Hotel Polonia **

Hotel Polonia **
4,95 20
Hotel Polonia **

Pokud přemýšlíte, jak strávit příjemné podzimní chvíle, zajeďte si do Hotelu Polonia. Má ideální polohu - pouze 3 minuty chůze parkem od samotného centra Mariánských Lázní, nejjižnějšího cípu slavného lázeňského trojúhelníku.

Můžete si vybrat, v jakém ze dvou druhů pokojů se ubytujete. Zatímco pokoje 2. kategorie jsou vybaveny manželskou postelí a umyvadlem (sprchy a WC jsou přístupné z chodby), pokoje 1. kategorie disponují vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. 80% pokojů a všechny společné prostory hotelu mají WiFi.

V místní restauraci a kavárně si můžete vybrat z široké nabídky vynikajících pokrmů, káv, teplých i studených nápojů, ale také moučníků a zmrzlinových pohárů.

Služby hotelu jsou na vysoké úrovni, proto se nezdráhejte dopřát si kromě klasické masáže, rašelinového zábalu nebo suché uhličité koupele také reflexní masáže, masáž lávovými kameny, čokoládový zábal nebo si nechte zprostředkovat terapii v solné jeskyni.

Hlavní třída 50/34
Mariánské Lázně, 35301
recepce@hotelpolonia.cz
Webstránka
+420 354 622 451
+420 603 538 767

Recenze hotelu

20 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Anna Brunclíková

Vše Ok. Velice spokojeni. Super cena pro důchodce. Super čistota na pokojích i v hotelu. Strava dobrá, dala bych přednost polopenzi kvůli výletům. Personál velice ochotný. Wellness super.

Svetlana Vlásková

Pobyt byl skvělý, maminka si ho nemohla vynachválit. Příjemný personál, služby byly skvělé.

Krejsa Jaroslav

Byli jsme velmi spokojeni, strava výborná, celý personál moc příjemný - doporučujeme každému. Chválíme maséra. Byl ochotný, příjemný. LP

Jarmila Kačabová

Dobrý den, prostředí hotelu vzdušné, prostorné, čisté, pobyt předčil naše očekávání, bez chyb, strava chutná dostačující, wellness příjemné, personál sympatický, vstřícný, pozorný, milý. Doporučení všechny vyhlídky na Mariánské Lázně, jen špatně značené trasy vycházek a naučných stezek.

Jana Krupova

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsem obdržela a se službami jsem byla nadstandardně spokojena jak se stravou, kde jsem měla plnou penzi, tak i s wellness. Personál hotelu byl velmi přijemný a vstřícný.

Jaroslava Novotná

Spokojenost s pobytem, příjemná obsluha, dobré jídlo, hezké prostředí.

Dagmar Nádvorníková

Pobyt úžasný jako vždy v Mariánských Lázních. Byla jsem s vnukem, chodili jsme na hřiště a nový lanový minipark, lanovkou do solné jeskyně na hotel Krakonoš a návštěva Bohemiaparku a Městského divadla - pohádka. V hotelu všichni milí, jídlo vynikající. Ubytování hezké, světlý pokoj, příjemně měkké postele. Procedury dobré, vše podle popisu. Ráda se vrátím :o)

Anna Vynikalova

Personál velmi vstřícný, na pokojích čisto, strava slušná, wellness v pořádku!

Ilona Košťálová

Byli jsme celkově velmi spokojeni a pobyt doporučujeme.

Jaroslava Petrovická

V únoru letošního roku jsem s manželem navštívila Mariánské Lázně hotel Polonia. S pobytem jsme byli velice spokojený. V tomto hotelu jsme byli již po 5 což svědčí o naprosté spokojenosti jak se službami poskytovanými hotelem, tak s velmi ochotným personálem hotelu.

Hruza Ladislav

Co se interiéru týče, je to pro nás krásný návrat do doby ROH. Personál perfektní. Strava dobrá.

Lenka Cihelková

Byli jsme spokojení, hotel příjemný, pokoj čistý, strava dobrá, personál (až na jedinou výjimku-obsluha nápojů) ochotný a vstřícný. Lázeňská část města velmi pěkná, čistá, v okolí procházky lesoparkem či na rozhlednu.

Jindra Suchá

S celým pobytem jsme byli velmi spokojení.

Ivana Halamová

Milý a ochotný personál, vše splněno. Starší hotel, ale čisto.

Zdenka Pešoutová

Vše OK. Personál milý. Alena Janišová a Marie Nekvindová

Zdenka Pešoutová

Vše bylo naprosto v pořádku, pobyt byl umocněn příjemným počasím. Personál příjemný a vstřícný.

Marie Beranová

Pěkné prostředí, veškeré služby OK ,vstřícný personál, doporučuji solnou jeskyni.

Irena Nováková

Hotel byl tak trochu retro. Vše odpovídalo popisu. Personál byl velice ochotný - zejména pan ředitel, slečny v recepci a paní masérky. Hotel nám vyšel vstříc - vařili dceři bezlepkovou dietu.

Ivana Procházková

Byli jsme nadmíru spokojeni a to úplně se vším. Jídlo bylo velice chutné a výborný obsluhující. Perfektní i vtipný personál. Ubytování výborné a procedury taktéž. Těšíme se na příští ubytování.

Iva Šustová

Vše jsme v pořádku obdrželi, hotel čistý, krásná výzdoba stěn starší části hotelu

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím