Hotel Harmonia *** a Hotel Alegro ***

Hotel Harmonia *** a Hotel Alegro ***
4,67 82
Hotel Harmonia *** a Hotel Alegro ***

Hotely Harmonie *** a Alegro *** najdete v příjemném, přírodním prostředí na břehu přehrady Sĺňava, cca 2 000 m od pěší zóny a Lázeňského ostrova. Můžete si vybrat, ve kterém z dvou hotelů budete ubytováni.

V obou se můžete těšit na pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkonem s příjemným výhledem.

Odborárska 15
Piešťany-Banka, 921 01
Slovenská republika
hotel@harmoniahotel.sk
Webstránka
+421 (0)33 5583081

Recenze hotelu

82 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ivan Procházka

Dalo se to, personál ochotný a příjemný.

Aja Kúdelová

Bola som spokojná so službami hotela. Strava bola vynikajúca. Wellness som si naozaj užila a personál bol veľmi milý, ústretový, postaral sa o denný aj večerný program.

Eva Kurcabová

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. S poskytnutými službami a stravou jsme byli velmi spokojeni.

Anna Zamarská

Hotel je sice starší ale čistý. Personál, obsluha, ochota všech byla milá. Strava výborná, wellness taky. Překvapila nás odpolední káva, přeprava od hotelu a další služby. Musí tam být moc hezky, když se oteplí. Rádi se tam jednou vrátíme.

Frantiska Hudcova

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál milý, vstřícný. Pokoje čisté, každodenní úklid, jídlo velice dobré, velký výběr, neomezené množství. Pochvala pro vedení hotelu.

Jana Vrbová Vrbová

Byli jsme spokojeni, vše odpovídalo popisu. Všechny procedury byly provedeny, služby hotelu byly vynikající. Personál hotelu byl vstřícný, každý den byla nějaká příjemná akce, např. hudební produkce při večeři, film o historii lázní apod. Stravu hodnotíme jako výbornou, rovněž přišla vhod odpolední "káva a koláč".

Jozef Duraň

Pobyt sa nám veľmi páčil, so službami a personálom sme boli veľmi spokojní, chutnej stravy bolo dosť, procedúry boli príjemné všetko ok

Pavel Vápeník

Hotel odpovídal popisu, příjemný personál, vysoká úroveň poskytovaných služeb. Sympatická snaha majitele vyplnit pobyt i jinak (odpolední káva, pečivo, film o zakladateli lázní, možnost prohlídky města s průvodcem, možnost doobjednání obědů, přikoupení procedur, hudební produkce. Nejslabším článkem bohužel kuchyně, člověk se sice nají, ale na Michelinskou hvězdu to rozhodně není. Pro mne by bylo vhodnější hudební produkce provozovat v jiném čase, při večeři bych si rád popovídal se spolustolovníky, ale při hlasité hudbě to je prakticky vyloučené. Na recepci by taky mohla být k mání mapa okolí a informace s možností výletů do okolí. Pro starší osoby bude nepříjemné, že hotel nemá výtah. Možnost výletů - Trenčín a Trenčínský hrad cca 40 km, Čachtice a tamní hrad cca 25 km. V obou případech otevřeno i v zimě.

Vítězslav Wagner Wagner

Cena, služby a prostředí prostě bezvadné!

Antonín Moštěk

Hotel byl čistý, klidné prostředí, ochotný a vstřícný personál, každý večer malý kulturní program a v noci klid.

Katarína Vaneková

Pobyt bol veľmi príjemný. Personál milý, kuchár na správnom mieste. Strava veľmi chutná. Hotel, izby čisté, útulné. Dostali sme všetko prisľúbené. Každý večer bol príjemný program. Celkovo bol pobyt výborný. Naozaj doporučujem.

Ján Albrecht

Krásne prostredie, super personál... :-)

Jarka Mečárová

Pobyt s nám veľmi páčil, splnil všetky naše očakávania. Personál hotela bol veľmi príjemný, nemáme žiadne výhrady.

Bohumil Suchánek

Nebyli jsme ubytovaní v hotelu Harmonia, ale v hotelu Allegro, snad z důvodů nějakých úprav. Na pokoji bylo vše potřebné. 10 procedur jsme obdrželi. Služby byly dobré, strava výborná a i po večerech bylo o nás postaráno. Personál byl docela milý a příjemný. Absolvovali jsme zevrubnou exkurzi lázeňského ostrova s přednáškou o historii lázní i města Piešťany. Snad by bylo dobré zajistit možnost koupání v termálech. To se nám nepodařilo, prý snad z důvodu rekonstrukce (v nějakém jiném hotelu).

Pavel Krása

Perzonál velmi vstřícný a s jeho službami spokojenost!

Karel Pittner

Strava, wellness, ubytování i veškerý personál - všechno super.

Ivan Michalík

Je to starší hotel v pôvodnom stave, popis zodpovedal, dostali sme všetko. Strava výborná, personál príjemný ústretový, Piešťany sú pekné mestečko vhodné na prechádzky, v lete je viac možností len centrum je trochu ďaleko.

Jitka Škodová

Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi, ubytování pěkné, čisté, denně uklizeno, strava výborná, pestrá, dostatek ovoce, zeleniny, švédské stoly doplňovány, po večeři bonus, ananas, zákusek, odpolední káva a koláč, není co vytknout. Milé překvapení, každý večer kulturní program, k poslechu i tanci, promítání filmů, velmi spokojeni. Procedury výborné, příjemný personál. Měli jsme s sebou kola, tak jsme poznali celé lázeňské okolí Piešťan a počasí nám přálo, tak jsme navštívili i termály Eva. Jeli bychom na podzim znovu.

Jitka Prošková

Okolí hotelu neuklizené, v pokoji bylo zima, netěsnila okna. Strava dobrá. Personál ochotný.

Božena Karolyiova

Pobyt sme absolvovali počas Veľkej noci. Hotel bol v tichom prostredí čo nám vyhovovalo. Pobyt zodpovedal presne popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupone uvedene. Strava bola veľmi chutná, veľký a pestrý výber jedál. Počas pobytu sa o nás personál svedomite staral, či to boli recepčné alebo čašnici dokonca aj pán riaditeľ, ktorý nás sprevádzal na výletoch aj na každom programe, ktorý sa konal každý večer. Všetko bolo na jednotku. Absolvovali sme procedúry, ktoré boli na vysokej úrovni.S pobytom sme boli veľmi spokojní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím