Hotel Drnholec ***

Hotel Drnholec ***
4,78 23
nám. Svobody 5/8
Drnholec, 691 83
Česká republika
booking@hoteldrnholec.cz
Webstránka
+420 519 519 307
+420 519 519 307

Recenze hotelu

24 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lenka Dolníková

Izba trošku staršia,ale čistá. Strava dobrá

Michaela Pšenčíková

Prostředí hotelové restaurace nádherné, přímo kouzelné, velmi kladně hodnotíme výběr hudby, která tam po celou dobu hrála. Velmi romantické. Strava dle inzerce, spokojenost. Personál hotelu vstřícný. V blízkém okolí doporučujeme výlet do Mikulova, kde je krásný zámek a mnoho památek, pěkná vycházka na Kozí hrádek nebo svatý kopeček.

Vladimír Hupka

Príjemné prostredie, milá a ochotná obsluha, chutné jedlá s možnosťou výberu, čisté a pohodlné ubytovanie.

Eliška Chrástková

Milé a příjemné prostředí i personál, vyhovoval nám styl (výzdoba atd.) hotelu i hudba, která hrála v restauraci a na baru při jídle a pití. S pokojem jsme byli také spokojeni, jen postel mohla být o třídu kvalitnější, na druhou stranu matrace byla velká, manželská (tedy nebyla tam nepohodlná díra uprostřed) Jídlo nám chutnalo, měli jsme polopenzi - snídaně byly vydatné a bohaté, večeře jen jeden chod bez pití ; vařili "obyčejně", což nám vyhovovalo, nemáme rádi chuť umělých dochucovadel. blízko jsou lázně Laa v Rakousku, ale i termální bazén se saunou v Mušově

Zdena Zídková

Krásné prostředí hotelu, milý a velice ochotný personál. Veliká spokojenost s poskytnutými službami. Vše, co bylo slíbeno na kupónu, bylo splněno. Doporučujeme !!!

Luboš Brož

Vše OK, doporučuji. Dobré jídlo, víno, příjemná obsluha.

Bohumila Thielová

Velmi spokojeni. Útulný hotel, profesionální přístup, výborná strava. Rakouské lázně úžasné.

Natália Počatková

Hotel poskytuje pouze ubytování a stravu. Je celkem pěkný, domácké prostředí, ochotný personál. Okolí poskytuje možnosti krátkých tur nebo cestu do Rakouska, prip. Pasohlavek.

Milada Rakovičová

Ano, prostředí hotelu odpovídalo popisu, s personálem i stravou jsme byli spokojeni.

Jarmila Pecháčková

Vše bylo výborné. Personál milý a ochotný. Tip na výlet - Lednice.

Jaroslav Trávníček

V hotelu se nám líbilo, vzorná obsluha!

Oľga Hanzelová

Hotel zodpovedal popisu, kľudné prostredie, ústretový personál, jedlo dobre dochutené, možno pridať zeleninové prílohy ev. ovocie. Wellness vynikajúci.

Jan Adamec

Super servis, super ubytování, super strava = super pobyt.

Bohumír Mirek Rozehnal

Ubytování i strava - velmi spokojeni! Jen nám chyběla chladnička. Personál vstřícný, milý, jen ceny dost vysoké - pivo, víno. Možnosti výletů do okolí - Laa, Pasohlávky, Mikulov, Znojmo.

Danuše Šnáblová

Vše fungovalo jak má, žádné připomínky, chválíme hotel i personál.

Janka Lencsésová

Prostredie hotela spĺňalo naše očakávania. Výborná kuchyňa, oceňujeme možnosť využívania vonkajších priestorov - záhrada, altánky. Personál hotela bol veľmi ochotný. Všetky poskytnuté služby boli na výbornej úrovni.

Miloslava Houdková

S pobytem i poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme především milé a vstřícné chování personálu hotelu, zajímavý byl i výklad vinaře během degustace. Rádi se sem budeme vracet.

Ilona Kolínová

Prostředí hotelu se nám líbilo, se vším jsme byli naprosto spokojeni - paní majitelka velice příjemná paní, milý personál, domácí strava, ochutnávka vín ve sklípku. Možnost výletů po okolí - Mikulov, Lednice, Valtice atd.

mojmir vanhara

Spokojeni, personál milý, ochotný.

Vladimír Dolejší

Vše bylo v pohodě, příjemný a ochotný personál a poskytované služby na vysoké úrovni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím