Pension Rex

Pension Rex
4,67 27
Pension Rex

Pension Rex vám poskytne příjemné zázemí pro strávení pohodové dovolené. Všechny pokoje pensionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. Z některých pokojů je i nádherný výhled na jezero Lipno.

Těšte se na chutnou minutkovou kuchyni, kterou pro vás připraví v restauraci pensionu. Odpočinout si můžete v krásné zahradě s letní terasou a grilem.

Černá v Pošumaví 47
Černá v Pošumaví, 382 23
Česká republika
info@pension-rex.cz
Webstránka
+(420) 731 563 553
+(420) 731 563 548

Recenze penzionu

27 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Petra Truschková

Ubytování bylo příjemné, personál sympatický a ochotný, jídlo výborné. Zejména nám chutnal vynikající sumec. Doporučujeme všem.

Ivona Čajková

Milý a ochotný personál spíše domácího typu, jídlo dobré a chutné, večer výběr z deseti minutek. Pokoje čisté. Doporučuji.

monika jelinkova

Ubytováni, strava a celkový dojem je naprosto bezchybný.

Monika Mikovcová

Prostředí hotelu bylo pěkné, pokoj byl prostorný a strava výborná.

Alena Štěpánková

Pobyt v Pensionu REX nás mile překvapil.Vše bylo jak má být.Všude čisto a útulno.Strava s bohatým výběrem.Personál hotelu byl velice ochotný a vstřícný.Případným zájemcům můžeme pobyt v tomto zařízení jen vřele doporučit.Rádi se tam budeme v budoucnu vracet. Alena a Jiří Štěpánkovi Rakovník

Josef Dedek

Prostředí hotelu bylo příjemné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, služby byly na jedničku. Okolí Lipna je velice krásné, příjemné cyklistické výlety a v okolí je mnoho kulturních památek např. Český Krumlov, Vítkův hrádek a jiné.

Miroslav Skřepek

Všechno v pohodě, personál velmi milý, solidní vedení hotelu, dobré jídlo.

Dagmar Baroňová

Pobyt splnil očekávání, jídlo výborné, personál vstřícný, velmi čisto, kola uschována. Pokojík sice malý, ale s WC a sprchou. Doporučila bych jistě, chodník nad korunami stromů, hotový zázrak, třeba jej vidět. Taky cyklo stezky v okolí, prostě spokojenost.

Hana Ratajová

Děkuji za nabídku do Penzionu Rex na Lipně. Pobyt neměl chybu. Manželé se synem se o nás starali vzorně, všude bylo čisto a voňavo, jídlo nemělo chybu. Jsou to lidé na svém místě.

Jiří Jankovec

Vše ,,ok,, doporučuji.

Zdenka Rousová

Se službami v penzionu REX jsme byli spokojeni a nemáme žádné výhrady .

mojmír růžička

Není co vytknout, po všech stránkách jsme byli spokojeni.

Lada Mizerová

Super víkend, výlety na Hlubokou a vyhlídku v korunách stromů neměly chybu, strava byla dobrá, personál milý a ochotný.

Marie Kopřivová

Prostředí hotelu i pobyt odpovídal popisu. Stravování i personál hotelu se choval profesionálně a vycházel nám ve všem vstříc. Dalším zákazníkům doporučujeme návštěvu Lipna, konkrétně stezku korunami stromů.

Martina Plichtová

Náš pobyt v penzionu Rex hodnotím více než kladně. Ubytování bylo moderně útulné, čisté, jen díky počasí trochu chladnější. Strava neměla jedinou chybičku, večeře jsme si vybírali z deseti jídel, ze kterých ani jedno z námi ochutnaných nezklamalo. Snídaně formou švédkého stolu nabídla také dostatečný začátek dne (za nás akorát díky malému dítěti mohly být dříve, než v 8 hod.). Personál byl velmi příjemný, milý a ochotný.

Hana Marková

Penzion nás mile překvapil, v chladných květnových dnech bylo všude příjemně zatopeno, personál byl příjemný a vstřícný. Překvapil nás velký výběr jídel k večeři. I snídaně byly chutné a pěkně nachystané.

Helena Raková

S ubytováním a stravou jsme byli spokojeni. Pokojík malý, ale čistý. Strava byla vynikající a obsluha - super (syn majitele-velice příjemný, usměvavý a ochotný mladík). Náš pobyt podtrhlo krásné slunečné počasí. Celkově velká spokojenost. Raková Helena

Lenka JANOUCHOVÁ

Hotel jsme lehce nalezli, přímo u silnice. Obdrželi jsme všechny služby, které byly uvedeny na kupónu. Strava byla dobrá, obsluha rychlá a vstřícná. Pokojík byl malý, ale čistý. Tip na turistiku - stezka korunami stromů na Lipně a hlavně Vítkův hrad (nejvýše položený hrad v ČR) odkud je nádherný výhled. My jsme viděli i zasněžené Alpy.

Michal Svatoň

Okolí Lipna je moc hezké. Lokalita je vhodná k výletům do národního parku Šumava.

Mária Adamčíková

Příjemné prostředí, pokoje uklizené, jídlo vynikající. Byla jsem překvapena výběrem z deseti minutek k večeři. Plně doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím