Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice
4,79 57
Termály Malé Bielice

V Termálech Malé Bielice vám nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající dezerty a vína, vše naservírováno příjemným personálem.

Kúpelná 103 - 105
Partizánske, 958 04
Slovenská republika
recepcia@termalymalebielice.sk
Webstránka
+421 38 7496541

Recenze hotelu

57 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Michal Kloubek

Super pobyt, maximální relax, klídek pohoda. Personál vstřícný a milý. Doporučuji navštívit salaš Kostrín (16km autem). Velmi chutná tradiční slovenská jídla a pěkné okolí salaše.

Lada Gorgolová

Prostředí hotelu příjemné, čisté, strava výborná, personál milý a ochotný.

Pavel Hliněný

Prostředí hotelu bylo příjemné, poskytnuté služby naplnily rozsah obsažený v popisu pobytu. Strava velice chutná.

Jan Vybíral

Prostředí hotelu nás ještě více oslovilo než bylo uvedeno v nabídce. S ochotou personálu jsme spokojeni.

Ida Březinová

Vše naprosto v pořádku. Kuchyně výborná, personál příjemný, pokoje OK.

Věra Lišková

Personál velice ochotný a milý, strava výborná a wellness prostě super. Skvěle jsme si odpočinuli a zrelaxovali. Na výlet doporučujeme zajet do Bojnic na zámek.

Iva Melezínková

Ano, doporučujeme dál. Personál byl bez chyb, jídlo výborné.

eva jourova

Byli jsme spokojeni. Dle popisu jsme čekali větší gurmánský zážitek, ale jídlo bylo chutné. Pokoje čisté a vkusné, lázně velmi příjemné. Pokud jsme měli pocit, že je tam na nás příliš lidí, šli jsme na pokoj.

Dana Zářecká

Vše bylo super, hotel, propojení s termály, příjemný personál. Jen nám chyběla společenská místnost. Bylo nás osm a neměli jsme si večer kde posedět. Na slunečné louce mohlo více hřát topení.

Eva Skácelová

Prostředí hotelu se nám líbilo, odpovídal popisu, všechny služby byly výborné a chování personálu bylo milé a příjemné.

Jiřina Kunčická

V Termálních lázních Malé Bielice jsme byli již podruhé. Prostředí hotelu se nám líbí a odpovídá popisu. Vyhovuje nám, že je vše pod jednou střechou. Personál byl příjemný, strava i wellness bez chyby.

martina lehocka

Personál hotelu , prostředí i celý pobyt jsme si užili.

Hana Obloukova

Prostředí hotelu pěkné, pobyt, strava, personál velmi dobré.

Hana Obloukova

Pobyt, strava, wellness, prostředí hotelu - vše OK.

Jana Duffková

Překvapilo nás moderní a čisté prostředí, hlavně neomezený vstup do termálních bazénů z hotelového pokoje a také vstup do restaurace propojenými chodbami. Dále příjemný a ochotný personál.

Stanislava Pokorná

V Malých Bielicích jsme byli opakovaně, tak jsme věděli, do čeho jdeme. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Snídaně byly dobré, večeře by mohly být lepší ( tvrdé maso). Co se týká personálu hotelu, nastaly změny k lepšímu.

Ladislava Tošková

V tomto hotelu jsme byli již po třetí a jsme zde spokojeni. Klidný a pohodový relax.

Ladislava Lančiová

Ubytování odpovídalo popisu v nabídce, personál milý a jídlo vynikající. Obsluha velmi příjemná a vstřícná. Malý wellness areál vyhovoval teplotním podmínkám únoru a neodvezli jsem si žádné nachlazení, ale pohodu a uvolněné šlachy a klouby a odpočinuté těla i mysl.

Drahomira Bartoskova

Strava výborná, spokojenost, vše super. Ubytování i wellness dobré, restaurace na občerstvení výborná. Velice spokojena.

Radek Zwiauer

Vše odpovídalo popisu. Byli jsme se vším spokojeni. Ubytování pěkné, jídlo chutné a wellness kvalitní. Personál ochotný, žádný problém.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím