Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino ***
4,63 54
Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino *** leží na břehu Luhačovické přehrady, čeká vás tedy kouzelný výhled na vodní hladinu přímo z oken pohodlných pokojů. Ty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí vše od bohaté snídaně (07:00 - 09:30 hodin) přes oběd (11:30 - 13:30 hodin) a večeři (17:30 - 19:30 hodin) až po nápadité saláty, lehká jídla, vyhlášené speciality nebo třeba domácí moučníky.

Aquacentrum, které se nachází přímo v komplexu hotelu, vás potěší krytým, vyhřívaným bazénem, suchou saunou, čtyřmístnou vířivkou i širokou nabídkou masáží (k nahlédnutí ZDE). Na místě najdete také tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, kulečník a stolní tenis.

Pozlovice 337
Luhačovice, 763 26
Česká republika
recepce@adamantino.cz
Webstránka
+420 575 570 880

Recenze hotelu

54 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marie Plhalová

Byli jsme velmi spokojeni. Měli jsme krásný výhled, personál byl příjemný, pohotový a velmi vstřícný. Vřele doporučujeme!

Milan Nevřivý

S prostředím hotelu jsme byli spokojeni, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, personál hotelu situaci vesměs zvládal. Problémem bylo, že město Luhačovice nepůsobilo příjemným dojmem, protože lázeňský areál je celý v rekonstrukci a rozkopaný.

Pavlína Vašicová

Byli jsme spokojeni. Prostředí bylo pěkné a více možností na výlety.

Lenka Felcmanova

Dobrý den, hotel se nám líbil, personál ochotný, měli jsme vše co bylo uvedeno na kuponu.

Miroslava Pospíšilová

Byli jsme velmi spokojeni se vším a taky jsme všechno využili. Bazén, vířivka, sauna i masáž - super, jídlo perfektní a velký výběr při snídaních. Obsluha rychlá a příjemná.

Věra Pastieriková

Hotel se nachází v krásném prostředí. Měli jsme vyhlídku na přehradu. Najde si zde zábavu jak dítě, tak i dospělý. Vše co obsahovala nabídka jsme dostali. Personál byl milý a ochotný. Jídlo bylo výborné. Určitě se k Vám ráda vrátím.

Květa Votavová

Hotel se nám líbil, personál ochotný, příjemný, strava, wellness, vše bylo v pořádku.

Evžen Fuchs

Se všemi službami jsme byli velmi spokojeni,personál hotelu příjemný. Co se týče stravování, nemůžeme nic vytknout, všeho dostatek!

Pavel Bastl

Ubytování i poskytnuté služby odpovídaly popisu v nabídce. Strava chutná, výběr pestrý.

Sabina Petrželková

Spokojeni, poukaz jsme kupovali pro rodiče, líbilo se jim prostředí i personál hotelu. Wellness taky super! Mám jen jednu připomínku a to, že jídlo na první večeři si nevybírali ale dostali co bylo volné (není myšleno ve zlém, nejspíš špatná domluva mezi Námi při objednávání.) Jinak bylo vše chutné, teplé a velké porce. Díky moc :). Určitě se ještě uvidíme.

Jiří Rokos

V hotelu jsme byli velmi spokojeni, obdrželi jsme všechny služby jak byly uvedeny na kuponu. Strava byla výborná, personál milý.

Jiří Závodský

Prostředí hotelu připomínalo trochu časy před 25ti lety, jinak příjemný personál, služby kompletní, naprostá spokojenost.

Helena Otáhalová

Strava výborná. Wellness supr. Mladý sympatický a ochotný personál.

Petr Vilím

Na hotelu Adamantino jsme byli již podruhé s rozdílem pěti let. Opět jsme se setkali s příjemným personálem, dobrými službami hotelu a zase jsme se dobře najedli. Hotel není sice Hilton, ale je vidět, že vedení podniku se opravdu snaží. Navíc poloha hotelu je nádherná.

Eva Ptáčková

Včera jsem se vrátila z Luhačovic, kam jsem se pro velkou spokojenost opět vypravila, ale místo manžela jsem jela s kamarádkou, která byla velmi spokojena.Minulý pobyt byl 14.2-16.2. Nyní jsme si pobyt prodloužily 14.3.17.3.2017-I když tam bylo mnohem více klientů,než minule, snažili se a opět mohu doporučit.

lenka glacova

Vše bylo v pořádku,prostředí nádherné a obdrželi jsme vše co bylo v kuponu.

Eva Roháčová

Prostredie pekné, dostali sme všetko, čo bolo v kupone, strava dobrá, personál milí.

Martina Zelenáková

Pobyt bol darček pre rodičov. So všetkým boli spokojní. Splnili všetko, čo v popise sľúbili.

Kačenka Brudná

Služby, personál i jídlo bylo perfektní. Ubírám bod za hotel. Byl čistý, bohužel dojem kazí stará okna, rozhlas na pokoji apod.

Helen Lelovics

Spokojnosť so všetkým, milý personál, strava super, odporúčam.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím