Zámeček Dinotice

Zámeček Dinotice
3,07 27
Zámeček Dinotice

Vydejte se do malebného údolí Dinotice v obci Halenkov a ubytujte se na Zámečku Dinotice, ve kterém se alespoň na pár dnů přenesete do historie. Budova zámečku se nachází na svahu hned na okraji lesa. Díky skvělému umístění si můžete být jisti, že zažijete ničím nerušenou dovolenou.

Těšte se na komfortní ubytování v příjemném zámeckém prostředí, jehož součástí jsou pokoje s LCD/TV a vlastním sociálním zařízením.

Během pobytu se můžete těšit na pokrmy z domácí kuchyně, minutky, ale i na vegetariánské a sladké speciality. Po vydatném jídle si můžete dopřát kvalitní italskou kávu nebo si dát sladkou tečku v podobě domácího koláče, dezertu či zákusku.

Po náročném dni si můžete zajít do hotelového bazénu, kde si můžete dopřát bublinkovou koupel či podvodní masáž nebo do sauny. Za příplatek je možné využít i vířivku.

Halenkov 229
Halenkov, 756 03
recepce@zamecekdinotice.cz
Webstránka
+420 776 509 350

Recenze zámku

27 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s zámkem

Lenka Christophová Janečková

Prostředí hotelu- pokoj byl celkem v pohodě, když pominu proležené pérové matrace,které se neustále rozjíždějí,ale to se dá nějak vydržet. Nejhorší byla v zámečku-hotelu neskutečná zima!!! Netopí se tam!! Po upozornění, že je tam zima,nám pan vedoucí řekl, že jsem panelákoví... a že zima není. Nebyli jsme jediní hosté, kterým bylo zima, dokonce se tam hosté s malými dětmi pohádali s personálem kvůli zimě a nepoužitelnosti bazénu a odjeli domů!!! Bazén, který je zde nabízen je v katastrofálním stavu, ledový, špinavý,zelený,smradlavý... při příjezdu jsem si připlatili za vířivku 150kč a druhý den ji měli objednanou- vířivka byla studená,špinavá,smrdí rybinou... funguje pouze jedna tryska. Jediné co se dalo použít byla sauna, taktéž objednána 24hod. předem na 17hod. a 17.05 je pan vedoucí zapnul, takže se nestihla pořádně vyhřát. Nikomu nedoporučuji!! Jídlo velmi podprůměrné,bez chuti, porce,jak pro 5 leté dítě. V baru si nemáte co objednat, nic tam nemají!! První večer, nešla pípa,tak nebylo ani pivo. A snídaně formou bufetu v tomto zařízení je spíše výsměch hostům... Na výběr máte pár koleček salámu vysočina, pár plátků šunky, asi 5 jogurtů, játrovou paštiku za 3.90kč-fuj, jeden malý dezertní talířek kde je asi nakrájené 1 rajče a půl okurky pro všechny hosty- nás tam byla cca 17 lidí... na osobu 2 rohlíky na více nemáte nárok a ani nejsou. Když si 3 lidé nalijí kávu s mlékem,ostatní už nemají nic... Prostě děs a hrůza... Bohužel jsme si dopředu nepřečetli recenze,což byla velká chyba... všechny negativní jsou pravdivé... ty kladné si asi píšou zaměstnanci sami... Jediné pozitivní je tam to, že pan vedoucí je sympatický, popovídá atd... ale kvůli popovídání si asi pobyt nekupujete... když potom mrznete,hladovíte a nabízené služby se nedají využít. Lidé,kteří to tam vedou,by s tím měli skončit, nezvládají to. Popis nabízených služeb vůbec neodpovídal. Wellnes-bazén,vířivka-nepoužitelné. Mám i fotografie... nedají se sem vložit bohužel, Dalším zákazníkům bohužel doporučuji,aby jeli jinam.. kamkoli... tady jen vyhodí peníze a budou moc zklamáni. Ráda bych napsala pozitivní recenzi,ale bohužel...

Jana Kostková

Celková spokojenost, hezké, čisté prostředí, pěkné pokoje, dobrá domácí strava a příjemný personál. Doporučuji návštěvu Muzea skla v Karolince a prodejnu skla.

Jiri Drapal

Při příjezdu nepříjemné čekání (cca 40min) na někoho, kdo nás ubytuje. Příjezdová cesta k hotelu od hlavní cesty (cca 50m) neudržovaná a ledová, stejně tak vchod do budovy. Dojet autem před hotel byl pro většinu hostů problém a překračovat zmrzlé hroudy sněhu se zavazadly také. Majitel místo aby cestu posolil, nebo odkopal led měl jen rady typu " dej dvojku a pořádně to rozjeď" Dostali jsme krásný velký apartmán odpovídající velikostí spíše třípokojovému bytu s velkou koupelnou a rohovou vanou. Také s malou terasou s výhledem, které kazil dojem přeplněný popelník rozmočených vajglů. Největší problém byl v průběhu celého pobytu s teplou vodou, která v odpoledních a večerních hodinách netekla. Po opakovaných stížnostech nám teplá voda jeden večer tekla necelých deset minut a to bylo vše. Majitel vše vysvětloval jednou špatným systémem, podruhé stížnostmi na dodavatele elektřiny, potom na to, že se odpoledne všichni koupou a je to tím pádem asi naše vina a ve finále se už jen omezil na konstatování, že všude jinde teplá teče a že máme nechat vodu pořádně odtéct, tak kde je problém? Regulovat teplotu na pokoji nešlo. Radiátory byly v nejlepším vlažné. Podotýkám, že jsme pobyt absolvovali se dvěma malými dětmi, takže výše zmíněné pro nás bylo velmi nepříjemné. Úklid na pokojích a doplňování např. toaletního papíru se nekonalo. Dostali jsme jednu roli až po vyžádání. V naší nepřítomnosti ale někdo odnesl křeslo, na kterém byly naše věci aniž by nám to někdo byť jen oznámil. Na pokoji nebylo kromě nábytku, rozvrzaných postelí a mini televize vůbec nic. Snídaně formou bufetu už asi nešlo vymyslet levněji. Salám, sýr, rohlíky, jeden druh čaje (černý), jogurt a lupínky s mlékem. Večeře chuťově velmi dobré, ale bez možnosti si vybrat. Do okamžiku, než mi přinesli jídlo jsem ani netušil co vlastně bude. Chyběl jakýkoliv jídelní a nápojový lístek s cenami. Wellness jsme ani raději nevyzkoušeli. Malý bazének se studenou vodou a nánosy na dně a vířivka s kalnou vodou. Sauna jako jediná vypadala použitelně. Celkový dojem z hotelu a prostředí jsme měli takový, že se snažili ušetřit maximálně na všem a ani nebyla vidět snaha dělat věci lépe. Odjížděl jsem naštvaný.

Jana Mičulková

Krásně opravený zámeček, pokoje velké a pěkné, během dne se netopí, strava domácí - chutná, v jídelně zima, čas jídla je jak se zadaří, bazen může sloužit pouze jako ochlazovací po sauně, sauna krásná, nová velká, max. teplota 75, odpočívací místnost žádná, vířivka studená, příjezdová cesta neuklizená

aleš kotas

prostředí bylo dobre,ale bohužel v bazenu se nedalo koupat voda byla špinava a studena,cely zámeček byl malo vytapěny,jeli jsme tam s dětmi hlavně k vuli bazenu a hor,hory super,pozor fotky neodpovidaji součastnosti,určitě nedoporučuji s dětmi,strava horši pruměr,už vime že se tam nebudem vracet.

Renata Dvořáková

Celkově hotel působil pěkným dojmem, pokoje pěkně vybavené, čisté. Kladně lze hodnotit také saunu, která byla k dispozici. Tím ale pozitiva končí. Strava průměrná, žádný výběr se nekonal, co dostaneme k večeři bylo vždy překvapením. Žádné minutky, vegetariánská strava či něco sladkého, natožpak speciality, jak bylo uvedeno v nabídce, nebylo k dispozici. Snídaně se podávaly od 9:00 hodin, ale to se teprve připravoval bufet, což nám přišlo dost pozdě. Bazén nikdo nevyužíval, nepůsobil čistým dojmem (usazeniny na dně), voda byla studená 26°C, navíc teplota prostředí bazénu byla ještě nižší. Co ovšem bylo úplně nejhorší, že v celém hotelu bylo velmi chladno, topení se zapínalo jen v určitých intervalech. V den nástupu jsme si byly napřed zalyžovat, tak jsme se těšily, že si po příjezdu do hotelu dáme pořádnou horkou sprchu. Jaký byl náš šok, když jsme zjistily, že voda teče sotva vlažná. První den byla na pokoji v noci taková zima, že jsme si musely na sebe krom pyžama navléct ještě mikiny (a nebyly jsme samy). Druhý den se situace opakovala, tak už si i další hosté stěžovali. Pak se to trochu zlepšilo. Personál byl ochotný, ale popravdě, je ještě co zlepšovat.

Šárka Vlasáková

Prostředí krásné, neodpovídaly však časy snídaní - snídaně byla až od 9.00, což bylo dost pozdě, na Slevokingu bylo uváděno od 8.00. Na kupónu bylo uvedeno, že je v ceně bazén, mělo by se ale uvést, že bazén je pouze ochlazovací pro ty, co využívají saunu. Na plavání nebyl, voda v něm byla ledová. Na kupónu bylo uvedeno, že je možnost si dokoupit se slevou masáže,ale tato možnost nebyla. Strava dobrá,ale spíše dětské porce. Personál vstřícný a přátelský. Tipy na výlet- lyžování ve ski areálu Kohútka, muzeum sklářství v Karolince.

Miroslav Zbořil

S ubytováním jsme byli velmi nespokojeni, po příjezdu jsme zjistili, že hotel není řádně vytápěn. Hosté seděli v restauraci v zimních bundách. Na pokoji studené topení. Při puštění teplé vody tekla teplá voda vlažná. Vzhledem k teplotám, nemožné se osprchovat. Po upozornění na tuto skutečnost nám personál vysvětlil, že jsme na horách a že je to jiné než v paneláku. Mimo jiné na horách jsem nebyl poprvé a umístění hotelu není někde ve vysoko položené horské oblasti, takže tento argument považuji za vtipný. Topení jim jede na noční proud, což po celém dni lyžování, kdy se chce člověk zahřát, tak není nic moc. Už vůbec to není vhodné pro zimní ubytování. Po telefonickém rozhovoru s majitelem jsme se dohodli, že pobyt neuskutečníme a on po připsání peněz od Vás na jeho účet mi je pošle zpět. Tvrdil, že do 19.1. Do dnešního dne se tak nestalo. Po upozornění emailem zatím majitel nereaguje. Jinak pokoje a prostředí bez problémů, vše čisté a upravené. Osobně věřím, že v letní sezóně může být ubytování zde příjemné. Bohužel je vidět, že se šetří na vytápění. Rozhodně nedoporučuji pro zimní ubytování!!!

Radomír Polášek

Krásné a čisté prostředí okolí, restaurace hotelu, vč. dobře zařízeného apartmánu. Personál přátelský a vstřícný. Jídlo standard. Bylo trochu poznat, že je v hotelu již nastaven provizorní režim na konci sezóny (nevyhřátý a nevyčištěný bazén a výřivka). Sauna super.

Miluška Nováková

Hotelový bazén ani sauna ani vířivky nebyly v provozu.

Jiří Zámečník

Prostředí hotelu bylo pěkné, pokoj byl prostorný, soc. zařízení čisté, chybělo jen drobné vybavení (např. skleničky na vodu, ručníky a toaletní papír až po upozornění). Strava - polopenze - snídaně slabšího charakteru - malá možnost výběru, teplá snídaně nebyla k dispozici, večeře - za tři dny 2x stejná polévka, porce dostačující. Chyběl ovšem výběr nealko - nedostatek klasické vody, tak nám personál poskytl vodu kohoutkovou - ovšem ta byla mizerné kvality. Celkově bych doporučoval lépe se věnovat základním službám, které jsou poskytovány ubytovaným hostům. Ještě bych zdůraznil čistotu bazénu, při lepší péči o něj, by pak nemusela být voda nazelenalá.

Renata Chlumská

Okolí hotelu velmi pěkné, krásná příroda. Interiér lepší standard, místy nevkusně zařízený. Večeře dobré, chutné, ale chtělo by to vylepšit snídaně - malý výběr (více zeleniny, sladkého pečiva, marmelády atd.). V upoutávce na tento romantický welness pobyt mě zarazilo - Neomezený wellnes (14 - 17hod). Pokud je neomezený, tak se tyto služby dají využít po celý den, ne? Bohužel, bazén i vířivka byly docela znečištěné, neudržované, vířivka velmi studená.

Jana Volná

Prostředí i zámeček je kouzelný. Bohužel je tam zima, není vytopený, přes okna fouká i do postelí. Přímotopy naprosto nevhodné, nejdou do místnosti, ale nahoru, kde jsou ihned ochlazovány. V jídelně zima. Bazén ledový. Na ubytování jsme museli čekat více než 4 hodiny. Při výpadku elektřiny nejsou zajištěny zásadní věci, jako svítilny, náhradní zdroj aspoň na uvaření teplého čaje, nebo kávy. Kbelíky na splachování toalety. Odjeli jsme hned druhý den. Nemáme zájem promrznout.. Jídlo ale velice dobré

ŽANETA DUBOVÁ

Strava byla uspokojivá. Wellness jsme nevyužili, ale bylo k dispozici. Doporučuji navštívit blízké Karlovice. Ubytování bylo moc hezké, personál ochotný.

Lenka Bertoldiová

Strava nic moc.welnes sluzby zadne.jen sauna a bazen. Jen pro saunu.voda nebyla na koupani.na tento pobyt uz bychom nejeli.pokoje pekne ale malo vytopene.

Ondřej Gnida

Na fotkách to vypadalo o hodně lépe. Na pokoji byla zima, neutřený prach nezajištěné okenice, špinavý bazén. Personál velmi ochotný a vstřícný.

Hana Dostálová

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni (ubytování, strava, wellnes) Personál a vedoucí hotelu byli vstřícní. Doporučujeme tento pobyt všem potencionálním zájemcům.

Monika Burešová

Popis nabídky naprosto neodpovídal, místnost s bazénem nevytopená, první den se tam nedalo jít, druhý den lehce zatopeno, voda v bazéně byla ale tak ledová, že se do ní nedalo vlézt, to stejné výřivka. Saunu nám zapli na požádání. Popis uváděl výběr večeře ze dvou jídel, ale jídlo bylo pouze jedno. Na pokoji nebyl signál.

josef valouch

pobyt neodpovídal popisu, personál neprofesionální (ve stejném oblečení skládali dřevo vařili a obsluhovali, nedodrželi termín snídaně), bazén zelený jak rybník jen vodník tam chyběl, voda studená, strava průměrná -jsme zklamaní

Iva Hubáčková

Velmi vstřícný a ochotný personál, prostorný pokoj, s polopenzí jsme byli také spokojeni, krásné okolí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím