Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino ***
4,61 61
Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino *** leží na břehu Luhačovické přehrady, čeká vás tedy kouzelný výhled na vodní hladinu přímo z oken pohodlných pokojů. Ty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí vše od bohaté snídaně (07:00 - 09:30 hodin) přes oběd (11:30 - 13:30 hodin) a večeři (17:30 - 19:30 hodin) až po nápadité saláty, lehká jídla, vyhlášené speciality nebo třeba domácí moučníky.

Aquacentrum, které se nachází přímo v komplexu hotelu, vás potěší krytým, vyhřívaným bazénem, suchou saunou, čtyřmístnou vířivkou i širokou nabídkou masáží (k nahlédnutí ZDE). Na místě najdete také tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, kulečník a stolní tenis.

Pozlovice 337
Luhačovice, 763 26
Česká republika
recepce@adamantino.cz
Webstránka
+420 575 570 880

Recenze hotelu

61 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Libor Hromek

Prostředí hotelu je příjemné, lehce připomíná časy ROH. Obdrželi jsme všechny slíbené služby, strava slušná. Personál je velmi pozorný a příjemný. Ať vyrazíte na jakoukoli stranu od hotelu nebudete zklamáni.

BohdankaB Bordovská

Vše bylo perfektní, strava, wellness, příjemný a vstřícný personál, vřele doporučujeme.

Anna Tibenská

Boli sme so všetkým spokojní, milé recepčné, ústretový personál vo wellness a chutná strava. Škoda že v pondelok bola zatvorena požičovňa korčúľ.

Iveta Bartošová

Hotel se nachází v krásném prostředí na břehu přehrady. Všechno bylo báječné.

Vladimíra Radochová

Pobyt odpovídal mým představám, příjemné prostředí i personál, chutné jídlo, jen škoda že nedaleká půjčovna koloběžek měla druhý den zavřeno.

Leopold Dedek

Spokojenost byla dobrá, jak na služby, ubytování, tak s restauraci. Až na počasí a to nelze ovlivnit.

Marie Polášková

Prezentované služby byly poskytnuty, personál hotelu byl vstřícný, bohužel počítali jsme, že výhled z pokoje bude na přehradu, ne na parkoviště. Strava byla výborná.

Marie Plhalová

Byli jsme velmi spokojeni. Měli jsme krásný výhled, personál byl příjemný, pohotový a velmi vstřícný. Vřele doporučujeme!

Milan Nevřivý

S prostředím hotelu jsme byli spokojeni, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, personál hotelu situaci vesměs zvládal. Problémem bylo, že město Luhačovice nepůsobilo příjemným dojmem, protože lázeňský areál je celý v rekonstrukci a rozkopaný.

Pavlína Vašicová

Byli jsme spokojeni. Prostředí bylo pěkné a více možností na výlety.

Lenka Felcmanova

Dobrý den, hotel se nám líbil, personál ochotný, měli jsme vše co bylo uvedeno na kuponu.

Miroslava Pospíšilová

Byli jsme velmi spokojeni se vším a taky jsme všechno využili. Bazén, vířivka, sauna i masáž - super, jídlo perfektní a velký výběr při snídaních. Obsluha rychlá a příjemná.

Věra Pastieriková

Hotel se nachází v krásném prostředí. Měli jsme vyhlídku na přehradu. Najde si zde zábavu jak dítě, tak i dospělý. Vše co obsahovala nabídka jsme dostali. Personál byl milý a ochotný. Jídlo bylo výborné. Určitě se k Vám ráda vrátím.

Květa Votavová

Hotel se nám líbil, personál ochotný, příjemný, strava, wellness, vše bylo v pořádku.

Evžen Fuchs

Se všemi službami jsme byli velmi spokojeni,personál hotelu příjemný. Co se týče stravování, nemůžeme nic vytknout, všeho dostatek!

Pavel Bastl

Ubytování i poskytnuté služby odpovídaly popisu v nabídce. Strava chutná, výběr pestrý.

Sabina Petrželková

Spokojeni, poukaz jsme kupovali pro rodiče, líbilo se jim prostředí i personál hotelu. Wellness taky super! Mám jen jednu připomínku a to, že jídlo na první večeři si nevybírali ale dostali co bylo volné (není myšleno ve zlém, nejspíš špatná domluva mezi Námi při objednávání.) Jinak bylo vše chutné, teplé a velké porce. Díky moc :). Určitě se ještě uvidíme.

Jiří Rokos

V hotelu jsme byli velmi spokojeni, obdrželi jsme všechny služby jak byly uvedeny na kuponu. Strava byla výborná, personál milý.

Jiří Závodský

Prostředí hotelu připomínalo trochu časy před 25ti lety, jinak příjemný personál, služby kompletní, naprostá spokojenost.

Helena Otáhalová

Strava výborná. Wellness supr. Mladý sympatický a ochotný personál.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím