Park Hotel Minaret ***

Park Hotel Minaret ***
4,55 40
Park Hotel Minaret ***

Lázeňské město Eger leží na úpatí pohoří Bükk v jedinečné lokalitě vhodné k pěstování zdejšího vyhlášeného vína. Hotel Minaret najdete přímo v centru Egeru, hned vedle historického tureckého minaretu a nedaleko egerského hradu a poblíž dalších historických zajímavostí. Pokoje, restaurace i celý interiér hotelu jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Knézich Károly street 2.
Eger, 3300
Maďarsko
info@minarethoteleger.hu
Webstránka
+(36) 36 517 000

Recenze hotelu

40 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zlatica Ottmarová

Veľmi dobré ubytovanie, strava aj personál, hotel na perfektnom mieste, Eger, pamiatky a kúpele vynikajúce. Egerszálok a Demjén kúpele veľmi blízko k návšteve.

Petra Smereková

Velmi príjemné čisté prostredie, milý a ochotný personál, vynikajúca strava.

Jiří Fiala

Hotel Minater doporučuji. Je pravda , že podkrovní pokoje jsou poněkud stísněné, nám to ale v celku vyhovovalo. Kvalitní matrace , lednice, nábytek , televize ... Koupelna trochu komunistická , ale čisto. Personál perfektní. Odmítali ale mluvit německy .. vede angličtina. Jídlo moc a dobré ... V Egeru jsme navštívili Turecké lázně - perfektní. Další den Miškolc - jeskyně - termály. Super.

Iveta Dorotovičová

S pobytom sme boli veľmi spokojní, splnil naše očakávania. Personál bol veľmi milý, izby čisté, strava chutná. Snáď by sme uvítali, keby nás hneď na začiatku pobytu informovali o tom, že turecké kúpele, do ktorých sme mali voľný vstup, sú otvorené až v podvečerných hodinách. Časovo sa to prekrýva s večerou, ale dá sa to stihnúť.

Radek Tarant

Vše bylo dle předešlých informací a proto můžu vyjádřit spokojenost.

Pavel Herman

Spokojen, služba naplnila očekávání. Ubytování i služby na úrovni ***. Výborná maďarská kuchyně.

Marie Čurdová

Ubytovací zařízení odpovídalo popisu.Byli jsme velmi mile přijati, ubytování proběhlo bez nejmenších problémů, personál milý a vstřícný.Hotel Minaret je velmi dobře situován, ke všem památkám ( a těch není v Egeru málo) jsme měli blizoučko, takže i když jsme měli pouze dvě noci, tedy tři dny pobytu zaplacené, stihli jsme vše, co jsme měli v plánu. Příště bych ale raději volila tři noci, protože Eger je prostě skvost!

Milan Haluška

Veľmi spokojný. bolo tu všetko čo som potreboval vedieť k pobytu.

Anita Flašková Hozová

Pobyt zodpovedal popisu v prezentácii, so službami sme boli max. spokojní.

MARKÉTA FILIPOVÁ

s pobytem jsme byli spokojeni, hotel odpovídal popisu, personál ochotný, strava výborná. Akorát poslední noc se nedalo moc dobře spát, neboť přibyli noví hosté, kteří byli v noci velmi hluční.

Irena Dostálová

Byli jsme velice spokojeni.Pobyt odpovídal Vašemu popisu.

Petr Mrnavy

Velmi spokojeni, bylo to moc hezke a s nadhernym vyhledem. Lazne plne termalu - opravdu spickove. Nadherna dovolena to byla, ještě jsme si jednu noc priplatili navíc.

Michaela Kopecká

Se zájezdem jsme byli spokojeni, vše co bylo prezentováno v nabídce bylo splněno, snad až na nefungující fén na hotelovém pokoji. To byla jediná drobnost. S hotelem jsme to však neřešili... Hotel byl příjemný, vynikající bylo jídlo, ať už snídaně nebo večeře formou bufetu. Jídla se neopakovala, takže každý den jsme si pochutnali na něčem jiném. Vedle recepce byl i malý dětský koutek, takže se dcera zabavila :-) Doporučujeme všem i rodinám s dětmi, umístění hotelu v centru Egeru je velmi praktické. Všude se dá dojít pěšky (památky, obchody, termální park, wellness..) Akorát momentálně (září 2014) je náměstí rozkopané kvůli opravám a předláždění, takže jsou procházky ztížené o trasy i hluk).. ale snad to brzy opraví..

Olina Preslova

Pobyt splnil naše očekavani.Uvedene informace odpovidaji skutečnostem na mistě pobytu.

Eva Byrtusová

Byli jsme velmi spokojeni s pobytem. Moc krásný rodinný hotel v centru Egeru. Služby byly profesionální.

Adrián Čapkovič

S pobytom sme boli veľmi spokojní, najskôr sme dostali veľmi malú izby v podkroví, asi 10 m2, kde sa dvom osobám nedalo ani pohnúť a šikmý strop bol tak nízky že ked sme sedeli na posteli museli sme byť prikrčení, ale po vyjadrení nespokojnosti s ubytovaním nám recepčná ochotne ponúkla inú izbu, a tá zodpovedala už našim požiadavkám. Polpenzia bola formou bufetu a veľmi pestrá a chutná.

Bernadeta Očková

Boli sme spokojný zo všetkým. Milí, ochotný personál, perfektné jedlo. Odporúčam.

Diana Končalová

Pobyt splnil naše očakávania, krásne prostredie, centrum mesta, veľmi príjemný personál. Všetko čo bolo v zľave uvedené zodpovedalo aj skutočnosti. Polpenzia bola vyhovujúca, dostatočná, jedlo bolo chutné.

Karol Bednár

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Ubytovanie a strava bolo výborné, personál milý a ochotný. Cítili sme sa veľmi dobre.

Eva Dolniaková

Hotel má veľmi dobrú polohu, strava formou bufetu bola pestrá a bufet priebežne doplňovali. Izby čisté s klimatizáciou. Trochu bolo cítiť kanalizáciu - ale to v celom meste. Mesto je veľmi pekné s množstvom pamiatok. Celkovo veľká spokojnosť.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím