Hotel Flóra Bešeňová **

Hotel Flóra Bešeňová **
4,76 17
Hotel Flóra Bešeňová **

Obec Bešeňová se nachází v Liptovské kotlině mezi Ružemberokem a Liptovským Mikulášem. Krásná okolní příroda v obležení vrcholků Nízkých a Západních Tater je ideální k odpočinku i výletům, Hotel Flóra zase tím nejlepším výchozím bodem.

Užijte si pohodlí v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, rodinných studiích či apartmánech. Všechny nabízené typy ubytování disponují vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hotelu vám zpříjemní i restaurace s domácí atmosférou, ve které vám profesionální obsluha nabídne jen ty nejkvalitnější pokrmy. Ať už přijdete ráno, v poledne či večer, vždy na vás čeká něco dobrého.

Bešeňová 58
Bešeňová, 03483
flora@besenovaflora.sk
Webstránka
+421 44 430 31 34
+421 44 430 31 35, +421 902 907 899

Recenze hotelu

18 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Naděžda Kopecká

Absolvovaný pobyt hodnotím kladně. Vše, co bylo v popisu uvedeno, bylo dodrženo. Strava byla vynikající, personál příjemný. Výhoda umístění hotelu, několik metrů od termálů.

Miroslava Hakenová

Bezvadná atmosféra prostředí, příjemný a vstřícný personál, výborná domácí strava.

Petr Štefek

Ubytování v hotelu bylo super, jídlo velmi dobré a personál příjemný. Kdybychom jeli příště, rádi se opět vrátíme.

Jaroslav Pavličík

Vše bylo v pořádku. Hotel čistý a útulný. Strava skvělá. Personál velmi ochotný a milý. Navštívit termální koupaliště v zimě, kdy se teploty venku pohybují kolem -15 C a více, je jedinečný zážitek, který si přejeme prožít znovu

Ondrej Suchý

Prostredie hotela príjemné,trocha tvrdé postele, ktoré vykompenzoval milý a ochotný personál, ktorý by zniesol aj modré z neba.Plne odporúčam ďalším zákazníkom.

Jiří Ježek

Ano, obdrželi jsme vše, strava dobrá, personál solidní.

Jana Šindelářová

Hotel je čistý s příjemným personálem. Jídlo mají moc dobré.

Hana Pizúrová

Příjemné prostředí, vstřícný personál, jídlo velmi dobré.

Andrea Dam

Hotel krásný, milý personál. Byli jsme mile překvapeni hotelovým vybavením (měli jsme studio s kuchyňkou). Rozhodně bych nehodnotila 2mi hvězdičkami :D Všude bylo čisto a v restauraci bylo jídlo výborné. Určitě se ještě vrátíme a moc rádi.

Dana Kopová

Personál hotelu velice příjemný, ochotný a vstřícný. Výhodou hotelu je, že je kousek od termálních bazénů. Pokoje jsou čisté a v restauraci teplá a chutná jídla.

Radek Przybyla

S pobytem jsme byli spokojeni maximálně. Hotel byl velice příjemný, personál milý, a jídlo chutné. Pokoje jsou velice útulné a nejlepší na tom všem je vzdálenost od thermal parku.

Antonín Pálka

Byli jsme již po druhé a díky dokončení stavebních prací, které se sice daly vydržet při minulém pobytu, to přece jenom bylo poznat. Vstřícný a ochotný personál je pro Floru samozřejmostí. Se službami jsme v celém rozsahu naprosto spokojeni a rádi se opět vrátíme.

2 Bednářová

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, strava výborná, personál hotelu byl ochotný, přívětivý. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno.

Ladislav Pastorek

Ubytovanie čisté a útulné, personál milí a ochotní.

Jiřina Kremserová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, do hotelu Flora se rádi vracíme. Personál příjemný, strava chutná.

Žaneta Láterová

Hezké prostředí, ochotný a milý personál, super služby.

Jitka Knejflová

Hotel velice krásný a příjemné prostředí. Velmi blízko k termálům.

Silvester Smolnický

Hotel Flora je v blízkosti GINO Paradise, personál je s profesionálnym prístupom, úroveň hotela zodpovedá jeho ohodnoteniu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím