Kleopatřiny lázně v Poděbradech s.r.o. - Apartmány Kolonáda

Kleopatřiny lázně v Poděbradech s.r.o. - Apartmány Kolonáda
4,73 73
Kleopatřiny lázně v Poděbradech s.r.o. - Apartmány Kolonáda

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. Pobyt v pivních lázních potěší všechny milovníky chmelového moku.

Tyršova 951
Poděbrady, 290 01
Česká republika
info@pivnilaznepodebrady.cz
Webstránka
+(420) 321 400 160
+(420) 603 754 139

Recenze hotelu

73 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zdeňka Mrázová

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i službami. K dispozici jsme měli celý apartmán, který úplně předčil naše očekávání. Služby perfektní, personál příjemný a sympatický.

Dagmar Adamcová

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Pobyt, poskytnuté služby /strava, wellness, personál hotelu na jedničku/. Krásné prostředí. Poděbrady jsou krásné město, stojí za to! Určitě se ještě jednou vrátíme :-).

Pavlína Pavlíčková

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, s personálem i s poskytnutými službami.

Hana Žatecka

Prostředí hotelu pěkné. Byly jsme se službou velmi spokojené. Měli jsme krásné počasí, tak jsme se vydaly na procházku kolem Labe super.

Jana Hlaváčková

Hotel měl vynikající polohu, obdrželi jsme vše, co kupon obsahoval, personál, strava, ubytování a wellness vše v plné spokojenosti. Jen mínus za studenou pivní koupel.

Olga Fryntová

Služby hotelu i personál byl na jedničku.

Jana Teršová

Pobyt odpovídal popisu.Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Se službami spokojenost. Velmi bohaté a pestré snídaně. Největší chvála patří masérkám, bohužel neznám jména.

Jana Vejražková

Penzion splnil mé očekávání, předčil popis. Pokoj byl útulný, pohodlný, čistý. Snídaně chutná, bohatý výběr, doplňováno.

jana šlosarová

Apartmány Kolonáda naprostý luxus. Jak ubytováni, tak personál, procedury prostě vše parádní.

Jan Balihar

Velmi spokojeni celý pobyt proběhl jak bylo prezentováno, příjemný personál, pěkné a čisté ubytování.

Karolína Bartková

Prostředí hotelu velice příjemné, personál vstřícný. Procedury úžasné, hlavně pivní koupel. Doporučuji zakoupit více procedur (romantická koupel atd.) Snídaně v ceně pobytu byly vždy perfektně nachystány. Večeře ve formě voucheru ve vybrané restauraci taktéž příjemná. Pouze rezervace byla ze strany personálu nevyřízena, ale na místě bylo vše vyřešeno.

Jana Lichnerová

Milý personál, lázeňský park hned za rohem, v blízkosti centra.

Karel Kromholz

Vše hodnotíme na jedničku s hvězdičkou, vše výborné, vynikající. Jen snad vzdálenost restaurantu, kde se podávala večeře (byť vynikající) mohla být v kratší vzdálenosti k apartmánu.

Ladislav Daniel

Dobrý den, těsně před nástupem jsme byli informováni o změně ubytování, což nás docela překvapilo. Jinak služby byly poskytnuty na dobré úrovni. Personál byl příjemný.

Jana Bártlová

Rodinný penzion na vysoké úrovni, útulné prostředí, výborná strava. Wellness velmi příjemné, ochotný personál. Penzion blízko centra.

Vlastislav Růžička

Nádherný, moderní a čistý hotel, super koupel a gurmánský zážitek.

MILOŠ HRADIL

Perfektní, milý personál a hodně snaživá paní majitelka. Jde vidět, že se stará, vše ok, večeře super a pedikura také, i paní Jitka hodná. Super masáž, snídaně, všeho dost není co vytknout, hodně dobrý pobyt.

Blanka Semrádová

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, nalézá se blízko kolonády i nádraží. Vše jsme obdrželi. Se službami jsme byli velice spokojeni, jenom doporučujeme si objednat včas parkoviště pro auto. Personál hotelu byl příjemný.

Zdena Keresztesová

Hotel se nacházel přímo u lázeňské kolonády, pobyt se naprosto shodoval s popisem, luxusní pokoj, wellness přímo v hotelu. Velice příjemná paní masérka i recepční, bohatá snídaně. Večeře jako dárek byla vynikající, sice trochu z ruky ale stálo to za to, také návštěva zámeckého biografu a procházka po břehu řeky byla příjemná.Pobyt jen trochu kazil čilý pracovní ruch řemeslníků kteří pracovali na hotelu.

Josef Drastík

Hotel perfektní, krásné prostředí, wellness pohoda, služby na úrovni, personál milý a vstřícný. Vřele doporučuji všem.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím