Hotel Rysy ***

Hotel Rysy ***
4,63 171
Tatranská Štrba
Tatranská Štrba, 059 41
Slovenská republika
rezervacie@hotelrysy.sk
Webstránka
+421 902 705 705
+421 904 303 777

Recenze hotelu

171 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Maria Halamová

Prostredie hotela veľmi pekné, izby skromnejšie ale nič nechýbalo, strava dobrá, wellnes ok, personál ústretový, hlavne na recepcii, v reštaurácii trochu zmätky s účtovaním. Odporúčam zakúpiť si kartu Tatry Card oplatí sa na cestovanie vlakom. Odporúčam ísť na pobyt počas Veľkej noci.

Karel Dvorník

Hotel i pokoj čistý, teplo, klid, strava výborná, personál ochotný a příjemný. Doporučuji. Dvorník.

žaneta chovancová

Prostredie hotela bolo nádherné, pobyt zodpovedal mojim očakávaniam, všetky služby z kupónu som vedela naplno využiť, služby boli na dobrej úrovni, hoci výber jedál mohol byť väčší, wellness bol čistý a udržiavaný, personál hotela bol veľmi príjemný, ochotný a nápomocný, určite odporúčam výlet zubačkou na Śtrbské Pleso a turistiku v neďalekom lese.

Josef Fuňák

Vše co bylo uvedeno v kuponu jsme obdrželi. Personál, strava, ubytování, ochota personálu, vše bylo na úrovni hotelu této kategorie. Náš pobyt byl nad očekávání skvělý. Díky Vám a hotelu jsme strávily hezkou dovolenou. Díky. Fuňák Josef s rodinou.

Květa Dvořáková

Byli jsme nad míru spokojeni, koupili jsme 3 poukazy + dítě, parádně jsme si to užili. Celý personál byl velmi milý, přátelský a ochotný. Hlavně kuchař nám vždy vyšel vstříc, na jeho pokrmy jsme se vyloženě těšili. Všude bylo čisto, hezké prostředí, není fakt co vytknout. Ochotně nám vyšli vstříc i při změně termínu-super. Dvořákovi a Šediví.

Kateřina Urbanská

Pobyt odpovídal popisu. Byli jsme zde již podruhé a velmi se nám tu líbilo. Personál hotelu velmi milý, ochotný. Jídlo taktéž výborné. Hotel určitě vhodný i pro děti. Určitě se sem vrátíme.

Renáta Kopcová

Hotel je staršího typu, ale to nám vyhovuje, takže naprostá spokojenost. Obsluha velmi příjemná, pokoje standardně vybaveny, restaurace a recepce typu horského hotelu, wellness mini.. Pozitivně hodnotím vyžití pro děti - herna s klasickými herními automaty pobaví i dospělé. Celkově hodnotíme velmi kladně.

Beata Gortová

Bola som tu už 2x. Po 1x som povedala že viac krát sem neprídem. Ale po zmene majiteľa hotela a personálu ,sme pobyt absolvovali s celou rodinou a musím povedať že zmena hotelu veľmi prospela. Veľmi milý a ochotný personál, kuchyňa výborná a celkovo sme boli veľmi spokojný. Odporúčam.

Lenka Bjolková

Popis hotelu odpovídal skutečnosti, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu, personál velice milý a vstřícný.

Michal Šišovský

Personál vstřícný, strava vyhovující. Okolí hotelu jsme moc nezkoumali, vždy jsme vyrazili na výlet jinam. Ale bobovat se u hotelu dalo:-)

Ladislav Hudec

Personál, strava, izba predčili naše očakávania. Palec hore.

Zuzana Jančichová

S personálom, stravou a wellnesom sme boli veľmi spokojní. Popis hotela zodpovedal aj jeho skutočnosti.

Lenka Bačová

Vše bylo tak, jak bylo uvedeno na poukaze.

Lenka Pakošová

Ano,vše podle očekávání. Hotel je skromnější ,ale velmi čistý. Personál velice ochotný. Tradiční domácí kuchyně velice chutná, hlavně vývarové polévky. Škoda, že není možné využívat wellnes kdykoliv a v ceně pobytu. Děkujeme, byla to krásná dovolená.

Beata Mateidesova

Dobrý deň.Čo sa týka polohy hotela ľahko a rychle dostupná .5minút zubačka Tatranský Lieskovec.Zastávka v peknom lesnom prostredí ľahko dostupné spoje či Štrbské Pleso či Štrbu každú hodinu ide.Tatry card sme mali zabezbečené aj lístky ani o to sa netrebalo starať.Každy deň sme išli na výlet .Možnosti a výber miest na výlet veľký a pestrý.!Čo sa týka hotela recepčná bola milá všetko vybavila čo sa týka Tatra cariet,sauny a výrivky tiež zohnali pre deti sánky a bobi .Čo sa mi nepáčilo bola studená voda na recepcii nám povedali máme ju odtiecť po 10 min bola vlažná no další problém bol ,že aj izbe bola zima dobrá kombinácia na prechladnutie.Odvzdušnili radiator o trocha bolo teplejšie ale oblečeny sme spali.Raňajky a večere boli dobré pestry výber jedál.Príjemný a šikovný personál.Až na silvester jednotvárne menu a bufetové stoly len z majonézovych šalát a jedál.A pogáčiky .Program avizovaný silvestrovský animačný program nebol pre deti.A vôbec žiadny silvestrovsky program okrem tomboly a pár pesničiek .Veľa sme neboli v hale hrali sme biliard a všetky hry sme vyskúšali viackrát synovi sa to páčilo.Počkali sme ohňostroj bol pekný .

Alžbeta Kunzová

Prostredie hotela sa nám páčilo, je na dobrom mieste, blízko zástavky zubačky. Všetko čo bolo uvedené v popise na kupóne sme dostali. Strava bola chutná, dalo sa vybrať z viacerých jedál. Personál hotela bol milý a ústretový. Ak sa naskytne príležitosť radi sa tam vrátime.

Slavomír Jánošík

Prostredie super, strava výborná, personál milý, ochotný, ústretový.

Lubomír Machala

Vše bylo, jak přislíbeno, personál vstřícný a příjemný.

Andrea Karpytová

Prostředí hotelu pěkné. Personál příjemný ochotný.

Renata Laukova

Personál velmi příjemný, strava bohatá a dostatečná.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím