Hotel Polonia **

Hotel Polonia **
4,67 3
Hotel Polonia **

Pokud přemýšlíte, jak strávit příjemné podzimní chvíle, zajeďte si do Hotelu Polonia. Má ideální polohu - pouze 3 minuty chůze parkem od samotného centra Mariánských Lázní, nejjižnějšího cípu slavného lázeňského trojúhelníku.

Můžete si vybrat, v jakém ze dvou druhů pokojů se ubytujete. Zatímco pokoje 2. kategorie jsou vybaveny manželskou postelí a umyvadlem (sprchy a WC jsou přístupné z chodby), pokoje 1. kategorie disponují vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. 80% pokojů a všechny společné prostory hotelu mají WiFi.

V místní restauraci a kavárně si můžete vybrat z široké nabídky vynikajících pokrmů, káv, teplých i studených nápojů, ale také moučníků a zmrzlinových pohárů.

Služby hotelu jsou na vysoké úrovni, proto se nezdráhejte dopřát si kromě klasické masáže, rašelinového zábalu nebo suché uhličité koupele také reflexní masáže, masáž lávovými kameny, čokoládový zábal nebo si nechte zprostředkovat terapii v solné jeskyni.

Hlavní třída 50/34
Mariánské Lázně, 35301
Česká republika
recepce@hotelpolonia.cz
Webstránka
+420 354 622 451
+420 603 538 767

Recenze hotelu

3 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Irena Nováková

Hotel byl tak trochu retro. Vše odpovídalo popisu. Personál byl velice ochotný - zejména pan ředitel, slečny v recepci a paní masérky. Hotel nám vyšel vstříc - vařili dceři bezlepkovou dietu.

Ivana Procházková

Byli jsme nadmíru spokojeni a to úplně se vším. Jídlo bylo velice chutné a výborný obsluhující. Perfektní i vtipný personál. Ubytování výborné a procedury taktéž. Těšíme se na příští ubytování.

Iva Šustová

Vše jsme v pořádku obdrželi, hotel čistý, krásná výzdoba stěn starší části hotelu

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím