Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice
4,78 80
Termály Malé Bielice

V Termálech Malé Bielice vám nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající dezerty a vína, vše naservírováno příjemným personálem.

Kúpelná 103 - 105
Partizánske, 958 04
Slovenská republika
recepcia@termalymalebielice.sk
Webstránka
+421 38 7496541

Recenze hotelu

81 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Josef Vinařský

Vše na dobré úrovni - ochotný a slušný personál, čistota na jedničku, strava dobré úrovně. Pobyt 3/2 je málo ideální 5/4 příště.

Věra Toporová

Vše bylo čisté, útulné, bez problémů.

Jan Štěpán

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Uvítaly nás příjemné recepční s úsměvem, který jim vydržel po celou dobu pobytu. Služby byly vyhovující pouze s malým nedostatkem, že jsme měli župany až druhý den v poledne, protože v den nástupu byl svátek, ale to se dá v pohodě pochopit. Wellness bazény byly čisté a příjemné. Je to i tím, že je tady méně lidí. Jídlo bylo uspokojivé, snídaně co hrdlo ráčí a večeře postačující. Na výletě jsme byli na zámku v Bojnicích, který stál za zhlédnutí a na hradě v Trenčíně, kterým jsme byli unešeni.

Věra Krčová

Pokoje čisté, k dispozici lednička na pokoji, televize, župany, vše co bylo na kupónu uvedeno. Personál příjemný, wellness úžasný. Z pokoje jsme šli k bazénům v županu, velmi pohodlné. Bazény čisté, příjemně teplá voda a masážní trysky úžasné. Strava byla dostačující, na snídani dostatečný výběr, večeře chutné

Jitka Müllerová

S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, přestože se ve wellness opravoval strop a přístupová komunikace k lázním byla v rekonstrukci.

Bohuslav Drcmánek

Ubytování, wellness, personál OK. Doporučuji zámek Topolčanky, Zubří farmu. Schází aktivity jako Bowling, fitko.

Zdenka Zelíková

Personál ochotný, příjemný a jídlo velmi dobré. Jsou drobnosti, které by mohly být vylepšeny. Například voda je moc chlorovaná i ta z kohoutku, včasnější dodání županů a drobné opravy na pokojích.

Alena Adamcová

Hotel byl moc hezký, popisu odpovídal. Obdrželi jsme vše. Strava perfektní, wellness super, personál milý. Doporučuji nechat si udělat masáž. Perfektní.

Rosalie Gorniaková

Byli jsme velmi spokojeni se všemi službami. Strava výborná. Personál velmi ochotný a milý.

Mojmír Švarc

Spokojenost. Ubytování, strava, personál na velmi dobré úrovni. Obdrželi jsme všechno a koupání v thermální léčivé vodě jsme si doopravdy užili. Pobyt mohu doporučit.

Hana Danihelová

Byli jsme již 4krát a opět spokojeni. Určitě se ještě vrátíme.

Jana Matyášová

Služby velmi dobré, personál vstřícný, ochotný. Strava také velmi dobrá, příjemná obsluha. Hodnotíme VELMI DOBŘE.

Petra Skalová

Pobyt jsem zakoupila mému taťkovi s přítelkyní. Vrátili se spokojení. Vše si chválili, hlavně personál byl velmi příjemný a ochotný. Všem ráda doporučuji.

zdenek slany

Prostředí pěkné. Je to trochu bokem Partizánského, ale pohoda klídek. Poskytované služby výborné, personál v pohodě.

Marie Detvayová

V Malých Bielicích jsme byli už po třetí. Se všemi službami jsme byli opět velice spokojeni. Jídlo výborné, veškerý personál příjemný, ochotný, vstřícný. Toto místo můžeme vřele doporučit.

Lenka Němečková

Prostředí hotelu, strava, wellness - spokojení. Personál hotelu je ochotný a vstřícný.

Vaclav Vojtech

Bezproblémové pěkné ubytováni, slušné koupele, možnost výletu v okruhu 30 km - celková spokojenost.

Marie Vaisarová

Prostředí bylo velmi pěkné, odpovídalo popisu, služby s maximální spokojeností, personál milý vstřícný. Pobyt se nám velmi líbil. Doporučujeme.

Lubomír Otrusina

Termály Malé Bielice - rádi se tam vracíme, letos to bylo už po páté. Snad jediné termály kde je ubytování přímo uvnitř, vnitřní i venkovní bazény nemají chybu. Dá se tam jezdit celoročně, i když je venku - 10°C - ve vodičce je blaženě. Polopenze - je možné objednat i oběd a vše v areálu. A když se vodička trošku omrzí, nedaleko je Bojnica.

Vaclav Rohlena

Spokojenost a díky děvčatům na recepci, paní masérce, byly opravdu super, moc mi pomohly, wellness doporučuji, jídlo snídaně super, večeře průměr, doporučuji určitě.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím