Hotel Tatra ***

Hotel Tatra ***
4,67 6
Hotel Tatra ***

Zažijte dovolenou plnou pohody a odpočinku a ubytujte se v Hotelu Tatra ***, který se nachází v centru Nového Bydžova. Okolí hotelu je ideálním místem jak pro turisty, tak i pro rodiny s dětmi.

V hotelu jsou k dispozici komfortně zařízené pokoje, jejichž součástí je TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení. Na vyžádání je zde i bezbariérový pokoj.

V restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a večeřích o 2 chodech s výběrem z menu. Během pobytu tak ochutnáte jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Po náročném dni se nechte hýčkat v hotelovém wellness. V ceně balíčku máte vstup do privátní sauny a solné jeskyně a 2 masáže, u kterých zapomenete na starosti každodenního života.

Třída Čsl. armády 100
Nový Bydžov, 504 01
Česká republika
info@hoteltatra.eu
Webstránka
+420 495 491 759

Recenze hotelu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Vítězslav Mach

Příjemné prostředí hotelu, příjemný a ochotný přístup personálu, výborné masáže.

Jaroslava Benešová

Vše OK - jídlo, ubytování, služby.

Kamil Král

Prostředí hotelu bylo moc krásné, z venku trochu horší, ale uvnitř naprostá spokojenost.

Josef Martínek

Hotel útulný, služby perfektní. Strava -snídaně celý týden stejné,večeře výběr z 10 minutek. Personál ochotný a vstřícný.

Milan Pensdorf

Vše bylo v pořádku, tak jak bylo uvedeno. Strava i služby byly tak, jak jsme si představovali. Velmi dobrý výběr nabídky jídel. Jen možná snídaně v den odjezdu, byla pro návštěvníky, kteří přišli později, již s menší nabídkou. Celkově bych použil plný počet bodů.

Jitka Zonygová

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, splněno bylo vše, co bylo na kupönu prezentováno. Hotel byl velmi pěkný, personál příjemný a vstřícný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím