Hotel Kopanice ****


Vychutnejte si neomezené wellness
 • Vychutnejte si neomezené wellness

  Vychutnejte si neomezené wellness

 • Zaplavte si v relaxačním bazénu

  Zaplavte si v relaxačním bazénu

 • Nebo jen tak odpočívejte

  Nebo jen tak odpočívejte

 • U hotelu se nachází dětské hřiště

  U hotelu se nachází dětské hřiště

 • Čekají na vás útulné pokoje s krásným výhledem

  Čekají na vás útulné pokoje s krásným výhledem

 • S vlastní koupelnou a sprchou

  S vlastní koupelnou a sprchou

 • Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

  Na polopenzi si pochutnáte v restauraci Vyhlídka

 • Užívat krásy okolní přírody si můžete ihned po probuzení

  Užívat krásy okolní přírody si můžete ihned po probuzení

 • Čeká vás absolutní klid díky okolní přírodě

  Čeká vás absolutní klid díky okolní přírodě

 • Navštívit můžete třeba Jurkovičův dům v Luhačovicích

  Navštívit můžete třeba Jurkovičův dům v Luhačovicích

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 178

Kontaktní informace:

Hotel Kopanice ****
Žítková 160
Žítková, 687 74
Česká republika

Pokud hledáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou, Hotel Kopanice, nacházející se uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, je tou správnou volbou.

Ubytováni budete v pokojích s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a je plně vybaven (LCD TV, fén, minibar, trezor). Na lokální i klasickou kuchyni se můžete těšit v hotelové restauraci Vyhlídka.

Načíst dalších 8 z 27 recenzí
Stanislava Šodková

Hotel působí velmi příjemným dojmem, vše funguje přesně, jak bylo inzerováno. Navíc velmi decentní a milý personál. Skvěle jídlo a hotel je zajímavě prakticky řešený a nečekaně prostorný. Recepční vždy velmi ochotně poradil a pomohl. Také nám doporučil poznávací výlet, se kterým jsme byli všichni spokojeni. Děkujeme.

Pavel Kubíček

Hotel čistý, jídlo chutné, personál příjemný a vstřícný.

Magdalena Černá

Naše spokojenost hraničila s nadšením, hotel má krásné přírodní prostředí, personál velmi vstřícný, ubytování opravdu hezké, strava vynikající. Jenom škoda, že pobyt byl jenom dvě noci, takže krátký, snad příště bude možnost delšího pobytu a škoda že "Slevoking" nenabízí i další měsíce v tomto zařízení.

josef špitzer

Vše bylo na 1, čisto, teplo, voda v bazénu teplá, jídlo super, personál příjemný a ochotný, prostředí pohádkové. Děkujeme.

Jaroslava Uřičářová

Byly jsme s kamarádkami a sestrou nadšené. Krásné Bílé Karpaty, velmi hezký a nablýskaný hotel, v něm úžasný personál, usměvavá a milá děvčata. Jídlo výborné včetně dezertu (dostaly jsme i recept) jediná vada -malý bazén, ale to asi stavebně jinak nejde.

tatana dederova

Okolí hotelu i hotel samotný se nám velice líbil. Ochotný personál, strava výborná, wellnes malý, ale stačil. Možná takové doporučení: s manželem jsme nechodili současně do wellnes a na vstup jsme měli pouze jednu kartu. Celkové hodnocení 1*

Lenka Valůšková

Ochotný personál, výborné jídlo, wellness menší ale dobrý. Vše co slibovali splněno.

Marie Mičková

S pobytem jsme byli spokojeni až na malé výjimky. Prostředí hotelu je pěkné, pokoje velmi hezky zařízené, milý personál. Zklamaní jsme byli z vířivky (velmi studená voda, sloužilo to pouze k ochlazení ze sauny) a večeře. Snídaně naopak byly velmi dobře připravené, výběr rozmanitý, každý si přišel na své. Dokonalá byla masáž žítkovských bohyň v podání masérky paní Marušky. Za to patří velké poděkování. Celkově jsme spokojeni byli, ale prostor pro zlepšení se určitě najde. Podotýkám, že pracuji v manažerské funkci a hodně cestuji, jsem proto náročnější zákazník. Okolí hotelu je hezké, možností na procházky tam bylo spousta.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím