Hotel Konferencia ***

Hotel Konferencia ***
4,50 6
Hotel Konferencia ***

Hotel Konferencia je vyhlášený mezi obchodníky a podnikateli. Leží totiž v samotném barokním centru oblíbeného města Gÿor a jen pár set metrů od termálních lázní.

Ubytováni budete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje pak budete mít krásný výhled na protější barokní katedrálu Sv. Marie.

APOR VILMOS PÜSPÖK TERE 3
Györ, 9021
Maďarsko
reception@hotelkonferencia.hu
Webstránka
(+36) 96/511-450

Recenze penzionu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Miroslava Kozáková

Prostředí hotelu skvělé, myslím že ano, ano, strava velmi výborná a wellness také, personál hotelu - milý a ochotný. Dalším zákazníkům určitě procházky po historickém městě. Byly nádherné.

Iva Fuksova

Hotel i vybavení hotelu je starší, vhodný pro nenáročné zákazníky. Sauna a bazén jsou příjemnou aktivitou. Personál je velmi milý. Výhodou hotelu je centrální umístění. Gyor je velké město s mnoha památkami, termálním koupalištěm a s dětmi doporučují navštívit třeba ZOO.

Šárka Mikuláškova

Prostředí hotelu bylo překvapením a to ve smyslu velmi kvalitního, čistého hotelového prostředí. Se stravováním jsme byli spokojeni... Služby na dobré úrovni !

Dennis Hamar

Prostredie hotela bolo úžasné , vedla hotela Bazilika , v centre mesta . Ubytovanie - izby trošku zastaralé ale na úrovni troch hviezdičiek , + dostali sme apartmán miesto normalnej izby. Strava bola chutná. Wellness - jediná škoda že bazén bol vypustený ale miesto toho sme dostali zlavu na masáže. Personál hotela bol moc ochotný a ústretový.

Renata Bernardi Bernardi

Nádherné místo přímo v centru, ale úplně klidně, hotel s vlastním teplým bazénem, poloprázdný, i když na slevokingu bylo uvedeno, že jsou termíny obsažené. Strava výborná, personál také. Termální lázně nemají chybu, na tři dny ideální dovolená a odpočinek. Navíc městečko je krásné, příjemné historické jádro, nádherné domy a uličky, stojí za procházky a návštěvu.

andrea Nakano

Vřele bych doporučila dalším zákazníkům pobyt v hotelu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím