Parkhotel Skalní město ***

Parkhotel Skalní město ***
4,85 13
Parkhotel Skalní město ***

Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město. I přesto, že se hotel nachází uprostřed Prachovských skal, je do něj velmi dobrá dostupnost jak autem, tak i městským linkovým autobusem či vlakem.

Hosté budou ubytováni v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením , TV a telefonem. Na vyžádání lze také zapůjčit televizní přijímač.

V hotelové restauraci se těšte na polopenzi, díky které ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni, dietní a raconální speciality, moučníky a poháry.

Nechybí ani výběr značkových bílých i červených vín, plný sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a nápoj pro správné chlapy - čepovaný Krušovický Mušketýr.

Pařezská Lhota 34, Holín
Jičín, 506 01
parkhotel@skalnimesto.cz
Webstránka
+420 737 544 445

Recenze hotelu

13 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Šumberáková

Parkhotel Skalní město je pěkně zrekonstruován, je pravdou, že pokoje jsou menší, sociálka v pohodě. Ale krajina přímo vybízí k procházkám. Takže pro odpočinek to stačí. Snídaně bufetové - každý si může vybrat, všeho dostatek, obědy byly také v pořádku, večeře - výběr ze 4 jídel. Personál příjemný, výměna osušek bez problémů. Určitě se tam ještě jednou podíváme.

Ivana Josífková

Vše v pořádku. Personál příjemný a ochotný. Hotel v perfektní lokalitě, hned jste v nádherné přírodě.

Jana Ritterová

Ubytování příjemné, všechny služby super, vše jsme obdrželi, personál vstřícný, na úrovni. Všem doporučujeme, naplnilo nad míru naše očekávání.

2 Rajmová

Úplně vše bylo na 1*,strava výborná a personál fanfárový.

Helena Jun Lefflerová

Prostředí hotelu bylo příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Co bylo na kuponu uvedeno bylo splněno. S personálem jsme byli spokojeni, byl ochotný, i když byl hotel plně obsazený, personál byl milý. Obsluha byla rychlá a usměvavá vždy ochotně co nejdříve splnit vaše požadavky.

Ivana Bačíková

V hotelu se nám líbilo.Pokoje byli sice menší,ale čisté. Nový nábytek. V koupelně bylo k dispozici tekuté mýdlo a sprochový gel. K večeři bylo víno,oběd navíc jak je uvedeno v nabídce. Jídlo nám chutnalo. Personál byl velmi milý a ochotný. Hotel je na klidném místě a přitom kousek od vstupu do Prachovských skal.

2 Rössner

Dobrý den, chtěl bych velice pochválit celý pobyt, stravu a personál. Krásné prostředí, perfektní lidé a všem bych doporučil tuto relaxaci v této krajině. Byli jsme velice spokojeni i když počasí nebylo nejlepší.

Ludmila Jelínková

Prostředí hotelu staršího typu ale čisto, personál vstřícný, obdrželi jsme vše slíbené, v okolí je zajímavostí na 2 týdny pobytu.

Milan Sklenář

Vše odpovídalo popisu, strava velmi dobrá, personál vstřícný a ochotný. Ubytování standard, ovšem čisto, vše v pohodě.

Miroslav Ulrych

Velmi ochotný a příjemný personál poskytl veškeré objednané služby. V celém areálu čistota. Chutná strava a ochota změnit způsob stravování, balíčky, čas atd. Doporučíme přátelům.

2 Mičovská

Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu.

Renáta Vélová

Parkhotel nás mile překvapil. Nové komfortní postele. Pokoje útulné. Personál ochotný, vstřícný a flexibilní. Strava chutná. Nenapadá nás nic negativního.

2 Blechová

S prostředím hotelu jsme byli spokojeni. Dá se to tam ještě vylepšit, ale personál byl velmi příjemný, opravdu se snažil nám ve všem vyhovět. Jídlo bylo super. Jediná věc, která nebyla podle představ byly postele zvlášť a pokoje byly moc malý. Vše co bylo na kuponu jsme dostali a byli jsme spokojení. Můžeme jen doporučit.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím