Hunguest Hotel Répce ***


Odpočívejte ve vyhřívané vodě
 • Odpočívejte ve vyhřívané vodě

  Odpočívejte ve vyhřívané vodě

 • Termální bazény jsou otevřené celoročně

  Termální bazény jsou otevřené celoročně

 • Pobyt je vhodný i pro seniory

  Pobyt je vhodný i pro seniory

 • Hotel Répce je přímo propojený s lázněmi

  Hotel Répce je přímo propojený s lázněmi

 • Z pokoje můžete vyjít rovnou v županu

  Z pokoje můžete vyjít rovnou v županu

 • Zajděte si také do sauny

  Zajděte si také do sauny

 • V ceně máte neomezený vstup do hotelového wellness

  V ceně máte neomezený vstup do hotelového wellness

 • Komfortní pokoje ve 3* standardu

  Komfortní pokoje ve 3* standardu

 • Dejte si něco dobrého na zub v místní restauraci

  Dejte si něco dobrého na zub v místní restauraci

 • Vychutnejte si bufetové snídaně

  Vychutnejte si bufetové snídaně

 • U hotelu najdete i krásný park

  U hotelu najdete i krásný park

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 526

Kontaktní informace:

Hunguest Hotel Répce ***
Termál körút 26
Bükfürdő, H-9740
Maďarsko

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar, který je skvělý na osvěžení během dne.

V hotelovém wellness centru je vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát procedury.

Načíst dalších 8 z 19 recenzí
Amália Petrášová

Veľmi spokojní.

Hana Jindrová

Hezké prostředí hotelu i pokoje, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu, výborné jídlo, milý personál.Doporučuji návštěvu hradu Sárvár. V místě možnost půjčení kol.

Pavel Hozák

Strava a wellness bylo velmi dobré. Prostředí hotelu v blízkém okolí pěkné, jinak rovina a na výlety za něčím zajímavým je to trochu dále. S věkem roste i spokojenost, uvedené bylo spíše pro starší generaci. Pokoje pěkné, vybavení dostačující, někteří by možná preferovali balkón. Drobné nedostatky, hlučné ventilátory na sociálních zařízeních, za nejhorší považuji hotelové výtahy. Výtahy jsou evidentně morálně zastaralé, a vzhledem ke klientele výrazně nevyhovující a pomalé. Dolů jsme využívali pouze schodišť. Přesto považujeme ubytování v hotelu za dobré a odpovídající standardním požadavkům.

Ludmila Marková

Vše bylo v pořádku.

Helena Tlachová

S pobytem jsem byla spokojena. Ubytování, strava, personál - spokojenost. Jediný problém byl (což asi nelze ovlivnit) budíček ve čtyři ráno, kdy nám před oknem krákoralo velmi intenzivně možná stohlavé hejno havranů. Doporučuji přibalit špunty do uší, snad to bude trochu snesitelnější.

Pavel Urbanec

V tomto hotelu jsme byli již popáté a vždy to fungovalo tak, jak mělo. Neshledávám žádné nedostatky. Personál vlídný a vstřícný i s tou jazykovou barierou, a to od od recepce přes restauraci až po úklid. Velice příjemná je bezprostřední blízkost termálních lázní "suchou nohou" z pokoje v županu. Při tomto posledním pobytu jsme do hotelu dorazili až po 17-té hodině a recepční nám vyšla vstříc změnou nastavení čipových náramků umožňujících vstup do lázní tak, že jsme měli možnost lázně využít ve dni odjezdu (3 noci pobytu = 3 dny vstupu do lázní, většinou návštěva lázní začíná dnem příjezdu). Samotný hotel zřejmě postupně prochází obnovou interierů pokojů, což je pro jeho klienty příjemné. Zkrátka se nám tam líbí, jsme tam spokojení, zdejší termální koupele nám dělají dobře (jsme 60+) a budeme se tam vracet.

Marie Brodinová

Byli jsme spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Personál byl příjemný, strava OK. Velmi oceňujeme, že jsme byli ubytováni hned při příjezdu asi v 10:30 hod. Mohli jsme se v klidu ubytovat, převléknout na pokoji a jít do termálních bazénů.

Jana Tomášková

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování i strava bylo v pořádku, propojení s bazény bylo příjemné. Doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím