S-centrum Benešov ***

S-centrum Benešov ***
4,75 16
S-centrum Benešov ***

Vydejte se strávit dovolenou v klidném hotelu S-centrum *** v Benešově u Prahy. Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích, ve kterých nechybí televize, radio ani vlastní sociální zařízení.

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na vlastní domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 25 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník.

U Vodárny 2215
Benešov, 25601
Česká republika
info@scentrum.eu
Webstránka
+420 773 129 261
+420 317 750 001

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Blanka Čermáková

Prostředí hotelu bylo moc pěkné. Trošku rušivé bylo jakési hučení přes celou nic, někdy i den, asi se spínalo v určitých intervalech. Nemít špunty do uší, asi bychom se nevyspali, ale naštěstí dole u recepce byl na ně automat. Z jídla jsme byli vyloženě nadšení. Co bych hodnotil jako nejlepší dojem z pobytu, tak to byl personál. Velice vstřícný a příjemný přístup. Výlet rozhodně doporučuji do velké zahrady u konopiště. Je to za rohem a je to tam pěkné

Petra Křivonosková

Popis odpovídal, personál byl velmi milý, jídlo chutné.

Jitka Hofmanová

Hotelové pokoje jsou jednoduše a čistě zařízeny. Obsluha od recepce přes sportoviště až po restauraci je příjemná, milá. Výlet na nedaleké Konopiště určitě doporučujeme.

Lubomíra Pavlíčková

Prostředí hotelu i sportovního centra se nám líbilo, personál byl velmi vstřícný, měli jsme vyzdobený pokoj k příležitosti našeho výročí svatby, o čemž jsem se recepční zmínila při rezervaci pobytu. Bylo to velmi milé. Využili jsme veškeré služby uvedené na kuponu. Jídlo bylo chutné a dostačující.

Světlana Smolíková

Příjemné prostředí, pobyt odpovídal popisu na voucheru, strava výborná, wellness - absolvovali jsme saunu a vířivku, vše bylo perfektní, personál byl ochotný a příjemný, určitě bychom doporučili dále.

Jana Lorencová

V hotelu jsme byli přivítaní příjemnou paní recepční. Bylo fajn, že jsme si mohli vybrat z velké nabídky večeří a sami určit hodinu kdy chceme večeřet. Jídla byla velmi chutná a personál ochotný. Dostali jsme vše co kupón nabízel. Zahráli jsme si bowling, stolní tenis a zrelaxovali se ve vířivce. Líbila se nám procházka po místní naučné stezce. Návštěvu S centra Benešov si určitě v budoucnu zopakujeme.

Vanda Vondráková

Vše v pořádku, dle kuponu, spokojenost. Jen v hotelu vyšší ceny, např. pití, personál ochotný,

Marie Májová

Strava výborná, dobré možnosti využití volného času, číšníci ochotní, plavecký bazén ve městě nedaleko a kolem poledne, kdy jsme tam byli, poloprázdný.

Zuzana Machotová

Služby naprosto v pořádku, jídlo výborné.

Iveta Hronová

Pobyt splnil naše očekávání, velmi hezký, čistý, moderní hotel se sportovním vyžitím, wellness službami a k tomu velmi ochotný personál. Strava byla vynikající, služby na hotelu perfektní. Mohu naprosto s klidným svědomím doporučit dalším zákazníkům. Hronová

Martin Dvořák

Vše odpovídalo popisu. Velmi ochotný personál.

Petr Čarný

Ano, vše odpovídalo kuponu, personál byl občas trochu zmatený, nicméně velmi milý a vstřícný.

Markéta Lučanová

Pokoj byl velký, čistý, voněl novotou. Pobyt odpovídal popisu. Museli jsme se přizpůsobit, abychom časově využili služby v ceně. Vířivka i sauna jsou v jedné místnosti, a tak byly odpolední a podvečerní časy dost obsazené. Strava chutná, sauna vyhřátá. S personálem jsme byli spokojeni. Pěší výlet na Konopiště (tam po žluté turist. značce a zpátky po červené) se nám líbil.

Michaela Štěpáníková

Vše odpovídalo popisu, personál příjemný, ve všem vyšel vstříc (např. místo večeře jsme dostali oběd), strava, wellness i sportoviště bez problémů.

Marek Stockinger

Hotel v pořádku. Jídlo velmi dobré, personál milý a ochotný. Wellness i sportoviště také super.

Nikola Horká

Moc se nám tam líbilo. Vše bylo splněno. Strava výborná.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím