Pension Mlýn

Pension Mlýn
4,72 50
Pension Mlýn

Zažijte vinařskou dovolenou v malebné vinařské obci Velké Bílovice kousek od Lednicko-valtického areálu a nechte se ubytovat v penzionu Mlýn, který má kapacitu 70 lůžek. Na výlet se vydejte do nedalekého Mikulova s impozantním zámkem a malebným náměstím. Na kole se pak projeďte po okolních cyklostezkách a určitě nevynechejte město Lednice s úchvatným zámkem, který je zapsán na seznamu UNESCO. Za návštěvu stojí rovněž Pálava či Dolní Věstonice.

Podivínská 655
Velké Bílovice, 691 02
info@pensionmlyn.eu
Webstránka
+(420) 515 531 837
Volat po 14.00

Recenze penzionu

50 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Monika Kasíková

Prostředí hotelu bylo podle zobrazených materiálů a vše v pořádku. Strava rovněž byla pestrá a personál ochotný poradit i pomoct. Jediné negativní bylo, že ráno je okolo hotelu velmi hlučno. Nachází se u hlavní silnice a provoz vás nenechá dospat.

Jiřina Ščudlová

Penzion Mlýn ve Velkých Bílovicích naprosto bez chyby. Ochotný personál, skvělé ubytování, výborné jídlo. Protože už jsme byli na více pobytech s poukazem od Slevokingu, můžeme srovnávat. Tady ani náznak toho, že bychom byli méně hodnotní zákazníci, skvělé místo a určitě bychom se tam chtěli zase vrátit. DOPORUČUJEME

Ivana Holíková

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, vše co bylo na kupónu bylo splněno, personál příjemný, usměvavý a vstřícný.

Jaromír Turčínek

Pobyt v penzionu Mlýn jsme si opravdu užili, všechno bylo v naprosté pohodě, ubytování, výborné jídlo, skvělé víno a taktéž příjemné servírky, které nám ve všem vycházely vstříc. Můžeme všem vřele doporučit. Jarda.

Ivana Šlapková

Dobrý den, spokojenost byla ve všech směrech a dle popisu vše souhlasilo. Strava byla výborná a obsluha velmi dobrá. Na dotazy jsme byli seznámeni s okolím, možností výletů a sportovního vyžití. Doporučení - poloha, dostupnost za kulturou a výlety je dobrá. Rozhodně volte delší dobu pobytu ať to máte čas vstřebat. Přeji hezké zážitky.

Josef Strejc

Ubytování bylo dobré bez připomínek. Co si týče stravování (polopenze) snídaně dle výběru - spokojenost. Co se týče večeře, stále přetrvává mnohdy hutná dvouchodová / dle nabídky/ a těžko, lépe řečeno nelze si vybrat lehčí pokrm. S obsluhou spokojenost.

Milada Merunková

Prostředí hotelu, strava i služby byly v naprostém pořádku, byli jsme spokojeni.

Jeannette Miková

Hotel krásný, čistý. Na uvítání jsme obdrželi láhev vína. Jídlo perfektní, personál velmi příjemný. Malinkou výtku má jen to, že jsme měli pokoj s oddělenými postelemi. Ale srazili jsme je k sobě, aby se vlezla postýlka pro dítě.

Kamila Hodková

Prostředí hotelu hezké, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a ochotný. Strava dle menu, výběr z několika jídel, mohly by být pestřejší.

Lenka Urbánková

Super pobyt, krásný penzion, milý personál, dobré jídlo, byli jsme moc spokojeni.

JIŘÍ DOČKAL

Pokoj pěkný a čistý, jediná nevýhoda našeho pokoje byla orientace do frekventované ulice .Vše odpovídalo nabídce z kuponu personál příjemný. Výlety Pálava, Lednicko Valtický areál.

Miluše Horáková

Hotel byl čistý, personál vstřícný a ochotný. Večeře - výběr cca ze šesti chutných jídel.

Ľubomír Tlčík

Vo Velkých Bíloviciach sme boli so všetkým spokojní.

Radek Wagner

Pěkné rekonstruované pokoje, velké a prostorné. Slušné jídlo a velmi pěkná snídaně. Velmi vstřícný a ochotný personál.

Denisa Veiglová

Popis odpovídal, jídlo výborný, pokoje čistá, splnilo to naše očekávání.

Dana Svecová

Byli jsme spokojeni, personál ochotný, strava v pohodě, ubytování také.Vinařské sklípky.

Jiří Krapáč

Všechno bylo perfektní. Byli jsme zde již podruhé, stále velmi ochotný personál, výborná kuchyně, ubytování bez chyby. Výlety v těchto místech se těžko doporučují, protože stále je mnoho míst, která jsme ještě nenavštívili.

bohumil neradil

Hotel, služby i personál bez připomínek.

Milan Ulej

Příjemný personál k dispozici byly kola na projížďky po okolí.

Irena Holleschová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Můžeme doporučit.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím