Odpočiňte si ve stylovém Park Hotelu
 • Odpočiňte si ve stylovém Park Hotelu

  Odpočiňte si ve stylovém Park Hotelu

 • Užijte si koupání v unikáních jeskynních lázních

  Užijte si koupání v unikáních jeskynních lázních

 • Lázně vás uchvátí svou atmosférou

  Lázně vás uchvátí svou atmosférou

 • Místní lázně jsou důvodem oblíbenosti Miskolce

  Místní lázně jsou důvodem oblíbenosti Miskolce

 • Termální voda je velkým lákadlem

  Termální voda je velkým lákadlem

 • Čeká vás nezapomenutelný zážitek

  Čeká vás nezapomenutelný zážitek

 • Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných dvoulůžkových pokojích

 • Těšte se na bohaté snídaně

  Těšte se na bohaté snídaně

 • Jíst budete v příjemném prostředí

  Jíst budete v příjemném prostředí

 • Můžete se vykoupat také v hotelové vířivce

  Můžete se vykoupat také v hotelové vířivce

 • Využijte také krytý bazén

  Využijte také krytý bazén

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 377

Kontaktní informace:

Park Hotel ***
Csabai út. 46642
Miskolc, 3519
Maďarsko

V Park Hotelu *** v Miskolc Tapolca pouhých 15 minut chůze od oblíbených jeskynních lázní vás čekají pohodlné pokoje i vydatná polopenze s bufetovou snídaní a bufetovou či servírovanou večeří (dle obsazenosti hotelu).

Těšit se můžete na hotelové wellness centrum, kde si odpočinete při bylinkové či solné terapii, prohřejete se v sauně nebo se naložíte do vířivky. V hotelu jsou připraveni také na rodiny s dětmi, ať už různými možnostmi zábavy jako stolní tenis, fotbálek či billiard nebo výbavou zahrnující dětské postýlky, židličky a vaničky.

Načíst další 4 z 12 recenzí
Hoskova Hana

Vše uvedené v nabídce odpovídalo ba i předčilo naše očekávání, hotel krásný tichý a perfektní služby, nebylo třeba o nic žádat, vše bylo nachystáno a doplňováno při každodenním úklidu, hotel vyšel vstříc i prosbě vzít s sebou velkého papouška, což bylo supeeer. Personál velice ochotný, milí mladí lidé. Jídlo v dostatečném množství opravdu postačí polopenze. Díky rádi se vrátíme.

Iveta Zvarova

Bol to super pobyt izba čistá. hotel v rekonštrukcii strechy nám to nevadilo aj tak sme boli celý deň preč, strava bola super a aj keď som si vopred nenahlásila bezlepkovú stravu personál bol ochotný a hladná som nebola. Pozreli sme si aj Lillafúred nestihli sme všetko popozerať určite sa tam ešte vrátime.

Katarína Fillová

S pobytom v hoteli sme boli spokojní, izba bola priestranná a pekne zariadená, dostali sme všetko tak, ako bolo na kupóne uvedené. Personál bol veľmi milý a ochotný a čo sme teda vôbec nečakali - čašníci so vštkých síl sa snažili komunikovať s nami po slovensky. Strava bola veľmi dobrá, aj keď nás na raňajky bolo málo, na bufetovom stole bolo všetko tak ako má byť, párky, opekané klobásy, vajíčka, nárezy, syry, ovocie, jogurty, cereálie - káva, čaj, mlieko, džúsy - večera bola výberom z dvoch jedál - porcie veľké. Jediné, čo snáď nebolo podľa predpisu, že pokojská nebola za 4 noci u nás na izbe /ale veď keby nám niečo chýbalo, mohli sme ju zavolať/, na hoteli sa v tom čase denne striedali 1-2 autobusy z Lotyšska a Ukrajiny, takže každý deň mali čo robiť do večera. Okolie hotela akurát starostlivo čistili, sauna aj jaccuzi boli na požiadanie k dispozícii. Miskolc Tapolca je veľmi pekné miesto aj začiatkom marca, samozrejme odporúčame jedinečné jaskynné kúpele.

Aneta Semanová

Ano, vše odpovídalo popisu, byli jsme hodně moc spokojeni a chceme se i vrátit.

Iveta Lažíková

Boli sme velmi spokojni, personal je maximalne ustretovi, co nas prijemne prekvapilo, ze sa snazili komunikovat po slovensky.

Pavel Pálka

Hotel málo udržovaný, slabý úklid, wellness dobrý, personál velmi ochotný, ovšem s velmi slabou schopností komunikovat v AJ.

Jana Svačinová

Strava výborná, personál velmi ochotný, lázně krásné v jeskyních - nádhera.

Dagmar JANČÁROVÁ

Personál hotelu ochotný a milý. Hotelová kuchyně na vysoké úrovni. Horší to bylo s uklizeností pokoje - prach pod postelemi, ve skříních a nočních stolcích.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím