem, Mjus World Resort & Thermal Park!

Pavla Šťastná

Vše odpovídalo popisu, dostalo se nám všeho, co kupón sliboval a ještě více :) Ideální i pro děti díky velkému koutku a bazénu se skluzavkou.

Martina Kuchtova

S hotelem jsme byli velmi spokojeni. Mohu jej doporučit především pro rodiny s malými dětmi, pro které je tu krásné zázemí. Kuchyně výborná a ubytování také hezké.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím