TOP HOTEL Praha ****

TOP HOTEL Praha ****
4,78 9
TOP HOTEL Praha ****

Vydejte se na luxusní dovolenou do našeho hlavního města. Prostory hotelu jsou zdobené freskami, vitrážemi, mosaznými lustry, vodními fontánami a množstvím originálních obrazů.

Na recepci vás přivítá výzdoba z naprosto unikátních velkoplošných kamenných desek z onyxu dovezených z Nepálu. Najdete zde i plastiky a originální fotografie předního českého fotografa, Jadrana Šetlíka.

TOP HOTEL Praha nabízí restaurace a bary, které jsou otevřeny hotelovým hostům i veřejnosti z širokého okolí. Hotel disponuje 5 restauracemi a 3 bary, kde si hosté mohou pochutnat na české i mezinárodní kuchyni.

Blažimská 1781/4
Praha 11, 149 00
Česká republika
revenue@tophotel.cz
Webstránka
+420 267 284 260
+420 267 284 111

Recenze hotelu

9 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jana Nejedlá

Pobyt byl super, všechny služby odpovídaly zakoupenému voucheru, strava, wellness i ostatní služby na jedničku. Personál byl také v pohodě, jen pán na recepci by se mohl více usmívat.

Josef Kotěra

Prostředí bylo příjemné, strava a personál vynikající.

Iva Doubravová

Hotelové služby, strava i ubytování, wellness - na velice dobré úrovni.

Milan Palarczyk

Prostředí ok, služby v pořádku, personál ochotný a milý.

Tomáš Pitner

Obdrželi jsme vše. Personál v pohodě. Pokoje jsou velmi prostorné a náš měl pěkný výhled na Prahu. Nábytek ovšem již něco pamatuje a v pokoji se zbytečně přetápí.

Vladimír Sedlák

Vše bylo tak, jak mělo být. Příjemný personál, výborné ubytování a perfektní služby. Pokud by měla být hodnocena strava, tak první den byla večeře za 2, další dny bylo již stravování za 1*. Všem ostatním zákazníkům vřele doporučuji pobyt v tomto hotelu a pokud možno i na více dní.

Daria Havlíková

Hotel bol super, zodpovedal popisu. Všetko, čo bolo na kupóne uvedené, sme dostali. Strava bola chutná a pestrá. Využili sme aj wellness služby, s ktorými sme boli tiež spokojní. Absolvovali sme aj masáže, na ktoré nám bola poskytnutá v kupóne zľava, čiže boli sme maximálne spokojní zo službami aj s personálom hotela.

Lenka Dvořáková

V hotelu Top hotel Praha se nám moc líbilo. Vše bylo jak psali v nabídce. Pokoje čisté a útulné, raut na jedničku, bylo z čeho vybírat. Žádná dlouhá čekací doba na recepci, personál příjemný. Určitě tento hotel můžeme doporučit.

Filip Živný

Pobyt byl perfektní, hotel stojí na dobrém místě a personál je velmi ochotný a profesionální. Když pojedu příště do Prahy, rozhodně si vyberu Top Hotel.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím