Zámeček Dinotice

Zámeček Dinotice
3,07 27
Zámeček Dinotice

Vydejte se do malebného údolí Dinotice v obci Halenkov a ubytujte se na Zámečku Dinotice, ve kterém se alespoň na pár dnů přenesete do historie. Budova zámečku se nachází na svahu hned na okraji lesa. Díky skvělému umístění si můžete být jisti, že zažijete ničím nerušenou dovolenou.

Těšte se na komfortní ubytování v příjemném zámeckém prostředí, jehož součástí jsou pokoje s LCD/TV a vlastním sociálním zařízením.

Během pobytu se můžete těšit na pokrmy z domácí kuchyně, minutky, ale i na vegetariánské a sladké speciality. Po vydatném jídle si můžete dopřát kvalitní italskou kávu nebo si dát sladkou tečku v podobě domácího koláče, dezertu či zákusku.

Po náročném dni si můžete zajít do hotelového bazénu, kde si můžete dopřát bublinkovou koupel či podvodní masáž nebo do sauny. Za příplatek je možné využít i vířivku.

Halenkov 229
Halenkov, 756 03
recepce@zamecekdinotice.cz
Webstránka
+420 776 509 350

Recenze zámku

27 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s zámkem

Jana Kostková

Celková spokojenost, hezké, čisté prostředí, pěkné pokoje, dobrá domácí strava a příjemný personál. Doporučuji návštěvu Muzea skla v Karolince a prodejnu skla.

Radomír Polášek

Krásné a čisté prostředí okolí, restaurace hotelu, vč. dobře zařízeného apartmánu. Personál přátelský a vstřícný. Jídlo standard. Bylo trochu poznat, že je v hotelu již nastaven provizorní režim na konci sezóny (nevyhřátý a nevyčištěný bazén a výřivka). Sauna super.

ŽANETA DUBOVÁ

Strava byla uspokojivá. Wellness jsme nevyužili, ale bylo k dispozici. Doporučuji navštívit blízké Karlovice. Ubytování bylo moc hezké, personál ochotný.

Hana Dostálová

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni (ubytování, strava, wellnes) Personál a vedoucí hotelu byli vstřícní. Doporučujeme tento pobyt všem potencionálním zájemcům.

Iva Hubáčková

Velmi vstřícný a ochotný personál, prostorný pokoj, s polopenzí jsme byli také spokojeni, krásné okolí.

Lucie Kučírková

Prostředí hotelu bylo velice příjemné, pokoj byl velký a čistý. Z poskytovaných služeb můžeme ohodnotit pouze stravu, která byla naprosto v pořádku. Snídaně by mohly být asi bohatší, ale jinak bylo jídlo dobré a porce dostatečné. Saunu, vířivku ani bazén jsme nevyužili. Celkově jsme na hotelu trávili spíše pouze večery a noci, jinak jsme jezdili po výletech. Neměli jsme žádný problém.

Anna Váňová

Vrátili jsme se dnes z pobytu a byli jsme velice spokojeni jak s přístupem personálu, prostředím, tak stravou i wellness, kdy jsme využili saunu. Pokoj velký, čistý s krásným výhledem na kopec s pasoucími se ovečkami. Byl to jeden z prožitých krásných pobytů zakoupených na poukaz a určitě se tam vrátíme. Ze zámečku je to jen kousek do Velkých Karlovic, případně na Bečvu, odkud se dá dojet na Pustevny a i návštěva jelení a dančí obory stála za návštěvu.

Lenka Jaglařová

Určitě spokojenost, hotel je v místě mezi horami, kde je krásný výhled a klid. Pro odpočinek ideální. S venkovní terasou , úžasný výhled.Pokoj velký, prostorný, čistý. Restaurace příjemná a dětský koutek pro ratolesti taky prímovní.

Lucie Bohuslavová

Dovolená byla vynikající. Hotel byl moc pěkný a personál byl velice vstřícný. Wellness výborný a prostředí a okolí bylo také moc super. Doporučuji určitě ostatním.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím