Expo Congress Hotel **** (HotelVoucherOnline.com)

Expo Congress Hotel **** (HotelVoucherOnline.com)
5,00 2
Expo Congress Hotel **** (HotelVoucherOnline.com)

Hotel je ideálním místem pro všechny, kteří touží po luxusu a každodenních výletech do okolí. Hotel se nachází hned vedle budapešťského výstaviště Hungexpo v zeleném pásu v centru města. Milovníci koní a zvířat naopak ocení 300 m vzdálenou jízdárnu v parku Kincsem.

Zasloužený odpočinek si dopřejete v luxusně zařízených pokojích, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Součástí každého pokoje je sejf, individuální klimatizace, mini bar, šicí souprava a vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. Na vyžádání lze také zapůjčit toaletní potřeby, župan, pantofle a extra deka.

V přízemí hotelu se nachází restaurace Expo Brasserie, kde si pochutnáte na vynikající maďarské kuchyni. Večer si můžete zajít na nebeský drink do baru Sky ve 12. patře.

Po dlouhé procházce po Budapešti rozhodně přijdou vhod moderní lázně v nejvyšším patře hotelu . Díky skvělému umístění tak budete mít během relaxace nádherný panoramatický výhled do okolí. Relaxovat můžete v sauně, parní lázni, vířivce nebo se jen tak povalovat na lehátkách v odpočinkové zóně.

Expo tér 2.
Budapešť, H- 1101
Maďarsko
info@expohotelbudapest.com
Webstránka
+361 263 6800

Recenze cestovní kanceláře

2 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Renáta Horváthová

Strava, ubytovanie, služby, personal na jednotku.

Martina Perenčayová

Ubytování i služby hotelu skvělé, plná spokojenost.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím