Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Portobello Wellness & Yacht Hotel ****
4,74 19
Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s Termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Navštěvovat zde můžete zážitkový bazén, relaxační bazén s masážními tryskami, vnitřní dětský bazén, zážitkový bazén s vodopádem a wellness centrum se saunovým světem. Kromě toho nabízí hotel i neomezený vstup do fitness centra.

Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením.

Táncsics Mihály u. 5
Esztergom, 2500
Maďarsko
info@portobello.hu
Webstránka
+ 36-30-335-6518
+ 36-30-335-6518

Recenze hotelu

19 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jaroslav Kmoch

Dobrý den, vše bylo v naprostém pořádku, ubytování, ochotný personál, strava, koupání, hlavně sauny se nám moc líbily.

Richard Baláž

Vsetko ok - pekny novy hotel, dobra strava, pekna izba.

Michaela Rychtaříková Valentová

Hotel i služby odpovídaly popisu, Hotel je vhodný hlavně pro rodiny s malými dětmi, kterých je tu opravdu dost. Hezký dětský koutek, super wellness, výborná maďarská kuchyně. Personál je milý a ochotný. Rádi se sem vrátíme.

Libor Kiner

Prostředí bylo nádherné, služby na úrovni, personál velice ochotný a minimálně 1/3 personálu hovořila slovensky, což prolomilo určitý ostych a rozpaky se na něco zeptat.

Kateřina Tesárková

Hotel nádherný, luxusní, přesně dle popisu. Se službami jako strava, wellness jsme byli spokojeni nadmíru. Personál ochotný, buď se lze domluvit anglicky nebo slovensky.

Ivana Šikýřová

Příjemný, kvalitní, dobře vybavený hotel. Personál velmi vstřícný, většina ovládá slovenštinu, ale dohovoříte se i anglicky. Služby byly na úrovni, polopenze bohatá a sauna world perfektní. Za návštěvu stojí Bazilika sv. Štěpána s klenotnicí a výhledem na Dunaj. Za sebe mohu rozhodně doporučit.

Lívia Brezanská

Hotel je jedinečný svojou polohou, blízko našich hraníc, v peknom prostredí s množstvom historických a duchovných budov (Bazilika, múzeá). Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené (strava, wellness). Mladý, šikovný personál.

Helena Hlavsová

Nemělo to chybu, personál velmi ochotný, prostředí nádherné, jídlo skvělé. Opravdu jsme si báječně odpočinuli.

Jana Říhová

Všechno bylo výborné, jídlo super, výběr velký, wellness také výborné.

Ing. Ilona Novotná Novotná

Personál hotelu velmi ochotný, domluvili jsme se slovensky. Strava vynikající, pestrá nabídka, kvalitní suroviny.

Radka Maňáková

Hotel byl pěkný, čistý, personál příjemný a výborná kuchyně. Část personálu mluví slovensky, takže i komunikace přes email byla bezproblémová. Wellness byl příjemný i děti byly taky spokojené. Ostrihom stojí za procházku.

Zdeněk Spudil

Hotel pěkný, personál vtřícný a ochotný, strava bohatá. Aquacentrum výborné pro menší děti - opravdu mohu doporučit.

Marcela Masaryková

Hotel veľký a veľmi pekný. Izby čisté, pekne zariadené. Wellness fajn, viacero sáun aj oddychových miestností. Bazény krásne, voda úžasne teplá, super pre deti. Chýbala mi hlavne ponuka masáží a kozmetických služieb v angličtine,aby som si mohla sama niečo vybrať. Na tv nebol ani jeden slovenský program, hoci iné nemaďarské boli. A vadili nám vychladnuté jedlá v nádobách na raňajky, či večeru.

Soňa Murčeková

Strava bola výborná, personál bol veľmi milý.

Dagmar Benešová

Maximální spokojenost, luxusní ubytování, velmi ochotný personál mluvící i slovensky, výborná strava, wellness dle očekávání, rádi se vrátíme.

Jaslovská Dáša Dáša

Hotel, prostredie s poskytnuté služby ako wellness a strava boli na vysokej úrovni. personál hotela bol ochotný , a slečna na recepcii vedela Slovensky čo považujeme za výborný benefit hotela. Strava bola tiež vynikajúca . ďakujeme za príjemný a ničím nenarušený pobyt.

Barbora Jánošová

Hotel Portobello Yacht klub je nový hotel s výbornou stravou a priamym prístupom do termálneho bazéna , milý personál , sem tam hovoriaci lámanou slovenčinou (Slovenky zo Štúrova); -napriek tomu , že sa sa nachádza na druhej strane Dunaja ,hotel nemá prospekty v slovenčine ,nápisy sú len v maďarčine , TV programy sú len maďarské , nemecké a talianske a All Jazíra , slovenský TV program žiadny, +tip na výlet je rozhodne Ostrihomská bazilika ...

julius kozak

Boli sme veľmi spokojny, s obsluhou, so stravou aj s wellnes. Strava bola veľmi chutná, a welness bol nadpriemerny. Hotel bol parádny. Prostredie okolo hotela bolo pekné, a v meste boli krásne vianočné trhy. Naša dovolenka nemala žiadnu chybu. Odporúčame aj daľším.

Igor Brezula

Hotel odpovídal kategorii ****. Obdrželi jsme vše, co bylo v ceně pobytu. Strava výborná, wellness v "normě", personál výborný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím