Hotel Drnholec ***


Osobně jsme pro vás místní služby ověřili
 • Osobně jsme pro vás místní služby ověřili

  Osobně jsme pro vás místní služby ověřili

 • Objevte nejoblíbenější rakouské lázně

  Objevte nejoblíbenější rakouské lázně

 • Lázně Laa an der Thaya se nachází jen 20 km od hotelu

  Lázně Laa an der Thaya se nachází jen 20 km od hotelu

 • Těšte se také na vnitřní bazény

  Těšte se také na vnitřní bazény

 • Užijte si dovolenou v hotelu v anglickém stylu

  Užijte si dovolenou v hotelu v anglickém stylu

 • Útulné pokoje jsou nově zrekonstruované

  Útulné pokoje jsou nově zrekonstruované

 • Každý pokoj má i vlastní sociální zařízení

  Každý pokoj má i vlastní sociální zařízení

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

  V hotelové restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

 • Posedět můžete také na baru

  Posedět můžete také na baru

 • Interiéry hotelu jsou krásně zařízené

  Interiéry hotelu jsou krásně zařízené

 • Ochutnáte ta nejlepší moravská vína

  Ochutnáte ta nejlepší moravská vína

 • Hotel najdete přímo v historickém centru obce

  Hotel najdete přímo v historickém centru obce

 • Pohoda, víno a dobrá nálada - to je dovolená na jižní Moravě

  Pohoda, víno a dobrá nálada - to je dovolená na jižní Moravě

 • V ceně balíčku vás čeká vstup do lázní Laa

  V ceně balíčku vás čeká vstup do lázní Laa

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 227

Kontaktní informace:

Hotel Drnholec ***
nám. Svobody 5/8
Drnholec, 691 83
Česká republika

Ubytování v anglickém stylu pod Pálavskými vrchy v populárním hotelu Drnholec ***, který nadchne všechny milovníky vína a romantické moravské přírody. Hotel s rodinnou atmosférou najdete kousek od hranic s Rakouskem, odkud to máte blízko na Pálavu, do Mikulova i k Věstonické přehradě.

Pokoje hotelu jsou moderně zařízené - najdete zde TV, telefon a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Z většiny pokojů je navíc i krásný výhled na náměstí nebo hotelovou zahradu.

Načíst dalších 8 z 50 recenzí
Irena Schrammová

Byli jsme spokojeni, jak s obsluhou tak s ubytováním, krásná krajina.

Iveta ZAJACOVÁ

Prostředí hotelu je pěkné, pokoj jsme měli nový a moc pěkný, večeře byla objemem jídla skromná, ale snídaní bylo obsahem chutné a množstvím výborné. Personál hotelu je přátelský, poradí ochotně a nabídne své speciality.

Maria Psotova

Dobry deň, s pobytom som bola spokojná, prostredie hotela sedelo s popisom a fotkami, personál bol veľmi milý. Všetko bolo čisté, izba pekná, moderná. Malinká výhrada, keby som vedela, že na polpenziu sú stále rovnaké jedlá, tak by som si dala len s raňajkami. Ináč super!

Odpověd Hotelu...

Dobrý den. Děkujeme za Vaši recenzi. V případě polopenze je na večeři výběr ze šesti jídel, což se nám na dvoudenní pobyt zdálo dostačující. Na příští rok budeme pobytový balíček měnit a k Vašemu názoru určitě přihlédneme. S pozdravem

Mária Dejczoová

Dostali sme všetko, ako bolo uvedené v kupóne a bolo toho ozaj dosť! Personál hotela bol milý a ústretový, strava naozaj chutná.

Richard Mlázovský

Personál milý a vstřícný, jídlo dobré, pokoj prostorný a čistý, ale s oknem na chodník. Zavádějící je informace o vinném sklepu - žádný tam není. Rozlévaná vína bych ve vinařské oblasti očekával na lepší úrovni, Veltlín zelený který byl v nabídce nestál za nic. Restaurace hotelu zavírá v 21.00 a pak není kam jít. Městys Drnholec vám nenabídne vůbec nic.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den. Dovoluji si opravit informaci od pana Mlázovského. Hotel vinným sklípkem disponuje, otvírá se na degustace pro větší skupiny nebo na vyžádání hostů. Mimo rozlévaná vína ( veltlín zelený, zweigeltrebe rose a modrý portugal ) nabízíme i celkem slušnou a kvalitní nabídku vína v "sedmičkách". Děkujeme za recenzi, budeme se na jejím základě snažit hostům do budoucna co nejlépe vyhovět.

Klára Mojžíšová

Lidé v hotelu byli milí, ubytování úžasné a jídlo nám moc chutnalo. Pokud není počasí na koupání, pak je dobré si v lázních přikoupit pobyt v "saunovém světě", pak je relax dokonalý.

marianna kosutova kosutova

Veľmi milí, všetko, čo bolo na kupóne uvedené sme dostali, strava dobrá, wellness zodpovedal popisu. Mali sme možnosť aj zapožičania bicyklov, veľká ochota personálu.

Monika Šiňanská Andrusová

Prostredie hotela sa mi veľmi páčilo a plne zodpovedalo popisu hotela. Všetko čo bolo uvedené na kupone som dostala a s poskytnutymi sluzbami som bola spokojná až na poskytnutú stravu, ta absolútne nenaplnila moje očakávania. Personál hotela bol veľmi priateľský.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den. Děkujeme za uveřejněnou recenzi. Mrzí nás, že jste nebyla se stravou spokojena, ale z uvedených informací není zřejmé co Vám na stravě vadilo, resp. co by jsme měli zlepšit. Nemyslím si, že naše kuchyně vaří tak, aby hostům nechutnalo. S pozdravem

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím