Hotel Daisy Superior ***


Hotel jsme pro vás osobně ověřili
 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

  Hlavní náměstí v Krakově patří k nejkrásnějším v celé Evropě

 • Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

  Ubytování nabízí hotel ve stylově zařízených pokojích

 • Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

  Pokoje jako v pohádce Vám zaručí perfektní odpočinek

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • V bazénu můžete relaxovat podle libosti

  V bazénu můžete relaxovat podle libosti

 • Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

  Sauna v hotelu Daisy Superior*** je ideální pro relax

 • V ceně balíčku máte také slevu na koupání ve vířivce

  V ceně balíčku máte také slevu na koupání ve vířivce

 • V Krakově se snoubí historie s moderní architekturou

  V Krakově se snoubí historie s moderní architekturou

 • Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

  Procházka nočním Krakovem vás okouzlí

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

 • V Krakově najdete největší polský aquapark

  V Krakově najdete největší polský aquapark

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1197

Kontaktní informace:

Hotel Daisy Superior ***
Morelowa 26A
Kraków, 30-222
Polsko

Hotel Daisy Superior *** se nachází v klidné a vyhlášené části města, jen 15 minut jízdy autobusem do historického centra (zastávka je cca 7 min. od hotelu). 

V pokojích vedle standardního vybavení najdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovou atmosféru dotváří také stylový nábytek v zámeckém stylu. Odpočinkovou dovolenou v přírodě vám zpříjemní blízký park Decjusza, les Wolski a řeka Rudawa.

Načíst dalších 8 z 41 recenzí
Katarína Maslaňáková

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné, pretože hotel je postavený v tichom, kľudnom mieste. So službami sme boli nadmieru spokojní, takisto ako s personálom.

Vladimír Chamrad

Vybaveni hotelu pěkné, vše bylo v pořádku, navštívit historické centrum, projet se v nádherným kočárem, navštívit hrad Wawel a Zoo.

Zdeněk Wolf

Darovali jsme jako svatební cestu synovi se snachou, vrátili se nadšeni, služby bez závad, na základě jejich zkušenosti chci absolvovat osobně s manželkou.

Kateřina Reová

Nejhorší pobyt na jakém jsme kdy byli. Nepříjemná recepční, kterou obtěžovalo snad všechno. Hned první den večer netekla voda, což se nám ani neobtěžoval někdo oznámit. Takže jsme se nemohli ani umýt, ani spláchnout WC apod. Voda šla až druhý den ráno. Měli jsme snídaně, místo másla margarín podobný naší Heře. K pití nebyl ani džus, jen voda, která měla být s citronem, ale vůbec se to nedalo pít. Místo čerstvé zeleniny podávali zavařené okurky. Ovoce jsme za ty dva dny vůbec neviděli. Co se týče bazénu a sauny, to využil jen manžel, v bazénu bylo kluzké lepkavé dno a v sauně nefungoval teploměr a byla prasklá deska. Šla jsem s dětmi hrát stolní tenis, do velkého stanu plného pavučin, stoly na tenis plné prachu. Hotel nabízí wi-fi, ale zapomíná dodat, že nefunguje ve všech pokojích. Takže za nás absolutní nespokojenost a tento "hotel" již nikdy více.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Omlouváme se za problém s vodou, avšak chyba nebyla na straně našeho hotelu ale s vodovodem na ulici, na které se nacházíme. Více než 100 budov v blízkém okolí bylo bez dodávky vody po dobu několika hodin. Oficiální městské vozidlo přijelo před hotel s megafonem a oznámili, že problém je na ulici Morelowa a voda bude po dobu několika hodin uzavřena. Po oznámení této informace naše recepční vystavila na stůl recepce oznámení, že do půlnoci bude hotel bez vody. Omlouváme se, pokud Vám připadalo, že byla kolegyně nepříjemná - nicméně již v hotelu nepracuje. Pracovala u nás velice krátkou dobu. V hotelu nenabízíme margarín, nýbrž máslo. Zákazník si také může prohlédnout snídaňovou nabídku ještě před nástupem do hotelu na našem webu, kde jsou uvedeny i fotografie. Na pití nabzíme kávu, čaj, vodu, mléko, džus, colu a víno - avšak za příplatek. Na snídani servírujeme vajíčka na dva způsoby, párky, dva odlišné druhy sýra, šunku, rajčata, okurky, máslo, tavený sýr, mléko a tři odlišné druhy lupínků. Také koláč, bílá a tmavý chléb + zeleninový salát. Tenisový stůl se nachází pod stanem a omlouváme se, pokud byl od pavučin. Stačilo se ozvat na recepci a během půl minuty bychom tuto nepříjemnost napravili. Routery se u nás nachází na každém patře a v každém pokoji by mělo být silné internetové připojení. S pozdravem, Hotel Daisy* & Hotel Daisy Superior***

Mária Melišová

Hotel zodpovedal popisu len bez navigácie by bolo veľmi obtiažne ho nájsť. Strava bola na dobrej úrovni aj personál bol ústretový.

Ľudovít Kaduc Kaduc

Hotel je malý ale pekný. Tichá lokalita a dobrá dostupnosť do centra. Raňajky boli veľmi chutné, a aj napriek menšiemu výberu, bolo z čoho vyberať každý si mohol vybrať z chutných jedál. Nemilo ma prekvapilo, že na izbe nie je mini chladnička a jediné čo hotel nezvláda sú vysoké teploty - klima si bola ale nefunkčná. Inak musím povedať, že do toho hotela sa určite vrátime.

Katarína Nebylová

Boli sme tu už druhý krát, myslím si, že za tú cenu sa v Krakowe nedá vybrať nič lepšie. Hotel je blízko centra, asi 8 minút hromadnou dopravou. Tentokrát sme dostali menej informácií pri ubytovaní, slečna nemala svoj deň, čerpali sme skôr zo širokého výkladu, ktorý sme dostali rok predtým. Izby sú čisté, denne upratované. Nábytok vyzerá ako na zámku, posteľ je veľká. Bazén má vodu takú "akurát", nebýva preplnený, dá sa v ňom neobmedzene zaplávať. Trochu sme boli sklamaní z ceny výletu loďou, nakoľko v kupóne bolo napísané 15PLN, v skutočnosti to bolo na osobu 30, vlastne tam zľava nebola, aj napriek rezervácii plavby priamo recepciou hotela. Raňajky formou švédskych stolov, každý deň tie isté, ale je z čoho vyberať: slané, sladké, teplé, studené, šalát, chrumky do mlieka, aj jogurty. Počas dňa sa dá ísť najesť do blízkej pizzerie, alebo poľskej reštaurácie. Z výletov odporúčam soľnú baňu Bochnia - krása, alebo ZOO. Do Podzemia pod námestím boli dostupné lístky vždy až na nasledujúci deň, ale tiež pekné. Pre bezdetných odporúčam aj Oswienčim, slovenské vstupy sú o 11:00, treba ale počítať s dlhým radom na vstupenky, alebo si ich objednať cez internet.

Monika Procházková

Hotel v okrajové části Krakowa, klidné prostředí, dostatečně velké parkoviště, personál ochotný, pokoje dostatečně prostorné, čisté. Snídaně dostačující, každý den stejná. Dostupnost hromadné dopravy je velmi dobrá (cca 10 minut), lze ponechat auto u hotelu a do historického centra se dostat hromadnou dopravou. Bazén v hotelu výhodou. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotelová restaurace nebyla v provozu, restaurace v okolí hotelu cca 15-20 minut.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím