Penzion Savisalo ***


V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky
 • V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

  V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

 • Budete se tu cítit příjemně

  Budete se tu cítit příjemně

 • Pokoje poskytují veškeré pohodlí

  Pokoje poskytují veškeré pohodlí

 • Po náročném dni si odpočinete v sauně

  Po náročném dni si odpočinete v sauně

 • Těšit se můžete na vydatné snídaně

  Těšit se můžete na vydatné snídaně

 • Užijte si pořádnou aktivní zimní dovolenou

  Užijte si pořádnou aktivní zimní dovolenou

 • Rakouské Alpy skýtají rozmanité možnosti zábavy

  Rakouské Alpy skýtají rozmanité možnosti zábavy

 • Užijte si parádní lyžovačku na dlouhých tratích

  Užijte si parádní lyžovačku na dlouhých tratích

 • Rakouské Alpy jsou zárukou kvalitní zimní dovolené

  Rakouské Alpy jsou zárukou kvalitní zimní dovolené

 • V blízkosti se nachází městečko Hallstatt, památka UNESCO

  V blízkosti se nachází městečko Hallstatt, památka UNESCO

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 173

Kontaktní informace:

Penzion Savisalo ***
Leiten 324
Ramsau am Dachstein, 8972
Rakousko

Vydejte se na dovolenou do penzionu Savisalo ***, který najdete v oblíbené turistické lokalitě v Ramsau am Dachstein v rakouských Alpách. Penzion Savisalo *** je jeden z mála penzionů v zahraničí, ve kterém se nemusíte bát jazykové bariéry - obslouží vás totiž český personál. V restauraci se zase můžete těšit na domácí kuchyni a pravé plzeňské pivo.

Načíst dalších 8 z 40 recenzí
Luboš Chuchel

Pobyt odpovídal popisu. Vše v naprostém pořádku - strava, wellness, čistota na hotelu. Personál na to jak jsou mladí a v jakém počtu to dělají, tak skvělé.

Daniela Nachlingerová

Naprostá spokojenost. Pokoj pěkný, čistý. Personál výborný.

Sona Hurdova

I přes menší nedorozumění s personálem při rezervaci hodnotím pobyt a služby personálu velmi kladně. Dobrá kuchyně, vkusně a čistě prostředí, kde se myslí i na nejmenší hosty krásné a bohaté zařízeným dětským koutkem.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den paní Hurdová, mrzí nás nedorozumění, které se stalo ohledně pokojů, které nebyly na jednom patře. Tato situace je plně moji vinou, jelikož jsem si tuto informaci nepřenesl do databáze a v emailu jsem ji nikde neměl. I přesto doufáme, že jste byli u nás spokojeni a dovolenou jste si užili. Přeji pěkný den. Jiří Čada

Kurt Meindl

Určitě bych pobyt doporučil dalším osobám. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava, večeře si zaslouží Michelinskou hvězdu. Co se týká rezervace, protože jsme cestovali s vnučkou syna a také s námi cestovala dcera s manželem bylo nám přislíbeno, že budeme mít pokoje vedle sebe. Bohužel jsme obdrželi pokoj každý v jiném patře.

Gabriela Gálová

Hotel se nachází v poklidné části Ramsau, s výhledem na okolní krásné přírodní scenerie. Doporučujeme výlety na nedaleká jezera Bodensee, Hüttensee a Obersee (přes Aich), na nedalekou 1906 metrů vysokou Planai (lze i lanovkou z Schladmingu) nebo využít tipů od personálu. Hodně se nám vyplatila Sommercard. Wellness v hotelu jsme ani z časových důvodů nestihli využít. Personál je příjemný a ochotný, ovšem absolutně nejlepší bylo fantasticky připravené jídlo.

Petra Vidláková

Prostředí velmi pěkné a odpovídalo popisu. Obdrželi jsme všechny kupóny. Strava velmi dobrá - velmi chutná. Personál velmi ochotný a příjemný. Okolí Ramsau je co vidět.

Milan Šíma

Spokojenost se všemi službami, ocenili jsme slevovou kartu.

Simona Novakova

Krásné místo, velice vstřícný personál, výborná strava. Díky kartě summercard jsme mohli absolvovat spoustu krásných výletů. Jediné, na co bych všechny ráda upozornila je, že v jeden den se karta může použít pouze na jednu lanovku.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den paní Nováková, tato informace je obsažena v materiálech ke kartě Sommercard. I přesto karta nabízí spoustu výhod a vstupů zdarma, se kterými se dají ušetřit nemalé peníze např. mýtné a lanovka na Dachstein (pro 2 osoby ušetřeno cca 84euro). Přeji pěkný den

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím