Park Hotel ***

Park Hotel ***
4,80 5
Park Hotel ***

V Park Hotelu *** v Miskolc Tapolca pouhých 15 minut chůze od oblíbených jeskynních lázní vás čekají pohodlné pokoje i vydatná polopenze s bufetovou snídaní a bufetovou či servírovanou večeří (dle obsazenosti hotelu).

Těšit se můžete na hotelové wellness centrum, kde si odpočinete při bylinkové či solné terapii, prohřejete se v sauně nebo se naložíte do vířivky. V hotelu jsou připraveni také na rodiny s dětmi, ať už různými možnostmi zábavy jako stolní tenis, fotbálek či billiard nebo výbavou zahrnující dětské postýlky, židličky a vaničky.

Csabai út. 46642
Miskolc, 3519
Maďarsko
info@parkhotelmiskolctapolca.hu
Webstránka
+36-46-796-885
+36-70-450-4036

Recenze hotelu

5 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Dagmar JANČÁROVÁ

Personál hotelu ochotný a milý. Hotelová kuchyně na vysoké úrovni. Horší to bylo s uklizeností pokoje - prach pod postelemi, ve skříních a nočních stolcích.

Daniela Beňová

Strava hotela bola vinikajúca, wellness bola jedna vírivka, ktorá bola vkuse obsadená, jaskyne boli očarujúce a personál až na jednu smenu divného recepčného bol dobrý.

Kateřina Netíková

Prostředí by zasloužilo obnovu, ale vynahradila to ochota a přívětivá komunikace s recepcí a taktéž výborné jídlo (polopenze) v příjemném prostředí a milá obsluha.

Daša Pružincová

personál ochotný napriek jazykovej bariére :) hotel v pohode- vždy sa dajú nájsť nedostatky strava v pohode, chutná aj dostatočné množstvo neskutočne nádherné jaskynné kúpele- vrelo odporúčame

Monika Šimoničová

So všetkým sme boli spokojný, strava bola dobrá, personál milý. Wellness podľa predstáv

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím