Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice
4,79 14
Termály Malé Bielice

V Termálech Malé Bielice vám nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající dezerty a vína, vše naservírováno příjemným personálem.

Kúpelná 103 - 105
Partizánske, 958 04
recepcia@termalymalebielice.sk
Webstránka
+421 38 7496541

Recenze hotelu

14 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jana Wlosoková

Vše bylo vynikající. Obsluha perfektní, hotel čistý, jídlo super a v dostatečném množství, bazény čisté, akorát u pokoje bych spíš trošku vytkla přílišnou hygienu - byl cítit dost chlor.

Zdeňka Sedláčková

Ano, byli jsme maximálně spokojeni. Všechno odpovídalo popisu, personál byl milý a ochotný. Určitě se do lázní vrátíme a doporučujeme všem známým.

Františka Štrbíková

Velmi příjemné prostředí pro relaxaci. Personál milý, ochotný.

Miluše Chelíková

Vše bylo v naprostém pořádku , není co vytknout.

Ladislav Zach

V Malých Bielicích jsme byli po čtvrté. Služby , wellness a strava perfektní. Vše to, co jsme měli zaplaceno nám bylo vždy poskytnuto. Vždy se sem rádi vracíme.

Marta Balgová

Prostředí hotelu bylo příjemné a pobyt odpovídal popisu. Vše ostatní bylo také v naprostém pořádku.

Miroslav Piskáček

Velmi se nám líbilo, strava výborná, personál příjemný, wellness fajn. Udělali jsme si výlet na nedaleký zámek Bojnice.

Dana Křepelková Křepelková

Vše co bylo v nabídce bylo pravdivé. Personál ochotný jídlo dobré a wellness nemá chybu.

Peter Koliba

Příjemný hotel na krátkou relaxaci. Ubytování pěkné, výhodou je možnost vstupu do lázní v županu, který je k dispozici v hotelovém pokoji.

Vítězslav Janský

Hezké , účelné, moderní.

Jitka Čočková

100% spokojenost s ubytováním, stravováním i wellness.

Vladimír Jirka

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, odpovídalo nabídce. Lze říci, že jsme během pobytu obdrželi očekávané (nabízené) služby v rámci "hotelového" pobytu. Při hodnocení stravy se shodujeme, že nabídka snídaně byla výborná, u večeře nám trochu chyběla polévka eventuálně dezert ve srovnání s pobytem v Dunajské Stredě nebo v Hogyko, které jsme absolvovali přes Slevoking. Výlety jsme nepodnikali (dáváme přednost termálním bazénům) a také nebylo vhodné počasí. Pro pěší vycházky nemá "centrum" vhodnou polohu.

Marie Kročilová

Byla jsem maximálně spokojena. Krásné, čisté ubytování, velmi vstřícný personál, super služby ve wellness, velmi chutné jídlo. Ráda se sem zase vrátím. Ostatním mohu jenom doporučit.

Helena Stará

Krásný pobyt, pěkné ubytování. Výborné stravování, zajistili mi bezlepkovou dietu. Příjemný a ochotný personál jak v hotelu, tak i restauraci.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím