Parkhotel Skalní město ***


Parkhotel Skalní město se nachází v srdci Českého ráje
 • Parkhotel Skalní město se nachází v srdci Českého ráje

  Parkhotel Skalní město se nachází v srdci Českého ráje

 • Užijte si dovolenou uprostřed přírody

  Užijte si dovolenou uprostřed přírody

 • Pokoje jsou zařízené v příjemných barvách

  Pokoje jsou zařízené v příjemných barvách

 • V restauraci si pochutnáte na mezinárodní a české kuchyni

  V restauraci si pochutnáte na mezinárodní a české kuchyni

 • Během pobytu se můžete těšit na neomezenou konzumaci kvalitních vín

  Během pobytu se můžete těšit na neomezenou konzumaci kvalitních vín

 • Parkhotel Skalní město se nachází v srdci Českého ráje

  Parkhotel Skalní město se nachází v srdci Českého ráje

 • Poznejte krásy Českého ráje

  Poznejte krásy Českého ráje

 • Dopřejte si každodenní procházku k Prachovským skalám

  Dopřejte si každodenní procházku k Prachovským skalám

 • Okolí je ideálním místem pro cyklisty

  Okolí je ideálním místem pro cyklisty

 • Okolí vás nadchne svojí klidnou atmosférou

  Okolí vás nadchne svojí klidnou atmosférou

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 96

Kontaktní informace:

Parkhotel Skalní město ***
Pařezská Lhota 34, Holín
Jičín, 506 01
Česká republika

Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město ***. I přesto, že se hotel nachází uprostřed Prachovských skal, je k němu velmi dobrá dostupnost jak autem, tak i městským linkovým autobusem či vlakem.

Hosté budou ubytováni v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením , TV a telefonem. Na vyžádání lze také zapůjčit televizní přijímač.

V hotelové restauraci se těšte na polopenzi, díky které ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni, dietní speciality, moučníky a poháry.

Nechybí ani výběr značkových bílých i červených vín, plný sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a nápoj pro správné chlapy - čepovaný Krušovický Mušketýr.

Načíst dalších 7 z 15 recenzí
Hana Šumberáková

Parkhotel Skalní město je pěkně zrekonstruován, je pravdou, že pokoje jsou menší, sociálka v pohodě. Ale krajina přímo vybízí k procházkám. Takže pro odpočinek to stačí. Snídaně bufetové - každý si může vybrat, všeho dostatek, obědy byly také v pořádku, večeře - výběr ze 4 jídel. Personál příjemný, výměna osušek bez problémů. Určitě se tam ještě jednou podíváme.

Ivana Josífková

Vše v pořádku. Personál příjemný a ochotný. Hotel v perfektní lokalitě, hned jste v nádherné přírodě.

Jitka Dubská

V hotelu se nám nelíbilo. Všudypřítomný smrad přepáleného omastku, obsluha hrozná. Co se týká balíčku, masážní křeslo bylo mimo provoz, jídlo- vše polotovary a moučník byl vhodný pro holuby nebo slepice. Přijeli jsme 6.2. A odjeli už 7.2. Už nikdy více. Známé, které jsme tam potkali, ani ne informovali o výpadku elektriky - celý den 7.2.

Odpověd Hotelu...

Vážená paní Dubská, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že jste s pobytem nebyla spokojena. Bohužel z důvodu výpadku elektřiny bylo masážní křeslo mimo provoz 7.2. do půl páté, avšak určitě jsme Vám jej na recepci mohli zajistit v den příjezdu nebo druhý den v odpoledních hodinách. Velmi nás mrzí, že jste se službami restaurace nebyla spokojena. Rádi Vás v hotelu opět přivítáme a přesvědčíme o kvalitě našich služeb. S přáním krásného dne Bára Červová recepční

Jana Ritterová

Ubytování příjemné, všechny služby super, vše jsme obdrželi, personál vstřícný, na úrovni. Všem doporučujeme, naplnilo nad míru naše očekávání.

2 Rajmová

Úplně vše bylo na 1*,strava výborná a personál fanfárový.

Helena Jun Lefflerová

Prostředí hotelu bylo příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo na kuponu uvedeno bylo splněno. S personálem jsme byli spokojeni, byl ochotný, i když byl hotel plně obsazený, personál byl milý. Obsluha byla rychlá a usměvavá vždy ochotně co nejdříve splnit vaše požadavky.

Ivana Bačíková

V hotelu se nám líbilo.Pokoje byli sice menší,ale čisté. Nový nábytek. V koupelně bylo k dispozici tekuté mýdlo a sprochový gel. K večeři bylo víno,oběd navíc jak je uvedeno v nabídce. Jídlo nám chutnalo. Personál byl velmi milý a ochotný. Hotel je na klidném místě a přitom kousek od vstupu do Prachovských skal.

2 Rössner

Dobrý den, chtěl bych velice pochválit celý pobyt, stravu a personál. Krásné prostředí, perfektní lidé a všem bych doporučil tuto relaxaci v této krajině. Byli jsme velice spokojeni i když počasí nebylo nejlepší.

Odpověd Hotelu...

Vážený pane Rössnere, velmi děkujeme za slova chvály. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu v Parkhotelu. S přáním hezkého dne Bára Červová recepční

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím