Parkhotel Skalní město ***


Užijte si dovolenou uprostřed přírody
 • Užijte si dovolenou uprostřed přírody

  Užijte si dovolenou uprostřed přírody

 • Parkhotel Skalní město *** leží v srdci Českého ráje

  Parkhotel Skalní město *** leží v srdci Českého ráje

 • Pokoje jsou zařízené v příjemných barvách

  Pokoje jsou zařízené v příjemných barvách

 • V restauraci si pochutnáte na mezinárodní a české kuchyni

  V restauraci si pochutnáte na mezinárodní a české kuchyni

 • Těšit se můžete na večeři o třech chodech

  Těšit se můžete na večeři o třech chodech

 • Na dovolené se má hlavně odpočívat

  Na dovolené se má hlavně odpočívat

 • Děti jistě ocení dětský koutek plný hraček

  Děti jistě ocení dětský koutek plný hraček

 • Vydejte se na procházky do přírody

  Vydejte se na procházky do přírody

 • Poznejte krásy Českého ráje

  Poznejte krásy Českého ráje

 • Dopřejte si každodenní procházku k Prachovským skalám

  Dopřejte si každodenní procházku k Prachovským skalám

 • Prozkoumejte Skalní město

  Prozkoumejte Skalní město

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 140

Kontaktní informace:

Parkhotel Skalní město ***
Pařezská Lhota 34, Holín
Jičín, 506 01
Česká republika

Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město ***. I přesto, že se hotel nachází uprostřed Prachovských skal, je k němu velmi dobrá dostupnost jak autem, tak i městským linkovým autobusem či vlakem.

Hosté budou ubytováni v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením , TV a telefonem. Na vyžádání lze také zapůjčit televizní přijímač.

V hotelové restauraci se těšte na polopenzi, díky které ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni, dietní speciality, moučníky a poháry.

Nechybí ani výběr značkových bílých i červených vín, plný sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a nápoj pro správné chlapy - čepovaný Krušovický Mušketýr.

Načíst dalších 8 z 17 recenzí
Milan Zelycz

Suprový víkend. Hotel pěkný, čistý a v pěkném prostředí pár kroku od Prachovských skal. Jídlo chutné a personál ochotný. Určitě využijeme i příště.

Ivana Nývltová

Prostředí hotelu bylo velmi krásné a hned v návaznosti na turistické trasy. Ubytování v hotelu odpovídalo popisu a služby byly výborné. Dostalo se nám vše, co bylo součástí voucheru. Personál hotelu byl velmi vstřícný a milý.

Hana Šumberáková

Parkhotel Skalní město je pěkně zrekonstruován, je pravdou, že pokoje jsou menší, sociálka v pohodě. Ale krajina přímo vybízí k procházkám. Takže pro odpočinek to stačí. Snídaně bufetové - každý si může vybrat, všeho dostatek, obědy byly také v pořádku, večeře - výběr ze 4 jídel. Personál příjemný, výměna osušek bez problémů. Určitě se tam ještě jednou podíváme.

Ivana Josífková

Vše v pořádku. Personál příjemný a ochotný. Hotel v perfektní lokalitě, hned jste v nádherné přírodě.

Jitka Dubská

V hotelu se nám nelíbilo. Všudypřítomný smrad přepáleného omastku, obsluha hrozná. Co se týká balíčku, masážní křeslo bylo mimo provoz, jídlo- vše polotovary a moučník byl vhodný pro holuby nebo slepice. Přijeli jsme 6.2. A odjeli už 7.2. Už nikdy více. Známé, které jsme tam potkali, ani ne informovali o výpadku elektriky - celý den 7.2.

Odpověd Hotelu...

Vážená paní Dubská, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že jste s pobytem nebyla spokojena. Bohužel z důvodu výpadku elektřiny bylo masážní křeslo mimo provoz 7.2. do půl páté, avšak určitě jsme Vám jej na recepci mohli zajistit v den příjezdu nebo druhý den v odpoledních hodinách. Velmi nás mrzí, že jste se službami restaurace nebyla spokojena. Rádi Vás v hotelu opět přivítáme a přesvědčíme o kvalitě našich služeb. S přáním krásného dne Bára Červová recepční

Jana Ritterová

Ubytování příjemné, všechny služby super, vše jsme obdrželi, personál vstřícný, na úrovni. Všem doporučujeme, naplnilo nad míru naše očekávání.

2 Rajmová

Úplně vše bylo na 1*,strava výborná a personál fanfárový.

Helena Jun Lefflerová

Prostředí hotelu bylo příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo na kuponu uvedeno bylo splněno. S personálem jsme byli spokojeni, byl ochotný, i když byl hotel plně obsazený, personál byl milý. Obsluha byla rychlá a usměvavá vždy ochotně co nejdříve splnit vaše požadavky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím