Hotel Wolf ***

Hotel Wolf ***
4,38 16
Hotel Wolf ***

Hotel Wolf *** je vzdálen pouhých 500 m od lázní. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené, mají vlastní sociální zařízení s fénem, připojení na internet, trezor a TV. Všechny mají balkon.

V místní restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách. V kavárně si dejte některou z kávových specialit nebo koktejl. Pokud si však chcete odpočinout spíš při skleničce vychlazeného piva, věřte, že budete pořád na tom správném místě.

Alkotmány u. 4.
Sárvár, 9600
info@wolfhotel.hu
Webstránka
+36-30/946-4550
+36-95/320-460

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jana Vrbová

Ubytování podle očekávání, personál ochotný, stravování odpovídající velikosti hotelu, velké plus za parkování.

Jan Mynář

Pobyt a ubytování bylo v pohodě, kolektiv personálu byl úslužný a ochotný. Strava - polopenze adekvátní výši ceny, ale dostačující, snad jen na snídani nebylo k mání např. sladké pečivo pro děti (koláč, šáteček, crossaint). personál hodnotím známkou 1-2.

Marcela Ambrozová

Poloha hotelu byla blízko termálů, strava pestrá. Spokojenost.

jolana michnova

Hotel bol primeraný ceně, personál ochotný a milý, aj prostredie bolo fajn.

Ludmila Vychopńová

Hotel hezký, personál ochotný, určitě všem doporučuji.

Roman Bednář

Vše ok.

Žaneta Hejděncová

S hotelem a službami jsme byli velmi spokojeni, útulný hotýlek, velice milý personál, strava formou polopenze byla výborná, pokoj čistý a hezky zařízený, termály cca 600 metrů, není co vytknout.

Radek Novotný

Spokojenost byla se stravou i s ubytováním.

Lucie Miškeříková

Velká spokojenost, hotel na překrásném místě, odpovídal popisu. Vše co bylo na woucheru jsme dostali, služby, jídlo skvělé. Personál, pan majitel vstřícný, milý vždy a se vším poradil. Doporučil výlety.

Radmila Lhotáková

S hotelem a službami jsme byli velmi spokojeni, příjemné prostředí, velmi milý personál (je vidět, že to je rodinný hotel)! Strava výborná, chtělo by to možná pestřejší snídaně (ale zase za tu cenu O.K.), welnes jsme nestihli, bylijsme tam krátce. Není to z ČR až zase tak daleko, jak by se na první pohled zdálo, cesta přes Rakousko, tedy s vynecháním německých dálnic, je již výlet sám o sobě, spousta možností pěkných a zajímavých zastávek. Krásné podmínky na lyžování v Matrai in O., moc příjemné! Byli jsme spokojeni.

Ludmila Kozlová

Dovolená v hotelu Lublass v Matrei byla dle našeho očekávání, prostředí krásné s úžasnými panoramaty, skvělé lyžování, personál velmi ochotný a vstřícný, strava výborná. Dovolenou v tomto hotelu můžeme vřele doporučit ostatním.

věra kadlecová

Personál hotelu byl ochotný a jídlo dobré. Typ na výlet.... Lyžování v nedalekém středisku v Italii, asi 60 km. Hotel je vybaven starším nábytkem, ale jinak vše odpovídá ceně. V celku jsme byli spokojeni a určitě v okolí nenajdete levnější ubytování v této kategorii.

Markéta Čedíková

Byli jsme moc spokojeni

Leoš Kukačka

Pobyt vcelku odpovídal popisu, penzion je dobře vedený, září čistotou. Vybavení poněkud strohé na Rakouské poměry, ale zcela dostačující. Správce ochotně poradí s místními možnostmi vyžití, lyžování, recepce je dobře vybavena propagačními a informačními materiály atp. Večeře velmi chutné, na výběr ze tří jídel, s dostatečnými porcemi, snídaně také ušly, jen bychom uvítali větší pestrost, třeba párky, míchaná vajíčka, zeleninu atp. (stále táž dušená šunka, převážně bílé pečivo, pokud jste chtěli tmavé, museli jste si přivstat, chleba nebyl k dispozici vůbec), WIFI je pouze v jídelně a nepříliš výkonné, připojí-li se více než 4 účastníci najednou, rychlost vázne. Sauna je nová, čistá, příjemná. V propozicích stojí pouze, že pes je zdarma. Avšak nepíše se, že je potřeba do penzionu předem zavolat a domluvit si tuto možnost. Dále doporučuji si předem s majitelem ujasnit, kde se může pes venčit, zda může do jídelny atp. a předejít tak nepříjemnostem. Jinak penzion Lublas určitě splní očekávání příjemné a klidné dovolené v kouzelném Alpském prostředí s mnoha možnostmi letního i zimního vyžití.

Roman Kanis

Všetko bolo super. Ubytovanie výborne A čisté Strava výborná a veľmi veľké porcie Personál veľmi ochotný pomôcť so všetkým.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím