Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Portobello Wellness & Yacht Hotel ****
4,67 6
Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s Termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Navštěvovat zde můžete zážitkový bazén, relaxační bazén s masážními tryskami, vnitřní dětský bazén, zážitkový bazén s vodopádem a wellness centrum se saunovým světem. Kromě toho nabízí hotel i neomezený vstup do fitness centra.

Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením.

Táncsics Mihály u. 5
Esztergom, 2500
Maďarsko
info@portobello.hu
Webstránka
+ 36-30-335-6518
+ 36-30-335-6518

Recenze hotelu

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ing. Ilona Novotná Novotná

Personál hotelu velmi ochotný, domluvili jsme se slovensky. Strava vynikající, pestrá nabídka, kvalitní suroviny.

Radka Maňáková

Hotel byl pěkný, čistý, personál příjemný a výborná kuchyně. Část personálu mluví slovensky, takže i komunikace přes email byla bezproblémová. Wellness byl příjemný i děti byly taky spokojené. Ostrihom stojí za procházku.

Zdeněk Spudil

Hotel pěkný, personál vtřícný a ochotný, strava bohatá. Aquacentrum výborné pro menší děti - opravdu mohu doporučit.

Marcela Masaryková

Hotel veľký a veľmi pekný. Izby čisté, pekne zariadené. Wellness fajn, viacero sáun aj oddychových miestností. Bazény krásne, voda úžasne teplá, super pre deti. Chýbala mi hlavne ponuka masáží a kozmetických služieb v angličtine,aby som si mohla sama niečo vybrať. Na tv nebol ani jeden slovenský program, hoci iné nemaďarské boli. A vadili nám vychladnuté jedlá v nádobách na raňajky, či večeru.

Soňa Murčeková

Strava bola výborná, personál bol veľmi milý.

Dagmar Benešová

Maximální spokojenost, luxusní ubytování, velmi ochotný personál mluvící i slovensky, výborná strava, wellness dle očekávání, rádi se vrátíme.

Jaslovská Dáša Dáša

Hotel, prostredie s poskytnuté služby ako wellness a strava boli na vysokej úrovni. personál hotela bol ochotný , a slečna na recepcii vedela Slovensky čo považujeme za výborný benefit hotela. Strava bola tiež vynikajúca . ďakujeme za príjemný a ničím nenarušený pobyt.

Barbora Jánošová

Hotel Portobello Yacht klub je nový hotel s výbornou stravou a priamym prístupom do termálneho bazéna , milý personál , sem tam hovoriaci lámanou slovenčinou (Slovenky zo Štúrova); -napriek tomu , že sa sa nachádza na druhej strane Dunaja ,hotel nemá prospekty v slovenčine ,nápisy sú len v maďarčine , TV programy sú len maďarské , nemecké a talianske a All Jazíra , slovenský TV program žiadny, +tip na výlet je rozhodne Ostrihomská bazilika ...

julius kozak

Boli sme veľmi spokojny, s obsluhou, so stravou aj s wellnes. Strava bola veľmi chutná, a welness bol nadpriemerny. Hotel bol parádny. Prostredie okolo hotela bolo pekné, a v meste boli krásne vianočné trhy. Naša dovolenka nemala žiadnu chybu. Odporúčame aj daľším.

Igor Brezula

Hotel odpovídal kategorii ****. Obdrželi jsme vše, co bylo v ceně pobytu. Strava výborná, wellness v "normě", personál výborný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím