Apartmány Kolonáda, Kleopatřiny lázně v Poděbradech

Apartmány Kolonáda, Kleopatřiny lázně v Poděbradech
4,77 60
Apartmány Kolonáda, Kleopatřiny lázně v Poděbradech

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. Pobyt v pivních lázních potěší všechny milovníky chmelového moku.

Tyršova 951
Poděbrady, 290 01
Česká republika
recepce@apartmanypodebrady.com
Webstránka
+(420) 321 400 160
+(420) 603 754 139

Recenze hotelu

60 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Karolína Bartková

Prostředí hotelu velice příjemné, personál vstřícný. Procedury úžasné, hlavně pivní koupel. Doporučuji zakoupit více procedur ( romantická koupel atd.) Snídaně v ceně pobytu byly vždy perfektně nachystány. Večeře ve formě voucheru ve vybrané restauraci taktéž příjemná. Pouze rezervace byla ze strany personálu nevyřízena, ale na místě bylo vše vyřešeno.

Jana Bártlová

Rodinný penzion na vysoké úrovni, útulné prostředí, výborná strava. Wellness velmi příjemné, ochotný personál. Penzion blízko centra.

Vlastislav Růžička

Nádherný, moderní a čistý hotel, super koupel a gurmánský zážitek.

MILOŠ HRADIL

Perfektní, milý personál a hodně snaživá paní majitelka. Jde vidět, že se stará, vše ok, večeře super a pedikura také, i paní Jitka hodná. Super masáž, snídaně, všeho dost není co vytknout, hodně dobrý pobyt.

Blanka Semrádová

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, nalézá se blízko kolonády i nádraží. Vše jsme obdrželi. Se službami jsme byli velice spokojeni, jenom doporučujeme si objednat včas parkoviště pro auto. Personál hotelu byl příjemný.

2 Keresztesová

Hotel se nacházel přímo u lázeňské kolonády, pobyt se naprosto shodoval s popisem, luxusní pokoj, wellness přímo v hotelu. Velice příjemná paní masérka i recepční, bohatá snídaně. Večeře jako dárek byla vynikající, sice trochu z ruky ale stálo to za to, také návštěva zámeckého biografu a procházka po břehu řeky byla příjemná.Pobyt jen trochu kazil čilý pracovní ruch řemeslníků kteří pracovali na hotelu.

Josef Drastík

Hotel perfektní, krásné prostředí, wellness pohoda, služby na úrovni, personál milý a vstřícný. Vřele doporučuji všem.

Jana kachlíková

Byli jsme ubytováni na zámečku, krásné prostředí a příjemný personál. Strava odpovídala objednanému poukazu. Protože bylo ještě slušné počasí, projezdili jsme okolí na kolech.

Pavla Bendová

Hezké prostředí milý a ochotný personál. Wellness služby dle nabídky, doporučuji.

Lenka Zajíčková

Pobyt v Poděbradech byl krásný. S ubytováním i se službami jsem byli spokojení.

Milan Sauer

Prostředí hotelu trochu kazila prováděná rekonstrukce sousedního objektu, ale jinak objekt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu a se službami jsme byli spokojeni. Všem dalším zákazníkům bychom doporučili navštívit Poděbradské muzeum sklářství a lázeňství.

Lenka Kratinová

Vše bylo v naprostém pořádku, ubytování hezké a čisté, obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce. Velká spokojenost a pobyt můžeme jen doporučit.

Jarmila Hrubá

Prostředí hotelu nové pěkné, obdrželi jsme vše co kupon obsahoval, strava výborná, wellness také. Personál hotelu nám vždy vyhověl v našich požadavcích. Výlet jízda parníkem nedaleký zámek a přírodní koupaliště.

Stanislava Lockenbauerova

Prostředí pěkné, čisté, milí zaměstnanci.

Jiří Denner

Ubytování výborné, strava též. Personál ochotný, wellnes dobrý.

Dagmar Hondlová

Prostředí hotelu se nám líbilo, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, personál hotelu byl milý a pozorný a velmi vstřícný. Strava i wellness byly vynikající. Poděbrady jsou nádherné, nás nadchly procházky podél řeky a plavba na lodi, všem vřele doporučuji.

vlasta dudkova

Prostredi bylo podle nasich predstav, vse jsme obdrzeli, strava dobra, wellness tez, personal dostava jednicku, krasne prostredi.

Kateřina Pišoftová

penzion pěkně vybaven, čisto strava výborná, personál ochotný wellness bez chyby

Miluše Drenčková

Byli jsme nadšeni, koupel bezva, masáž i zábal rukou senzační. Snídaně neměla chybu. Každý si vybere podle chuti. Prostředí moc hezké, čisté. Personál ochotný, milý. Pobyt chceme po nějaké době znovu zopakovat.

Michaela Singerová

Všechno bylo přesně tak, jak bylo uvedeno v kupónu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím