Hotel Filipov ***

Hotel Filipov ***
4,73 11
Hotel Filipov ***

Wellness hotel Filipov *** se nachází na úpatí Velké Javořiny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopen lesy, potoky a studánkami. Těšte se na odpočinek v nádherném prostředí, kde prožijete parádní sportovní i romantickou dovolenou.

Ubytováni budete v pokojích vybavených TV, přípojením na internet a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také restauraci, která nabízí pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V hotelu je i salonek s krbem, kam se můžete uchýlit k odpočinku.

Hotel má také vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou a fitness centrum.

Filipovo údolí 44
Javorník, 696 74
Česká republika
info@hotel-filipov.com
Webstránka
518 382 126
603 172 590

Recenze hotelu

11 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zdeněk Urban

Se stravou i wellness jsme byli spokojeni. Doporučuji navštívit Velkou Javorinu a křížení Baťova kanálu a Moravy ve Vnorovech.

Emilie Koliskova

Bylo tam velice hezky. Jídlo bylo čerstvé a chutné, personál ochotný. Všem bych doporučila pobyt tady, protože je tam klidné a čisté prostředí. Bazén i wellness se dá používat kdy se vám zachce a je tam hezky a čisto.

Andrea Štegnerová

V hotelu bylo čisto, služby skvělé, strava výborná a wellness super, doporučujeme! Je pěkný výlet do Kuželova na větrný mlýn, kousek dál na rozhlednu a do Strážnice do skanzenu.

Irena Vacova

Na to že hotel nebyl nový, tak všude bylo čisto, personál velice milý a vstřícný, wellness pěkné, bazén sice hlavně pro otužilé, jídlo taky v pohodě, všeho bylo dost, doporučujeme a kousek byla sjezdovka i pro děti.

Irena Svobodová

Prostředí hotelu odpovídalo ceně. Velkým kladem bazén a whirpool. Personál ochotný a bez problémů, jídlo dobré. Výlety - Veselí nad Moravou - zámecký park, Skanzen Strážnice - ten bohužel zavřený, větrný mlýn Kuželov. Samo údolí za Javorníkem je velmi malebné + krásné lesy.

Martina Moravcová

Hotel čistý, vybavení pokoje stačilo, velmi mile překvapilo wellness zázemí neomezené po dobu pobytu, večeře mohly byt bohatší a chutnější, podával se jen jeden chod - hl. jídlo, bez polévky. Personál velmi milý, vstřícný.

Monika Kalousková

Prostředí nádherné, personál milý a ochotný, vše bylo tak, jak mělo být. Všude čisto, jídlo výborné, wellness po venkovním pobytu neměl chybu....všem doporučuji!!!!!

Věra Samková

V hotelu se nám líbilo. Pobyt i poskytnuté služby odpovídaly popisu (pěkné wellness centrum). Personál hotelu byl příjemný. Kvalitní stopy na běžkování byly v okolí Kubíkova vrchu a Javořiny.

Blažena Bízová

Celková spokojenost, dobrý přístup personálu,

Olga Kováčová

Byly jsme spokojeny a příští rok to budeme opakovat.

Dagmar Voštiňáková

Obdrželi jsme vše, se službami i personálem jsme byli spokojení.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím