Hotel Tatra ***

Hotel Tatra ***
4,83 24
Hotel Tatra ***

Zažijte dovolenou plnou pohody a odpočinku a ubytujte se v Hotelu Tatra ***, který se nachází v centru Nového Bydžova. Okolí hotelu je ideálním místem jak pro turisty, tak i pro rodiny s dětmi.

V hotelu jsou k dispozici komfortně zařízené pokoje, jejichž součástí je TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení. Na vyžádání je zde i bezbariérový pokoj.

V restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a večeřích o 2 chodech s výběrem z menu. Během pobytu tak ochutnáte jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Po náročném dni se nechte hýčkat v hotelovém wellness. V ceně balíčku máte vstup do privátní sauny a solné jeskyně a 2 masáže, u kterých zapomenete na starosti každodenního života.

Třída Čsl. armády 100
Nový Bydžov, 504 01
Česká republika
info@hoteltatra.eu
Webstránka
+420 495 491 759

Recenze hotelu

24 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jaroslav Duroň

Prostředí hotelu bylo přesně tak, jak jsme si představovali. Pokoj byl moc pěkně uklizený, všechno čisté a voňavé. S personálem hotelu jsme byli také moc spokojeni. Již od přijetí na recepci, maséři, servírky a ostatní zaměstnanci byli velice příjemní a ochotní. Strava byla velice chutná a precizně servírovaná. Wellness procedury byly velice příjemné v pěkném prostředí. Hotel Tatra byla prostě velice dobrá volba.

Zdeněk Domkář

Prostředí velice pěkné, odpovídalo popisu. Personál i strava výborné.

Kateřina Dvořáková

Ano. Pobyt byl velmi úžasný. Procedury také.

Martina Koňaříková

Hotel byl krásný, čistý, voňavý - na stolech čerstvé květiny a svíčky - krása. Všechny služby a strava byli naprosto dokonalé, personál byl milý a ochotný. Hotel doporučuji.

Zdeněk Koukola

Služby hotelu Tatra, jako i poskytnutý wellness a strava byly velmi dobré. Personál byl příjemný a ochotný. Byly to pro nás velmi pěkné chvíle relaxace a odpočinku. Můžu vřele doporučit všem.

Hana Crhounková

S hotelem Tatra jsme byly velmi spokojené. Pokoje byly moc pěkné, čisté a prostorné. Celý hotel útulný s přátelskou atmosférou. Nemůžu opomenout ani služby, vše bylo parádní: Jídlo moc dobré (výběr cca z 8 jídel+2 z poledního menu). Personál příjemný,milý a ochotný. Wellness perfektní, využily jsme vše a dokoupili si ještě masáže, protože paní masérka (Máčalová Hana) je úžasná. Všem bylo v naprostém pořádku, přesně podle popisu. Doporučuji všem - odpočinek jak má být.

Miloš Rous Rous

Hotel byl velice pěkný a voňavý. Velice příjemný personál a procedury také v pořádku.

Michaela Benešová

S pobytem jsme byly velmi spokojené. Vše odpovídalo tomu, co bylo na slevovém kupónu uvedené. Služby (sauna, solná jeskyně, masáže) byly super a jídlo bylo moc dobré. Co se týče personálu, tak nemáme co vytknout. Personál byl ochotný, zodpověděli nám veškeré naše dotazy, vše měli zorganizované, paráda. Ubytování také super, dostačující. Díky za hezký pobyt.

Eva Králová

Vše bylo v pořádku, ubytování, strava i služby.

\lenka Horská

Velmi se nám pobyt líbil, čisté prostředí a velmi milý a ochotný personál. Jako výlet mohu doporučit zámek Hrádek u Nechanic.

Jana Kestlerová

V hotelu se nám moc líbilo, pokoj krásně čistý a voňavý. Wellness výtečný, strava průměrná.

Radka Dostalova Dostalova

Moc se nám líbilo.....Strava chutná, ubytování hezké, čisté. Obsluha moc příjemná. Jen bych chtěla podotknout jeden nedostatek, že na masáž a do sauny se muselo chodit přes recepci. Myslím si, že to nebylo příjemné ani nám, ani personálu recepce. Ale to je jen náš poznatek.

Magda Svobodová

Naprostá spokojenost, personál, hotel, služby. Především masáže paní Hanky (Díky její péči se mi podařilo manžela přesvědčit, aby svůj zdravotní stav začal řešit. DĚKUJI.) a pana Luboše. Byly to příjemné tři dny a brzy si je s manželem zopakujeme.

Andrea Tihonová

Vše bylo úžasné. Jak veškeré procedury, tak prostředí i milý personál. PROSTĚ SUPER!

Tereza Formáčková

Krásně zrekonstruovaný hotel, hezké pokoje, milý personál, příjemný wellness, dobré jídlo a ubytování s pejskem bez problémů. Moc děkujeme a rádi opět přijedeme :)

Kristina Haluzicka

Byli jsem moc spokojeni. Krásný hotel, dobré jídlo.

Renáta Vélová

Vše, co hotel nabízel, odpovídalo realitě. Byli jsme spokojeni se službami i s personálem. Už jsem pobyt doporučila přátelům.

Martin Smékal

Stravování bylo velmi dobré,prostředí čisté a personál ochotný.

Vítězslav Mach

Příjemné prostředí hotelu, příjemný a ochotný přístup personálu, výborné masáže.

Jaroslava Benešová

Vše OK - jídlo, ubytování, služby.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím