Hotel Konferencia ***


Hotel Konferencia je v samotném centru Gÿoru
 • Hotel Konferencia je v samotném centru Gÿoru

  Hotel Konferencia je v samotném centru Gÿoru

 • Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

  Po celý pobyt si můžete užít neomezený vstup do bazénu

 • V hotelových pokojích najdete vše potřebné

  V hotelových pokojích najdete vše potřebné

 • Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

  Snídaně si můžete vybrat dle své libosti

 • Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

  Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci

 • Interiéry hotelu jsou nádherné

  Interiéry hotelu jsou nádherné

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

  Lázně Rába-Quelle jsou v provozu celoročně

 • Centrum lázeňského města vás okouzlí

  Centrum lázeňského města vás okouzlí

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 216

Kontaktní informace:

Hotel Konferencia ***
Apor Vilmos püspök tere 3
Györ, 9021
Maďarsko

Hotel Konferencia *** leží v samotném barokním centru oblíbeného města Gÿor jen pár set metrů od termálních lázní Rába-Quelle. Doslova pár kroků od hotelu máte také krásnou promenádu starého města a romantické nábřeží Dunaje.

Ubytováni budete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Z pokoje pak budete mít krásný výhled na protější barokní baziliku Panny Marie.

Načíst dalších 8 z 38 recenzí
Miloš Nevoral

Bez výhrad.

Ivana Grunerová

Rezervaci jsem musela ze zdravotních důvodů zrušit, ale využiji kredity příště.

Silvia + Ladislav Juhászovci

S mini dovolenkou v hoteli KONFERENCIA sme boli nadmieru spokojný. Hotel je umiestnený na najkrajšom, najtichšom mieśte mesta. Personál hodnotíme veľmi kladne, čo bolo ešte umocnené našou znalosťou maďarčiny. Strava: raňajky švédske stoly s veľmi pestrým výberom. Večera veľmi bohatá, obsluha promptná. Pre nás najväčšia devíza bezproblémový celodenný prístup do bazénu.

Ilona Šajnerová

Hotel starší, osvětlení v pokoji nedostatečné, trochu rezavé dveře do sprchového koutu, utržené držadlo sprchy, hlučná lednička. To se může týkat ale jen tohoto určitého pokoje, pobyt nám to rozhodně nezkazilo. Bazén v hotelu nádherný, personál příjemný a vstřícný, vynikající poloha hotelu!

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že zákazníkům se líbil náš bazén a byli spokojeni se službami našich pracovníků. Zaznamenali jsme, že v pokoji probíhaly nějaké technické problémy, které jsme již opravili. Děkuji za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá. S pozdravem, Kovácsné Paár Gabriella Hotelmanager

Radka Kantorová

Hotel byl plně klimatizovaný, útulný, personál milý. Drobné komplikace vyplývající ze stáří hotelu (nábytek, měkké postele, špatně odtékající vana) plně kompenzovala strava, která byla vynikající co do chuti i množství. Hotel byl v klidné části centra, kousek od obchůdků, restaurací a cca 10 minut od termálních lázní.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, paní Kantorová, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Rádi jsme si přečetli Vaši zpětnou vazbu a věříme, že se s vámi v našem hotelu setkáme i v budoucnu. S pozdravem, Kovácsné Paár Gabriella Hotelmanager

Karel Botcha

Vše odpovídalo nabídce, hotel, strava i personál super, lokalita uprostřed starého města. Hlavně kousek od termálního koupaliště. Doporučujeme všem.

Rudolf Truc

Strava a bazén v hotelu OK. Na pokoji, v koupelně a WC moc uklizeno nebylo - prach, neumyté umyvadlo atp.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Prověřili jsme problém a prodiskutovali jej s manažerem úklidu. Věříme, že při Vašem příštím pobytu u nás bude vše již dokonalé. S pozdravem, Kovácsné Paár Gabriella Hotelmanager

Tibor Virág

Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Personál hotela bol veľmi milý. Hotel je starší ale pomerne zachovalý a jeho najväčšou prednosťou je poloha, pretože všetko je blízko. Navyše leží v tichej uličke s krásnym výhľadom, takže sa tu dobre spí. Večere ale neboli výberom z menu, dostali sme dvaja veľkú misu, na ktorej boli dva druhy jedla aj s prílohami, bez možnosti skoršieho výberu. Celkovo strava bola dobrá. Taktiež bazén bol slušný a z neho sa dalo ísť do malej záhrady, všetko také útulné.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím