Hunguest Hotel Répce ***

Hunguest Hotel Répce ***
4,69 16
Hunguest Hotel Répce ***

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar, který je skvělý na osvěžení během dne.

V hotelovém wellness centru je vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát procedury jako třeba bahenní zábal.

Termál körút 26
Bükfürdő, H-9740
Maďarsko
info@slevoking.cz
Webstránka
+420 776 608 308
+421 949 828 544

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Helena Tlachová

S pobytem jsem byla spokojena. Ubytování, strava, personál - spokojenost. Jediný problém byl (což asi nelze ovlivnit) budíček ve čtyři ráno, kdy nám před oknem krákoralo velmi intenzivně možná stohlavé hejno havranů. Doporučuji přibalit špunty do uší, snad to bude trochu snesitelnější.

Pavel Urbanec

V tomto hotelu jsme byli již popáté a vždy to fungovalo tak, jak mělo. Neshledávám žádné nedostatky. Personál vlídný a vstřícný i s tou jazykovou barierou, a to od od recepce přes restauraci až po úklid. Velice příjemná je bezprostřední blízkost termálních lázní "suchou nohou" z pokoje v županu. Při tomto posledním pobytu jsme do hotelu dorazili až po 17-té hodině a recepční nám vyšla vstříc změnou nastavení čipových náramků umožňujících vstup do lázní tak, že jsme měli možnost lázně využít ve dni odjezdu (3 noci pobytu = 3 dny vstupu do lázní, většinou návštěva lázní začíná dnem příjezdu). Samotný hotel zřejmě postupně prochází obnovou interierů pokojů, což je pro jeho klienty příjemné. Zkrátka se nám tam líbí, jsme tam spokojení, zdejší termální koupele nám dělají dobře (jsme 60+) a budeme se tam vracet.

Marie Brodinová

Byli jsme spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Personál byl příjemný, strava OK. Velmi oceňujeme, že jsme byli ubytováni hned při příjezdu asi v 10:30 hod. Mohli jsme se v klidu ubytovat, převléknout na pokoji a jít do termálních bazénů.

Jana Tomášková

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování i strava bylo v pořádku, propojení s bazény bylo příjemné. Doporučuji.

Lucie Beranová

Hotel velice čistý. Polopenze výborná. Po uzavření termálních lázní v 19:00 možnost využívat netermální bazén, vířivku a saunu až do 22:00. Počet celodenních vstupů do termálních lázní = počtu nocí. Ve zbývající den lze zdarma využívat netermální bazén, vířivku a saunu. Personál hotelu a přilehlých restaurací a obchodů se dorozumí česky.

Jitka Mrázková

Ubytování odpovídalo popisu pobytu, strava opravdu chutná např. bylo možno nechat si udělat palačinky k večeři nebo různě připravená vejce k snídani navíc. I služby wellness centra byly na úrovni.

Lenka Kraftova

Ubytování výborné, pokoj velmi pěkný. Personál vstřícný a ochotný. Strava výborná, všeho bylo dost. Ovoce zelenina atd. Nestalo se že by něco chybělo. Výlety jsme neabsolvovali užívali jsme si bazénu. Mohu doporučit hlavně těm kdo chce prožít klidný pobyt.

Karel Petřík

Hotel velmi dobrý, prostředí pěkné, strava vynikající, personál velmi ochotný.

Karel Tic

Prostředí vybraného hotelu je velmi pěkné, čisté, přesně dle popisu - co bylo napsáno ve voucheru, vše bylo - strava velmi pestrá, každý si mohl a určitě si vybral, na co měl chuť. Také i pro náročné hosty ! ! ! Výběr byl velmi pestrý a rozmanitý. Hodnocení personálu: hotelu chybí na recepci základy češtiny, více než 80% bylo Čechů a Slováků jinak hotelový personál bez připomínek - každý den úklid pokoje a osušky. Doporučit zákazníkům jen byli jsem velmi spokojeni. Opravdu, co jsme si zaplatili dle našeho osobního výběru to jsme dostali na 100%.

Ivana Ivaničová

Hotel pěkný, všude čisto, personál usměvavý, vstřícný. Strava výborná. Vše fungovalo na výbornou.

Rostislav Hučka

Hotel odpovídal kategorii ***. Chodba do lázní byla skvělá. Musím vyzdvihnout i výbornou kuchyni v hotelu.

Lucie Tomisová

Hotel naprosto vyhovující. Kuchyně jak snídaně tak večeře perfektní. Super přístup rovnou do lázní chodbou. Wellness přímo v hotelu - sauna, pára, bazén, vířivka.

Vladimír Springer

Prostředí a podmínky odpovídaly popisu. Strava byla velmi dobrá, poskytované služby rovněž, včetně přístupu personálu.

vladimir hrbek

Prostredi perfektni. Pobyt odpovidal informacim. Se sluzbami a personalem spokojenost.

Miloslav Kalvoda

Naprostá spokojenost, personál perfektní s naprosto profesionálním přístupem, jídlo famózní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím