Hotel Radějov ****

Hotel Radějov ****
4,75 8
Hotel Radějov ****

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedeni a odpočati. Proto se ubytujte v hotelu Radějov *** kousek od přehrady Lučina, kde na vás čeká skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zbrusu novým nábytkem či televizí. V obou je samozřejmostí vlastní sociální zařízení.

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Zajděte si do hotelového wellness centra, do nějž máte neomezený vstup zdarma. Odpočívat můžete v nové vířivce, finské sauně či infrasauně. Zahřáté tělo poté zchladíte v ochlazovacím bazénu, vyzkoušejte také Kneippův chodník, který je vynikající pro prokrvení dolních končetin.

Lučina 400
Strážnice, 696 67
INFO@HOTEL-RADEJOV.CZ
Webstránka
+420 518 337 533
+420 602 582 462

Recenze hotelu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Jahodová

Dobrý den, s pobytem jsme byli nadmíru spokojeni, ubytování perfektní, wellness taktéž perfektní, se stravou jsme byli také moc spokojení. Snídaně formou švédských stolů byla na úrovni, večeře výběrem ze tří jídel dostačující. Personál byl vstřícný a milý. Zájezd do vinného sklípku byl vynikající. Pan harmonikář hrál a zpíval úžasně. Všem děkujeme a rádi se někdy vrátíme.

Anna Fajstlová

S pobytem jsme byli velice spokojeni, za cenu, kterou jsme za víkend zaplatili jsme dostali mnohem více služeb, než jsme očekávali. Nejvíce bychom chtěli vyzdvihnout báječného pana majitele, který se nám celý víkend věnoval a samozřejmě nesmíme zapomenout na neskutečný zážitek ve vinném sklípku, kde jsme se velmi příjemně pobavili, skvěle najedli a napili a jako bonus si zazpívali s při harmonice, což jen vyzdvihlo atmosféru Slovácka. Opravdu můžeme jen doporučit a moc rádi se budeme vracet.

Libor Čermak

Velmi vstřícný personál, strava chutná a bylo jí dost.

Zdeňka Szkanderová

Okolí hotelu bylo krásné, jarní příroda se probouzela. Strava v hotelu dobrá, nové wellness a možnost jeho neomezeného využití byla super! Majitel hotelu byl moc fajn a návštěva vinného sklípku byla úžasná. Víno skvělé, lidé srdeční. Standardní pokoj byl čistý, i když vybavení bylo starší a koupelna umakartová, to nám ale na spokojenosti neubralo. Takže celkově prima!

Gustav Lacok

V hoteli Radejov sme boli prvýkrát a sme milo prekvapení a hlavne spokojní. Celkovo izba, jedáleň - strava a hlavne wellnes na vysokej úrovni. Určite budeme odporúčať.

Stanislav Bilík

Nesuď knihu podle obalu. Tak toto by se dalo říci při prvním dojmu z příjezdu na hotel. Příjezdová cesta děravá, na odlehlejším místě. Po vstupu do hotelu jsou však vidět úpravy, restaurace rekonstruována, pokoje opraveny. Co mě však nejvíce potěšilo, byla kvalita wellness a přístup majitele - provozovatele. Program byl splněn na 100 % bez výhrad.

Lenka Kubíčková

Okolí kolem hotelu se nám líbilo, vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, se službami wellness jsme byli nadmíru spokojeni, strava byla moc dobrá, personál hotelu byl milý, ochotný, přátelský, vybavení pokoje bylo příjemné, dalším zákazníkům bychom pobyt určitě doporučili. Výlet do okolí hotelu jsme stihli pouze pěší na hranice se Slovenskem, třídenní pobyt je opravdu moc krátký na stihnutí více zážitků....

Slavomír Zajac

Prostredie bolo úžasné, pobyt prevýšil naše očakávania. Strava aj wellness boli skvelé. Personál bol veľmi milí a ochotní. Výlet do vínnej pivnice bol perfektný. Určite sa tam ešte vrátime :)

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím