Landhotel Arber Wellness *** (CK Nic než pryč)

Landhotel Arber Wellness *** (CK Nic než pryč)
4,86 28
Landhotel Arber Wellness *** (CK Nic než pryč)

Stylový Landhotel Arber se nachází na klidném místě na okraji obce Lohberg s nádherným výhledem na hory a lesy ve vyhledávané oblasti Grosser Arber a Bavorského lesa na německé straně Šumavy. Hotel je zařízen v horském stylu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek. Pokoje disponují koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, Sat-TV, balkonem nebo terasou. 

Weideweg 10
Lohberg, 93470
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852

Recenze cestovní kanceláře

28 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Libuše Šedivá

Vše bylo super, česky mluvící kuchař, jídlo výborné. Vše z nabídky bylo splněno. Ubytování vynikající, pokoj, ložnice, kuchyňka, koupelna, WC.

Hana Hoblíková

Personal velmi milý, rodinné prostředí (bohužel bez znalosti angličtiny ...) Ubytování výborné, velmi prostorný pokoj s krásným výhledem, procházky v přírodě dostupné. Strava chutná, dostatek jídla i pití. Sauna bohužel pravděpodobně nefungovala, bazén obsazený dětmi (za to hotel nemůže), spíše chladnější.

Sylva Sylva

Ano, s pobytem jsem byla velmi spokojená,vařili velmi chutně, pokoj čistý, služby odpovídaly nabídce, vřele doporučuji tento hotel.

Jitka Freudlová

Hotelový apartmán byl velmi příjemným překvapením, čekali jsme pouze malý hotelový pokoj. Veškeré stravování formou bufetu nám plně vyhovovalo, výběr z několika hlavních chodů. Bohatá nabídka salátů. V okolí Velký Javor, zvířecí park cca 1 km od Lohbergu.

Stanislava Čížková

Hotel je trochu "ošumělý", ale strava, wellness plně odpovídá nabídce. Personál je velmi ochotný. My jsme po celou dobu pobytu jezdili lyžovat do střediska Grosser Arber.

Kateřina Vašková

Vše bylo v pořádku. Jídlo chutné. Personál příjemný. Ubytování v hlavní budově pěkné a čisté.

Jozef Daňo

Hotel odpovídal popisu, obsluha perfektní, služby a jídlo výtečné.

Iva Donátová

Příjemný hotel, ochotný personál. Dobré jídlo.

Zdeňka Schromová

Velmi hezké prostředí, čisto, pobyt odpovídal popisu. Velmi příjemný, ochotný personál. Denně jsme využívali bazén i saunu, bylo to po lyžování moc fajn.

Kateřina Peltanová

Hotel, strava, wellness, personál se vším maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Martina Kučerová

Popis odpovídal. Co bylo nabídnuto, se vším jsme byli velmi spokojeni.

Jiří Vaňkát Vaňkát

Jedním slovem, naprosto super!!!! Hotel v pohodě, jídlo naprosto super, personál velmi milý, welness super. Nemáme co vytknout. Snad jenom, že česká klientela byla na náš vkus příliš hlučná....

Miloslav Štěpánek

Vše odpovídalo popisu, velice chutná strava formou bufetu neustále doplňována, wellness-bazén-teplá voda jako málo kde, úžasná vnitřní a hlavně venkovní sauna, personál velice vstřícný.

Jana jenčíková

Velice příjemný hotel i personál, na voucher na dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami jsme dostali apartmán se dvěma pokoji (cca 60 m2) ve vedlejší budově, výborné jídlo (minimálně jeden z kuchařů byl Čech), příjemné wellness.

Petr Růžička

Ubytování předčilo naše očekávání. Měli jsme velké apartmány. Vše uklizeno. Naprostá spokojenost.

Eleonora Kucerova

Ano, spokojeni. Vše úžasné - od lidí, místa pobytu, wellness využití,... Možná jen - nebylo by na škodu, kdyby informace typu letáčků a letáků byly i v českém jazyce... Ale uznávám, že neznalost německého jazyka je problém náš, a osobní :-(

Hana Hochfelderovs

Pobyt byl moc příjemný! Personal ochotný.

Petra Cicalo Hailová

Pobyt byl úžasný a určitě si ho znovu zopakujeme! Hotel byl pěkný, byli jsme s dětmi a dostali jsme obrovský apartmán s balkonem, vše bylo čisté. Bazén byl také skvělý, bylo tam krásně teplo. Jídla bylo také dost a nikdo nemohl říci nic proti.

Petr Hodrment

Pobyt můžeme jen doporučit. Dokonce českým rodinám s dětmi dávají větší pokoje, nebo vícepokojové apartmány, oproti Němcům! V našem případě i s obývákem a kuchyňkou. Nevýhoda bylo, že to byla budova asi 30 m. od hotelu, takže se muselo přecházet do restaurace a na bazén, ale prostor a klid to vyvážil. Personál hotelu příjemný, jen kratší doba provozu recepce, popřípadě chybějící recepční úplně. Jídlo bylo vynikající, bazén super. Určitě doporučujeme na lyže do areálu Velký Javor, asi 10 min. autem. Zkusili jsme i český šumavský Špičák, ale ten nedoporučujeme vzhledem k nadstandardním službám a příznivým cenám na Velkém Javoru v Německu.

Mirka Černá

Mohu vřele doporučit, výborný hotel, skvělý personál a služby na vysoké úrovni. Cítili jsme se vítaní v rodinné atmosféře tohoto hotelu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím