Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino ***
4,83 6
Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino *** leží na břehu Luhačovické přehrady, čeká vás tedy kouzelný výhled na vodní hladinu přímo z oken pohodlných pokojů. Ty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a WiFi.

Hotelová restaurace nabízí vše od bohaté snídaně (07:00 - 09:30 hodin) přes oběd (11:30 - 13:30 hodin) a večeři (17:30 - 19:30 hodin) až po nápadité saláty, lehká jídla, vyhlášené speciality nebo třeba domácí moučníky.

Aquacentrum, které se nachází přímo v komplexu hotelu, vás potěší krytým, vyhřívaným bazénem, suchou saunou, čtyřmístnou vířivkou i širokou nabídkou masáží (k nahlédnutí ZDE). Na místě najdete také tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, kulečník a stolní tenis.

Pozlovice 337
Luhačovice, 763 26
recepce@adamantino.cz
Webstránka
+420 575 570 880

Recenze hotelu

18 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jaroslava Marková

Všechno bylo v pořádku, ochotný personál, můžeme jen doporučit.

Marie Rampáčková

S pobytem jsme byli spokojeni, vše odpovídalo popisu, ubytování i procedury. Také personál hotelu byl velmi vstřícný. Co se týká stravy, gurmánské zážitky nečekejte, nicméně hladem jsme netrpěli. Za největší výhodu tohoto pobytu považuji možnost jít si kdykoli během dne zaplavat do bazénu. Okolí hotelu přímo vybízelo k procházkám nebo jinému pohybovému vyžití.

Vlasta Šťastná

Byli jsme nadmíru spokojeni, hotel čistý, jen postele tvrdší, jídlo výborné, bazén měl teplou vodu 28 stupňů, sauna suchá super a masáže perfektní.

Marcela Kachyňová

Personál příjemný, prostředí a okolí pohodové, celkově OK.

Patrik Saxa

Okolie priehrady super. Hotel má už najlepšie roky za sebou ale ochota personálu to vynahradila. Celkovo OK.

František Šindelka

Není co dodat, personál, jídlo,ubytování i čistota v naprostém pořádku.

Eva Ptáčková

Z dovolené jsme se vrátili ve čtvrtek 16.2. a tak jsme byli s manželem spokojeni, že ještě ten den jsem objednala od 14.3. znovu tento pobyt. Také jsem 2 přítelkyně oslovila a zdá se, že i ony projevily zájem. Velmi jsme byli spokojeni s wellness, stravou, ale hlavně s personálem, který byl vstřícný, milý, ochotný. Jen odchod byste pokud možno mohli posunout o 1hod. Díky.

Zdeňka Kubrová

Krásné prostředí, personál milý, ale trochu zmatený.

Iveta Bartošová

V hotelu se velmi líbilo.Všude vstřícný personál, od recepce až po wellness. Okolí hotelu je nádherné a vhodné ke sportovním aktivitám, pro mě hlavně běh.

Iveta Cziráková

Spokojeni jsme byli prakticky se vším, s personálem, dobré jídlo i ubytování, jen matrace byla tvrdá. Určitě bychom si to někdy chtěli zopakovat. Iveta

Jana Bezekova

Pobyt v hotelu Adamantino předčil moje očekávání. Čisto, vynikající kuchyně, krytý bazén, ale hlavně usměvavý a vždy ochotný personál. Jsem starší, takže mi klid vyhovoval. Mladí by asi upřednostnili ruch v sezóně. Za sebe mohu hotel jen doporučit!

Kateřina Štenclová

Hotel byl příjemný, všude čisto. Služby byly skvělé. Výborná strava, wellness tak, jak bylo domluveno. Personál příjemný, velmi ochotný. Hotel vřele doporučuji.

Božena Valná

Hotel Adamantino známe již 12 let, pravidelně jezdíme každý rok. Prostředí je krásné, měli jsme vše, co bylo uvedené v kuponu. Strava byla dobrá, wellness super, personál ochotný a příjemný. Doporučujeme procházku kolem přehrady a návštěvu Luhačovic a procházku po kolonádě, navštívit hotel Ogar a pizzerii v Pozlovicích, můžete si tam zahrát bowling a dobře pojíst.

Zuzana Stýblová

Byli jsme velmi spokojeni s prostředím hotelu, stravou i službami. Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Děkujeme

Hubert Kubík

S pobytem jsme byli spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Se stravou i welnessem jsme byli spokojeni. Personál byl vstřícný, ve všem nám vyhověl.

František Doležel

Vše fungovalo bez problémů, slušné ubytování, výborné jídlo v nadbytečném množství, velice milý a vstřícný personál - zkrátka dobrá volba.

Šimon Holomek

Ubytování bylo velmi dobré. Popis sedí perfektně. Vše co bylo v kupónu, jsme využili, navíc jsme obdrželi další slevy na občerstvení v baru. Personál byl ochotný a vstřícný. Jídlo bylo fantastické. V zimním období je ideální výlet pěšky do Luhačovic na kávu a zpět. Po výletu samozřejmě sauna nebo teplý bazén (31°), do kterého máte neomezený vstup.

Lukáš Kadlec

Vše odpovídalo popisu, domluva a vše kolem bylo bezproblémové.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím