S-centrum Benešov ***


Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou
 • Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou

  Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou

 • Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

  Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

 • Zajděte si do sauny a načerpejte novou energii

  Zajděte si do sauny a načerpejte novou energii

 • V parní lázni se příjemně prohřejete

  V parní lázni se příjemně prohřejete

 • Čeká vás tady i posilovna s kardiozónou

  Čeká vás tady i posilovna s kardiozónou

 • Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

  Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

 • V hotelové restauraci na vás čeká bohatá polopenze

  V hotelové restauraci na vás čeká bohatá polopenze

 • Kromě italské kuchyně si vychutnáte také další speciality

  Kromě italské kuchyně si vychutnáte také další speciality

 • O večerní zábavu je zde postáráno

  O večerní zábavu je zde postáráno

 • Zámek Konopiště je velkým turistickým lákadlem

  Zámek Konopiště je velkým turistickým lákadlem

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 229

Kontaktní informace:

S-centrum Benešov ***
U Vodárny 2215
Benešov, 25601
Česká republika

Vydejte se strávit dovolenou v klidném hotelu S-centrum *** v Benešově u Prahy. Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích, ve kterých nechybí televize, radio ani vlastní sociální zařízení.

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na vlastní domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 25 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník.

Načíst dalších 8 z 35 recenzí
Libuše Bažantová

Hotel byl velice pěkný, všechny služby byly v pořádku, ochotný personál - díky za pobyt.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení!

Anna Dlabačová

Vše bylo pěkné, v pořádku, jen bazén byl venkovní, tudíž v září k nepoužití. Takže nabídka - neomezeně bazén se nedala využít. Místo toho by měla být v nabídce alespoň 1krát sauna zdarma.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Ihned se podíváme na úpravu prezentace, pokud nebylo jasné, že je bazén venkovní, velmi se omlouváme. Nabídka na bude připravena i na zimní variantu. Hezký den

Martina Sochová

Prostředí hotelu bylo pěkné. Navíc jsme obdrželi slevu na bowling, která byla vyšší než na zakoupeném kuponu. Personál hotelu byl přátelský.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení!

Magda Mokrá

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Strava výborná. Personál vstřícný, ochotný, měli i vytisknuté mapky Benešova pro lepší orientaci. Vždy nám ochotně poradili. Navštívili jsme zámek Konopiště a údolí řeky Sázavy.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení!

Marta Mikešová

Vše bylo v pořádku. Moc se nám tam líbilo. Velice příjemný a ochotný personál. Strava byla výborná. Tipy na výlety doporučujeme zámek Konopiště, vyhlídku Máj.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Gabriela Baborová

Všechno odpovídalo popisu v nabídce balíčku, byli jsme velmi spokojeni. Skvělá kuchyně, ochotný personál.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení. Vaše spokojenost nás velmi těší.

Alena Ondrová Ondrová

Hotel super, vše odpovídalo, personál velmi vstřícný.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za hodnocení.

Hana Hajduková

Hotel hezký, sportovní vybavení bezva, ale služby dost pokulhávaly. Za 11 syna chtěli doplatek ve výši cca 2200, protože dětské porce jsou pro mladší děti. Za celou dobu pobytu nebyli přes opakovaná upozornění zprovoznit TV na pokoji. Pokoj byl podkrovní takže v době našeho pobytu příšerné vedro i v noci s otevřenými střešními okny. Navíc jsme já i syn z druhé večeře zvraceli a tím pádem i odjeli o den dříve, za syna jsme ale doplatek zaplatili za celou dobu pobytu, jen jsme je ukecali na nižší sazbu. Určitě se tam nevrátíme.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den paní Hajduková, děkujeme Vám za hodnocení. Doplatek za dítě do 12 let je 1320,-Kč na 3 noci, ten Vám byl naúčtován. Částka, kterou uvádíte se týká dospělé osoby, zřejmě tedy došlo k nedorozumění. Ptáme se, zda dítěti stačí poloviční porce, aby nedocházelo k zbytečnému mrhání potravinami. Rodič nejlépe ví, kolik jeho dítě sní. A pokud zákazník chce pro dítě klasickou porci, žádný další poplatek neúčtujeme. TV Vám prý kolega byl naladit, bohužel se občas stane, že se hosté nedrží návodu a pak je třeba znovu TV naladit či restartovat. Za tuto nepříjemnost se omlouváme. Musím se však ohradit vůči Vašemu nařčení, že by jste zvraceli z naší večeře. Naši restauraci pravidelně kontroluje Krajská hygienická stanice a ujišťuji Vás, že jsme nikdy neměli žádnou závadu. Ostatní hosté nám jídlo chválí, jak můžete vidět v ostatních recenzích a nikomu špatně nebylo. Na výběru polopenzí jsou vždy minutky, takže se připravují čerstvé. Zkuste si vzpomenout, zda jste nekonzumovali něco nevhodného přes den či na Vaši nevolnost neměl vliv celodenní pobyt na sluníčku. Mrzí mě, že jste Vaši stížnost neřešila hned na hotelu, zdravotní komplikace jsou důvodem k vrácení poměrné části doplatku. Bohužel, že Vám bylo nevolno jsme zjistili až při úklidu pokoje. Kdybyste na tento důvod upozornila recepční při odjezdu, jistě by Vám částku snížila. Snažíme se hostům maximálně vyhovět. Přeji krásný zbytek léta Lucie Kočová, S-centrum Benešov

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím