Penzion Savisalo ***


V penzionu Savisalo *** v rakouských Alpách se o vás postará
 • V penzionu Savisalo *** v rakouských Alpách se o vás postará

  V penzionu Savisalo *** v rakouských Alpách se o vás postará

 • Pokoje jsou komfortně zařízeny

  Pokoje jsou komfortně zařízeny

 • Součástí je také vlastní koupelna

  Součástí je také vlastní koupelna

 • Po náročném dni si můžete odpočinout v sauně

  Po náročném dni si můžete odpočinout v sauně

 • V penzionu servírují výbornou stravu

  V penzionu servírují výbornou stravu

 • Těšit se můžete na vydatné snídaně

  Těšit se můžete na vydatné snídaně

 • Výlet na Dachstein stojí za to

  Výlet na Dachstein stojí za to

 • Těšit se můžete také na půvabná jezera v okolí

  Těšit se můžete také na půvabná jezera v okolí

 • ... vychutnejte si je naplno

  ... vychutnejte si je naplno

 • V blízkosti se nachází i městečko Hallstatt (UNESCO)

  V blízkosti se nachází i městečko Hallstatt (UNESCO)

 • Příroda Alp je kouzená

  Příroda Alp je kouzená

 • Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit

  Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit

 • Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit

  Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 153

Kontaktní informace:

Penzion Savisalo ***
Leiten 324
Ramsau am Dachstein, 8972
Rakousko

Vydejte se na dovolenou do penzionu Savisalo ***, který najdete v oblíbené turistické lokalitě v Ramsau pod Dachsteinem v rakouských Alpách. Penzion Savisalo *** je jeden z mála penzionů v zahraničí, ve kterém se nemusíte bát jazykové bariéry - obslouží vás totiž český personál. V restauraci se zase můžete těšit na domácí kuchyni a pravé plzeňské pivo.

Načíst dalších 8 z 27 recenzí
Zuzana Halušková

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Pán prevádzkar nám dal tipy na výlety a pomohol s rezerváciou na lanovku. Milý pán. Prostredie a výlety krásne. Jedlo bolo chutné a vždy aj veľmi pekne naservírované (a dezertík k večeri mňam). Obsluha príjemná a usmievavá. Ubytovanie čisté (príjemne sa spalo), s možnosťou posedieť si na balkóniku s pekným výhľadom, cítili sme sa fakt príjemne. Českí a slovenskí hostia, český personál v penzióne, čím nebola jazyková bariéra. Ďakujeme penziónu a personálu za nezabudnuteľný pobyt. :-)

Magda Debřičková

Vše takové, jak slibovala nabídka - příjemný hotel, příjemný personál - hlubokosklon před panem Čadou, dokáže při minimálním (skoro až nedostatečném) počtu personálu zajistit vše a ještě ochotně se vším poradit.

Jana Pánková

S pobytem jsme byli spokojeni, ochotný personál, skvělé ubytování, výborné jídlo a dobrá poloha penzionu. Velkou výhodou je karta Sommer card.

Josef Skořepa

Dnes 11.8. jsem se vrátil s manželkou z dovolené v pensionu Savisalo. Pobyt tam musím jen doporučit. Vynikající prostředí, kuchyně i personál. Šéf pensionu doporučí která místa navštívit, velmi ochotně poradí kterak se na místo dostat, co tam je, i další podrobnosti navštíveného místa. Nebudu váhat a pokud to zdraví dovolí, návštěvu si zopakuji. Díky za krásný pobyt.

Zdenka Rybanská

Penzion je osadený v krásnom prosredí. Personál bol veľmi ústretový, izby čisté, strava výborná. Vedúci prevádzky bol suprový, každému trpezlivo poradil aj dal tipy na rôzne výlety do okolia.

Milan Šťastný

Prostředí hotelu krásné. Pobyt odpovídal popisu. Co nabízel kupón, jsme obdrželi. Služby a strava - výborné. Personál ochotný, vstřícný. Lanovky, jezera, vodopády.

Alexandra Martincová

Pobyt sme si neskutočne užili, boli sme aj s tromi psíkmi a absolútne nie je čo vytknúť. Izby boli čisté, penzión s nádherným výhľadom a na krásnom mieste. Raňajky boli výborné - sladké aj slané. Večere sme si dali párkrát a veľmi nám chutilo. No najviac by som chcela vyzdvihnúť personál penziónu, už dávno som sa nestretla s tak milými, ústretovými a ochotnými ľudmi. Poradili s výletmi a všetko od chodu penziónu po varenie zvládali úžasne, navyše mali krásneho psíka, čo ocenili hlavne naši traja chlpáči :) Určite odporúčam tento penzion a veľmi radi sa sem s rodinou vrátime.

Miroslav Rizman

S pobytem jsme byli velice spokojeni, personál milý a ochotný, poradili i s výlety po okolí a s rezervaci lanovky. Všude bylo čisto a útulno. Přikoupili jsme si i večeře a i ty neměli chybu, velice chutné, krásně naservírované, veliké porce a vždy bylo co si vybrat. Všem velice doporučujeme. Oblast je vybraná dobře, je tam mnoho možností co vidět a navštívit, jenom týden nám však nestačil a tak určitě příští rok přijedeme znovu. Touto cestou chceme ještě jednou poděkovat personálu penzionu, že i když jsou jenom ve třech, tak dělají všechno pro spokojenost klientů. Moc děkujeme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím