Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice
4,78 67
Termály Malé Bielice

V Termálech Malé Bielice vám nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající dezerty a vína, vše naservírováno příjemným personálem.

Kúpelná 103 - 105
Partizánske, 958 04
Slovenská republika
recepcia@termalymalebielice.sk
Webstránka
+421 38 7496541

Recenze hotelu

67 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marie Detvayová

V Malých Bielicích jsme byli už po třetí. Se všemi službami jsme byli opět velice spokojeni. Jídlo výborné, veškerý personál příjemný, ochotný, vstřícný. Toto místo můžeme vřele doporučit.

Lenka Němečková

Prostředí hotelu, strava, wellness - spokojení. Personál hotelu je ochotný a vstřícný.

Vaclav Vojtech

Bezproblémové pěkné ubytováni, slušné koupele, možnost výletu v okruhu 30 km - celková spokojenost.

Marie Vaisarová

Prostředí bylo velmi pěkné, odpovídalo popisu, služby s maximální spokojeností, personál milý vstřícný. Pobyt se nám velmi líbil. Doporučujeme.

Lubomír Otrusina

Termály Malé Bielice - rádi se tam vracíme, letos to bylo už po páté. Snad jediné termály kde je ubytování přímo uvnitř, vnitřní i venkovní bazény nemají chybu. Dá se tam jezdit celoročně, i když je venku - 10°C - ve vodičce je blaženě. Polopenze - je možné objednat i oběd a vše v areálu. A když se vodička trošku omrzí, nedaleko je Bojnica.

Vaclav Rohlena

Spokojenost a díky děvčatům na recepci, paní masérce, byly opravdu super, moc mi pomohly, wellness doporučuji, jídlo snídaně super, večeře průměr, doporučuji určitě.

Jiřina Pavlíčková

Pobyt byl příjemný, uvítali bychom animační program, chybí fen na pokoji, ale tyto drobné nedostatky vynahradí velmi příjemný a ochotný personál a velmi dobrá kuchyně. Koho zajímá historie neměl by vynechat prohlídku úžasného hradu BOJNICE.

Bohuslava Kučírková

Vše proběhlo na jedničku, výborná strava, super ubytování, nedá se nic vytknout.

Marcela Hrabětová

Hotel je ideální pro klidnou dovolenou. Kdo vyhledává zábavu, bude zklamán. My jsme tento hotel navštívili již počtvrté a určitě se opět vrátíme. Je to perfektní klidový relax i díky tomu, že je zde minimum dětí, neboť do tří let věku je dětem vstup zakázán. Wellness je úžasné, kdo miluje trysky a vířivky, tak bude spokojen. Jídlo uspokojí každého, personál se snaží, aby restaurace byla na slušné úrovni, ale bohužel to kazí někteří hosté tím, že přijdou na večeři oblečení do tepláků.

Zdeněk Mareš

Vše odpovídalo nabídce - personál ochotný!

Michal Kloubek

Super pobyt, maximální relax, klídek pohoda. Personál vstřícný a milý. Doporučuji navštívit salaš Kostrín (16km autem). Velmi chutná tradiční slovenská jídla a pěkné okolí salaše.

Lada Gorgolová

Prostředí hotelu příjemné, čisté, strava výborná, personál milý a ochotný.

Pavel Hliněný

Prostředí hotelu bylo příjemné, poskytnuté služby naplnily rozsah obsažený v popisu pobytu. Strava velice chutná.

Jan Vybíral

Prostředí hotelu nás ještě více oslovilo než bylo uvedeno v nabídce. S ochotou personálu jsme spokojeni.

Ida Březinová

Vše naprosto v pořádku. Kuchyně výborná, personál příjemný, pokoje OK.

Věra Lišková

Personál velice ochotný a milý, strava výborná a wellness prostě super. Skvěle jsme si odpočinuli a zrelaxovali. Na výlet doporučujeme zajet do Bojnic na zámek.

Iva Melezínková

Ano, doporučujeme dál. Personál byl bez chyb, jídlo výborné.

eva jourova

Byli jsme spokojeni. Dle popisu jsme čekali větší gurmánský zážitek, ale jídlo bylo chutné. Pokoje čisté a vkusné, lázně velmi příjemné. Pokud jsme měli pocit, že je tam na nás příliš lidí, šli jsme na pokoj.

Dana Zářecká

Vše bylo super, hotel, propojení s termály, příjemný personál. Jen nám chyběla společenská místnost. Bylo nás osm a neměli jsme si večer kde posedět. Na slunečné louce mohlo více hřát topení.

Eva Skácelová

Prostředí hotelu se nám líbilo, odpovídal popisu, všechny služby byly výborné a chování personálu bylo milé a příjemné.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím