Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice
4,82 22
Termály Malé Bielice

V Termálech Malé Bielice vám nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající dezerty a vína, vše naservírováno příjemným personálem.

Kúpelná 103 - 105
Partizánske, 958 04
Slovenská republika
recepcia@termalymalebielice.sk
Webstránka
+421 38 7496541

Recenze hotelu

22 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Stanislav Makatúra

Pobyt- maximální spokojenost vč. stravy, ubytování a služby. Moc doporučuji všem.

Zdeněk Loukota

Všechno bylo v pořádku.

Libuše Štiborová

V termálech Malé Bielice jsme byli několikrát a stále se tam rádi vracíme. Recepční jsou ochotné, teplotu vody pravidelně kontroluje odpovědný údržbář, pokoje jsou čisté, televize na pokoji má české i slovenské programy a jídlo je vynikající. Snídaně švédské stoly, kde nechybí ovoce, zelenina ,vejce ani párky a obložené talíře se šunkou a různými druhy salámů.Také pro milovníky zdravé stravy jsou tam různé pochutiny. Nechybí med, marmeláda, jogurt a další. Večeře se skládá ze 3 chodů. Jídlo je vynikající a dostatečné množství. Nikdo nemůže říct, že má málo.

Nell Burešová

Výborná kuchyně a ochota personálu, velmi pěkné SPA a Wellness spíše menší a rodinné, stejně tak i ubytování. Klidné tiché místo, do města za nákupy kousek. Děkujeme a těšíme se někdy na viděnou :-)

Jana Špengerová

S prostředím i personálem jsme byli moc spokojeni, veškeré služby výborné, velká ochota. Byli jsme zde dvakrát a určitě zase pojedeme, vřele doporučuji.

Jana Pechová

Velmi spokojena. Personál úžasný. Dokoupila jsem si masáž, která byla luxusní, Paní masérka mi poskytla maximální péči.

Jindřiška Golianová

Vše bylo naprosto perfektní. Wellness skvělý, zvláště venkovní bazén při svitu měsíce a venkovkovni teplotě pod bodem mrazu . Vnitřní bazény taktéž parádní. Strava výborná, milá obsluha. Na recepci příjemné pracovnice, které nám vše vysvětlily. Prostředí lázní pěkné, park okolo je udržovaný. Nedaleka železniční trať a malé sportovni letiště neruší.

Richard Komárek

Termály Malé Bielice - nic lepšího pod jednou střechou jsem zatím neviděl a nazažil. Maximální spokojenost - doporučuji všem kolem.

Jana Wlosoková

Vše bylo vynikající. Obsluha perfektní, hotel čistý, jídlo super a v dostatečném množství, bazény čisté, akorát u pokoje bych spíš trošku vytkla přílišnou hygienu - byl cítit dost chlor.

Zdeňka Sedláčková

Ano, byli jsme maximálně spokojeni. Všechno odpovídalo popisu, personál byl milý a ochotný. Určitě se do lázní vrátíme a doporučujeme všem známým.

Františka Štrbíková

Velmi příjemné prostředí pro relaxaci. Personál milý, ochotný.

Miluše Chelíková

Vše bylo v naprostém pořádku , není co vytknout.

Ladislav Zach

V Malých Bielicích jsme byli po čtvrté. Služby , wellness a strava perfektní. Vše to, co jsme měli zaplaceno nám bylo vždy poskytnuto. Vždy se sem rádi vracíme.

Marta Balgová

Prostředí hotelu bylo příjemné a pobyt odpovídal popisu. Vše ostatní bylo také v naprostém pořádku.

Miroslav Piskáček

Velmi se nám líbilo, strava výborná, personál příjemný, wellness fajn. Udělali jsme si výlet na nedaleký zámek Bojnice.

Dana Křepelková Křepelková

Vše co bylo v nabídce bylo pravdivé. Personál ochotný jídlo dobré a wellness nemá chybu.

Peter Koliba

Příjemný hotel na krátkou relaxaci. Ubytování pěkné, výhodou je možnost vstupu do lázní v županu, který je k dispozici v hotelovém pokoji.

Vítězslav Janský

Hezké , účelné, moderní.

Jitka Čočková

100% spokojenost s ubytováním, stravováním i wellness.

Vladimír Jirka

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, odpovídalo nabídce. Lze říci, že jsme během pobytu obdrželi očekávané (nabízené) služby v rámci "hotelového" pobytu. Při hodnocení stravy se shodujeme, že nabídka snídaně byla výborná, u večeře nám trochu chyběla polévka eventuálně dezert ve srovnání s pobytem v Dunajské Stredě nebo v Hogyko, které jsme absolvovali přes Slevoking. Výlety jsme nepodnikali (dáváme přednost termálním bazénům) a také nebylo vhodné počasí. Pro pěší vycházky nemá "centrum" vhodnou polohu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím