Penzion Cosmopolitan

Penzion Cosmopolitan
4,67 3
Penzion Cosmopolitan

Poznejte krásy historického městečka Banská Štiavnica, které je výjimečné díky své banské historie a ubytujte se v penzionu Cosmopolitan I. a II. Banská Štiavnica navíc patří od roku 1993 i na seznam světového dědictví UNESCO, takže si zde pobyt opravdu užijete.

Penziony vznikly rekonstrukcí bývalého měšťanského domu postaveného koncem 19. století. Penzion Cosmopolitan I. a II. jsou zařízené v historickém duchu s mnohými zachovanými prvky a tak není divu, že se budete cítit jako byste se přesunuli v čase. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení s WC, sprchou nebo vanou a TV.


Zajímavost: pokoje penzionů Cosmopolitan I. a II. nesou jména známých osobností slavné Banické akademie - Anton Ruprecht, Anton Scopoli.


V hotelové restauraci se můžete těšit na širokou nabídku domácí i zahraniční kuchyně vařené z kvalitních a vždy čerstvých surovin. Těšte se i na lahodné dezerty, které se pečou přímo v penzionu.

Pokud zatoužíte po skleničce dobrého vína, vydejte se do penzionu Cosmopolitan II. kde se nachází vinná pivnice. Pravidelně se zde organizují ochutnávky vín, můžete zde ale i jen tak posedět a dopřát si skleničku dobrého vína v příjemném prostředí vinného sklípku.

Andreja Kmeťa 18
Banská Štiavnica, 969 01
Slovenská republika
cosmopolitan2@penzioncosmopolitan.sk
Webstránka
+421 45 692 11 13

Recenze penzionu

3 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Michaela Kováčik Macegová

Izby si udrziavaju historicky look, su utulne. Ranajky bufetove - siroky vyber. Vecere vyber z menu. Personal prijemny, bowling super. Celkovo prijemny pobyt.

Maja Kendráčová

Hotel priamo v strede centra, strava bola fantastická, bez problémov sa prispôsobili mojej alergii. Personál milý a ústretový.

Peter Bebej

Strava aj ubytovanie bolo v poriadku. Realita zodpovedala údajom na kupóne.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím