Sporthotel Sonnenwald (CK Nic než pryč)

Sporthotel Sonnenwald (CK Nic než pryč)
4,80 10
Sporthotel Sonnenwald (CK Nic než pryč)

Sporthotel Sonnenwald leží na jižním svahu v obci Langfurth/Schöfweg, v blízkosti Národního parku Bavorský les, na Brotjacklriegel (cca 850 m n.m.). Hotel nabízí pohodovou dovolenou v rodinné atmosféře, díky své poloze je též ideálním místem pro milovníky zimních sportů.

Lokalita je atraktivní také díky dobré dostupnosti z ČR. Z hraničního přechodu Železná Ruda to máte jen 60 km autem (1 hod jízdy autem).

K dispozici je hostům příjemné prostředí s veškerým hotelovým vybavením, wellness a přírodní pozemek o velikosti cca 5 ha. V hotelu také naleznete restauraci, snídaňovou místnost, bar, kavárnu s vyhlídkovou terasou, zimní zahradu a wellness centrum. Děti čeká parádní dětská herna, velká zahrada nebo stolní tenis.

Feriendorf Sonnenwald 1
Schöfweg, 94572
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852

Recenze cestovní kanceláře

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Václav Jareš

Hotel byl na velmi solidní úrovni, ubytování standardní a příjemné, uklizeno, čisto, pokojská služba dobrá, strava byla vynikající a různorodá, každý si mohl vybrat dle chuti v neomezeném množství bohatá na zeleninu i maso, poskytované wellness služby byly v souladu s nabídkou na voucheru, personál byl v pohodě, milý a ochotný. Malinký nedostatek spatřuji pouze v tom, že sauna nemá malý bazének pro ochlazení po saunování. K dispozici je jen sprcha se studenou vodou. Ale i to se dalo akceptovat. Se vším jsme byli velmi spokojeni. Okolí hotelu je krásné s možností procházek i náročnějších turistických tůr. Celkově shrnuto - moc veliká spokojenost.

Vlasta Winterstellerová

Vše odpovídalo nabídce. Přívětivý personál, čistý hotel. Strava výborná, bohatá snídaně. Připojení Wi-Fi velmi špatné. Herna pro děti vybavená pouze automaty.

Pavlína Čermáková

Cestovali jsme se psem a nebyl žádný problém, personál příjemný. Všude teplo, strava výborná, wellness bych raději oddělený na pány a dámy. Jinak vše odpovídalo.

Tomáš Zmeškal

Vše odpovídalo nabídce, jídlo bylo dobré, bazén příjemný.

Zdenek Linek

Hotel byl čistý, personál usměvavý, vynikající bazén a sauna po lyžování. Jídlo dobré a dostatek. Velký výběr pití.

David Gabriel

Ubytování na úrovni, personál ochotný, strava vynikající, sjezdovka v blízkosti vhodná spíše pro děti a začatečníky. Naprostá spokojenost.

Cezary Andrzej Mizia

Personál přátelský, domluvíte se česky, polsky a slovensky. Ve voucheru byla masáž zdarma, ve skutečnosti to byla 10 euro sleva na masáž.

Štěpán Mikoláš

Vše v naprostém pořádku! Vstřícnost a pohoda!

Eva Holíková

Žádný luxus, ale vše bylo čisté, ceně přiměřené. Hotel pěkný, klidný. Jídlo moc dobré. Když jsme něco potřebovali, ochotně nám na recepci vyšli vstříc. Sjezdovky minutku autem. Maximální spokojenost! Super dovolená!

Kamil Novák

Vše OK, strava výborná, wellness super, personál ochotný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím